Коли у дитини потрібно видаляти аденоїди

Adoption
Date
  • 74 Переглядів
Лікування без операції неможливе

0352_66.png (346.55 Kb)

У дітей показаннями до операційного лікування аденоїдів є різні ускладнення, зокрема стійке порушення носового дихання з зупинками дихання під час сну, порушення нервово-психічного, фізичного розвитку і слуху у дитини. У дорослих показання для операції більш розширені, адже у них немає перспектив для консервативного лікування.

Операції дорослим проводяться в тому випадку, коли вони розростаються до такого ступеня, що носове дихання перекривається і вдень, і вночі. Краще, якщо операцію проводять під загальним наркозом, це дозволяє хірургу краще видалити лімфоїдну тканину. Для того щоб не залишилося шматочків тканини, операцію часто роблять за допомогою спеціальної оптичної апаратури (ендоскопа), це дозволяє уникнути в подальшому рецидиву захворювання.

Дитину після операції виписують на другу добу, дорослий же зазвичай проводить в стаціонарі ще кілька днів, так як у дорослих можливі післяопераційні кровотечі. Аденоїди неможливо вилікувати, їх можна або видалити за допомогою операції, або дочекатися віку, коли вони самі почнуть зменшуватися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: аденоїди


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: