Не пийте соки, якщо хочете мати здорову емаль

Adoption
Date
  • 3311 Переглядів
472076_soki_tomatnyj_apelsinovyj_yablochnyj_stakany_frukt_5000x3180_www_gdefon_ru.jpg

Стоматологи повідомили, що та кислотність, яка міститься в нинішніх популярних фруктових напоях і, звичайно ж, коктейлях з фруктів, така ж висока, як і в оцті.Соки легко можуть зруйнувати зубну емаль у дорослих людей, не кажучи вже про емаль дітей. Батьки в даний час, як правило, намагаються купувати своїм чадам саме фруктові напої, робиться це з найкращих спонукань, так як вони намагаються дотримуватися так зване правило п'яти порцій фруктів і овочів протягом дня.

А ось дослідження, які були проведені в спеціалізованому Королівському коледжі хірургів, довели те, що досить велика кількість фруктових напоїв містять в собі дуже навіть високий рівень кислоти, яка, у свою чергу, здатна руйнувати емаль на зубах.

Дане попередження було озвучено після того, як було виявлено, що всілякі проблеми з зубами стали третьою за поширеністю серед тих проблем, через які батьки ведуть своїх чад до лікарні.

Лікарі досліджували деякі найпопулярніші нині напої і отримали наступні результати дослідження: апельсиновий сік володіє кислотністю в межах 3,3 - 3,8, а ось найвища кислотність міститься в горезвісному напої Coca-Cola з рН 2,5. Нейтральним по кислотності вважається показник 7. Найнебезпечніша кислотність - 1.

Руйнування зубної емалі у людей починається при показнику кислотності на рівні 5,5. Тому лікарі зараз поспішають попередити всіх батьків про те, що напій містить підвищену кількість кислотності разом з цукром, це неминуче призводить до того, що відбувається знищення емалі на дитячих зубах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Доктор Комаровський про соки (ВІДЕО)

У 2011 році було відмічено, що приблизно 50% дітей, вік яких близько п'яти років, стикалися з проблемами зубів, а саме з пошкодженням зубної емалі, це стало результатом того, що в раціоні дітей був підвищений вміст кислотності.

За законом виробники популярних і взагалі будь-яких напоїв зовсім не зобов'язані писати на упаковках зміст рівня кислотності. В даний час батьки вважають, що їхні діти в нормі повинні отримувати не менше одного стакана соку протягом дня, проте лікарі радять батькам давати своїм чадам вітаміни у вигляді свіжих соків, вичавлених з фруктів і овочів, а не насичувати дітей "вітамінами" з супермаркетів, які тільки називаються соком.
За твердженнями лікарів, покупні фруктові напої можна давати дітям тільки як частування, і ні в якому разі не частіше, ніж один раз за тиждень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: харчування, дитина, сік, соки, зуби, хвороби, діти, розвиток, навчання, батьки, мама


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Як тільки у нас щось болить чи піднімається температура, ми приймаємо парацетамол або ібупрофен. Медики виявили, що перший може впливати на наше сприй

Медики знайшли негативний вплив парацетамолу на дітей і дорослих

Хвороби | 07:40, 20.04.2024

Як тільки у нас щось болить чи піднімається температура, ми приймаємо парацетамол або ібупрофен. Медики виявили, що перший може впливати на наше сприйняття.

Серед переваг шипучих таблеток - вони швидко розчиняються і починають діяти швидше, ніж інші таблетки. А ще у них цікавий смак і бульбашки, які подоба

Чому небезпечно лікуватися шипучими таблетками?

Хвороби | 11:20, 19.04.2024

Серед переваг шипучих таблеток - вони швидко розчиняються і починають діяти швидше, ніж інші таблетки. А ще у них цікавий смак і бульбашки, які подобаються дітям. Але є й мінуси такого лікування. Про них читайте далі.

Коли батькам варто насторожитися? Що робити, коли виявили розлади у дитини? Читайте у нашому матеріалі.

Порушення нейророзвитку дітей: що потрібно знати?

Розвиток дитини | 11:20, 18.04.2024

Коли батькам варто насторожитися? Що робити, коли виявили розлади у дитини? Читайте у нашому матеріалі.

Як не дивно, саме навесні і влітку найчастіше бувають отити. Через потрапляння води в вухо , або ж як ускладнення затуди.

Чому влітку у дітей і дорослих часто болять вуха?

Хвороби | 10:30, 18.04.2024

Як не дивно, саме навесні і влітку найчастіше бувають отити. Через потрапляння води в вухо , або ж як ускладнення затуди.

Як тільки у дитини підвищується температура, батьки схильні до паніки і переживань. Проте, дуже важливо визначити, через що піднялась температура.

Як правильно збивати температуру у новонародженого і дітей до року?

Немовля | 06:20, 18.04.2024

Як тільки у дитини підвищується температура, батьки схильні до паніки і переживань. Проте, дуже важливо визначити, через що піднялась температура.

Зараз цей метод вже значно менш поширений серед народних методів лікуваня нежитю, а за часів молодості наших бабусь практикувалось лікування захворюва

Ніколи не робіть цього дітям! Прогрівати ніс при нежитю небезпечно

Хвороби | 06:20, 17.04.2024

Зараз цей метод вже значно менш поширений серед народних методів лікуваня нежитю, а за часів молодості наших бабусь практикувалось лікування захворювань носа за допомогою гріття. І для цього не рідко використовували теплі варені яйця або теплі компре

У нашому суспільстві доволі неоднозначно відносяться до людей, котрі заїкаються. Одні можуть терпеливо їх вислухати, інші ж починають дратуватися, а т

Вчені вияснили, чому діти і дорослі починають заїкатися

Здоров'я | 01:30, 17.04.2024

У нашому суспільстві доволі неоднозначно відносяться до людей, котрі заїкаються. Одні можуть терпеливо їх вислухати, інші ж починають дратуватися, а треті взагалі можуть насміхатися. Особливо якщо мова про дітей.

Коментарі до новини

Інформація
Коментування даної новини заборонено.
 Коментує: Гість  | 14.12.2013 - 00:06
Звичайно, треба досить обережно підходити до харчування дітей. Тут ніхто сперечатись не буде.
При цьому, кожна доросла людина повинна розуміти, що все повинно бути в міру.
І до теми, якщо розглядати кислотність, то вчені свідчать, що нормальна кислотність шлунку людини набагато вища, за
кислотність напою і становить 0,8-1,5рН
 Коментує: uscnm  | 19.12.2013 - 21:27
Як на мене, то треба знати міру у всьому. Не треба давати дітям ні забагато соків, ні надмірної кількості солодких газованих вод.
А ще батькам треба слідкувати за тим як діти дотримуються гігієни ротової порожнини.