Простуда в дитини може спровокувати отит

Adoption
Date
  • 64 Переглядів
Бережіть малюка!

9207_58902177925-image_originals.jpg (147.41 Kb)


У кожного п'ятого малюка, який перехворів застудою або респіраторною вірусною інфекцією, розвивається запалення середнього вуха. Втім, більшість з цих випадків протікають в легкій формі, і не потребують лікування антибіотиками.

Проаналізувавши дані про 294 дітей у віці від 6 місяців до 3 років, американські вчені прийшли до висновку, що у 22% дітей в результаті респіраторної інфекції розвивається запалення середнього вуха. Діагноз отиту ставилося при наявності таких симптомів, як температура і біль у вусі, плюс запалення барабанної перетинки і скупчення рідини в середньому вусі. Поряд з 22% малюків, у яких було запалення середнього вуха, ще у 7% дітей потерпали від запалення барабанної перетинки без скупчення рідини в середньому вусі. Серед дітей з інфекцією середнього вуха, запалення барабанної перетинки не було важким в 8% випадків, середнього ступеня тяжкості - в 59% випадків і серйозних в 35% випадків. У 126 дітей інфекція була виявлена ​​в обох вухах, а у 54% з них одне вухо було уражено більше іншого.

Зазвичай діти з інфекцією одужують без допомоги антибіотиків. Так, з 28 малюків з несильним запаленням, 24 одужали без антибактеріальних препаратів. Виходячи з цього, дослідники зробили висновок, що більшості дітей із запаленням середнього вуха немає необхідності призначати антибіотики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: отит


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: