Не пийте соки, якщо хочете мати здорову емаль

Adoption
Date
  • 2518 Переглядів
472076_soki_tomatnyj_apelsinovyj_yablochnyj_stakany_frukt_5000x3180_www_gdefon_ru.jpg

Стоматологи повідомили, що та кислотність, яка міститься в нинішніх популярних фруктових напоях і, звичайно ж, коктейлях з фруктів, така ж висока, як і в оцті.
Соки легко можуть зруйнувати зубну емаль у дорослих людей, не кажучи вже про емаль дітей. Батьки в даний час, як правило, намагаються купувати своїм чадам саме фруктові напої, робиться це з найкращих спонукань, так як вони намагаються дотримуватися так зване правило п'яти порцій фруктів і овочів протягом дня.

А ось дослідження, які були проведені в спеціалізованому Королівському коледжі хірургів, довели те, що досить велика кількість фруктових напоїв містять в собі дуже навіть високий рівень кислоти, яка, у свою чергу, здатна руйнувати емаль на зубах.

Дане попередження було озвучено після того, як було виявлено, що всілякі проблеми з зубами стали третьою за поширеністю серед тих проблем, через які батьки ведуть своїх чад до лікарні.

Лікарі досліджували деякі найпопулярніші нині напої і отримали наступні результати дослідження: апельсиновий сік володіє кислотністю в межах 3,3 - 3,8, а ось найвища кислотність міститься в горезвісному напої Coca-Cola з рН 2,5. Нейтральним по кислотності вважається показник 7. Найнебезпечніша кислотність - 1.

Руйнування зубної емалі у людей починається при показнику кислотності на рівні 5,5. Тому лікарі зараз поспішають попередити всіх батьків про те, що напій містить підвищену кількість кислотності разом з цукром, це неминуче призводить до того, що відбувається знищення емалі на дитячих зубах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Доктор Комаровський про соки (ВІДЕО)

У 2011 році було відмічено, що приблизно 50% дітей, вік яких близько п'яти років, стикалися з проблемами зубів, а саме з пошкодженням зубної емалі, це стало результатом того, що в раціоні дітей був підвищений вміст кислотності.

За законом виробники популярних і взагалі будь-яких напоїв зовсім не зобов'язані писати на упаковках зміст рівня кислотності. В даний час батьки вважають, що їхні діти в нормі повинні отримувати не менше одного стакана соку протягом дня, проте лікарі радять батькам давати своїм чадам вітаміни у вигляді свіжих соків, вичавлених з фруктів і овочів, а не насичувати дітей "вітамінами" з супермаркетів, які тільки називаються соком.
За твердженнями лікарів, покупні фруктові напої можна давати дітям тільки як частування, і ні в якому разі не частіше, ніж один раз за тиждень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: харчування, дитина, сік, соки, зуби, хвороби, діти, розвиток, навчання, батьки, мама


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Кілька порад, які допоможуть провести все без проблем

Без сліз і криків: як зробити клізму маленькій дитині

Немовля | 14:00, 29.03.2020

Кілька порад, які допоможуть провести все без проблем

Чому виникають неприємні відчуття?

Три неочевидних причини болю в сосках

Профілактика і лікування | 13:00, 29.03.2020

Чому виникають неприємні відчуття?

Коментарі до новини

Інформація
Коментування даної новини заборонено.
 Коментує: Гість  | 14.12.2013 - 00:06
Звичайно, треба досить обережно підходити до харчування дітей. Тут ніхто сперечатись не буде.
При цьому, кожна доросла людина повинна розуміти, що все повинно бути в міру.
І до теми, якщо розглядати кислотність, то вчені свідчать, що нормальна кислотність шлунку людини набагато вища, за
кислотність напою і становить 0,8-1,5рН
 Коментує: uscnm  | 19.12.2013 - 21:27
Як на мене, то треба знати міру у всьому. Не треба давати дітям ні забагато соків, ні надмірної кількості солодких газованих вод.
А ще батькам треба слідкувати за тим як діти дотримуються гігієни ротової порожнини.