Вчені створили інсулінову «таблетку»

Adoption
Date
  • 420 Переглядів
Американські вчені створили нанокапсулу, яка дозволить діабетикам приймати інсулін перорально.
6220_nanokapsula.jpg (18.36 Kb)

Багато людей, які страждають на цукровий діабет, змушені щодня робити по 3-6 ін'єкцій інсуліну, щоб підтримувати стабільний рівень цукру в крові.

Вчені з Массачусетського технологічного інституту розробили нанокапсулу, яка полегшить життя інсулінозалежним людям.

Таблетку з інсуліном потрібно буде прийняти всередину, де шлунковий сік її розчинить, потім капсула випустить інсулін в кров. Ніяких неприємних відчуттів при цьому людина відчувати не буде.

Прийом таблетки повністю виключає можливість передозування інсуліном. Коли людина робить ін'єкцію, вона може помилитися з дозою.

За відомостями Всесвітньої організації охорони здоров'я, в світі страждає від цукрового діабету 422 мільйони чоловік. До 2030 року діабет стане 7-ю найбільш частою причиною смертності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діабет, інсулін, лікування, нанокапсула


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Папілома - це невелике доброякісна пухлина на шкірі. За появу невеликих наростів на тілі відповідальний так званий вірус папіломи людини (ВПЛ), який у

Основні способи боротьби з папіломами

Імунітет | 08:00, 21.02.2019

Папілома - це невелике доброякісна пухлина на шкірі. За появу невеликих наростів на тілі відповідальний так званий вірус папіломи людини (ВПЛ), який у звичайний час не сильно проявляється. Фактором ураження великої ділянки тіла може стати ослаблений

У дітей ще не достатньо сильні захисні бар'єри шлунково-кишкового тракту, і тому саме вони легка здобич для гельмінтів. Звідки вони беруться і як прот

Як вберегти дитину від глистів?

Дитина | 10:00, 20.02.2019

У дітей ще не достатньо сильні захисні бар'єри шлунково-кишкового тракту, і тому саме вони легка здобич для гельмінтів. Звідки вони беруться і як протистояти їм?

Академіки з Університетів Єни і Касселя розповіли, що романтичні відносини стабілізують нашу індивідуальність, а також знижують ризик різних невротичн

Кохання допомагає боротися з нервозністю

Психологія | 23:30, 19.02.2019

Академіки з Університетів Єни і Касселя розповіли, що романтичні відносини стабілізують нашу індивідуальність, а також знижують ризик різних невротичних розладів.

Якщо ти мама маленької дитини, боятися вітрянки дуже сильно не варто. Як кажуть, що раніше дитина перехворіє на вітрянку, то краще. Раніше – це умовно

Як лікувати вітрянку у дитини

Хвороби | 10:00, 18.02.2019

Якщо ти мама маленької дитини, боятися вітрянки дуже сильно не варто. Як кажуть, що раніше дитина перехворіє на вітрянку, то краще. Раніше – це умовно, і не означає, що треба немовля одразу тягти і заражати вітрянкою. Хоча до підліткового віку дитина

Йога допоможе позбутися від менструального болю.

Як лікувати головний біль під час менструації за допомогою йоги

Профілактика і лікування | 08:00, 18.02.2019

Йога допоможе позбутися від менструального болю.

Серія експериментів дозволила медикам встановити, що віртуальна реальність в 45% випадків допомагає дітям-аутистам перемогти свої фобії.

Як дітей-аутистів позбавити від фобій

Профілактика і лікування | 22:00, 17.02.2019

Серія експериментів дозволила медикам встановити, що віртуальна реальність в 45% випадків допомагає дітям-аутистам перемогти свої фобії.

Група італійських фахівців виявила унікальні антибактеріальні властивості лимонної шкірки і описала її переваги в гігієні порожнини рота.

Дешевий і ефективний спосіб підтримки гігієни порожнини рота

Профілактика і лікування | 23:00, 15.02.2019

Група італійських фахівців виявила унікальні антибактеріальні властивості лимонної шкірки і описала її переваги в гігієні порожнини рота.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: