Проблеми з суглобами і хребтом: чим загрожує захоплення комп'ютером

Adoption
Date
  • 166 Переглядів
Гаджети негативно впливають на дитяче здоров'я

4107_crop_2.jpg (56.17 Kb)

Діти, які занадто часто користуються мобільними телефонами і грають у відеоігри, більше за інших страждають від болю в пальцях і хвороб хребта.

Професор Юсуф Язікі з Госпіталю хвороб суглобів в Нью-Йорку разом з колегами з'ясував, що ті діти, які проводять по кілька годин на день за відеоіграми і мобільниками, значно частіше за інших своїх однолітків скаржаться на сильні болі в суглобах.

"Наше дослідження показало негативний вплив комп'ютерних ігор і мобільних телефонів на суглоби дітей, - заявив доктор Язікі . - Це піднімає питання про загальний вплив сучасних технологій на подальше життя дитини. Все починається з болю в пальцях, але надалі можливі більш важкі ускладнення".

Біль в суглобах у дітей виникає у зв'язку з інтенсивною роботою з клавіатурою мобільного телефону або кнопками джойстиків ігрових приставок, яка викликає тривале напруження кистей рук. У свою чергу, це призводить до порушення кровопостачання кисті, здавлення нервів і початку запальних процесів. Нерідко запалення переходять в хронічну стадію. Але захоплення комп'ютерними іграми часто стає причиною і інших розладів, на зразок хвороби хребта. Діти кілька годин перебувають фактично в одній позі, не змінюючи її, що призводить до розвитку патологічних процесів в спині. У маленьких геймерів незабаром виникають неприємні відчуття в хребті, які можуть привести до розвитку постійних і сильних болів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: профілактика, лікування


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: