"Сінево" почала масове тестування на імунітет до коронавірусу COVID-19

Adoption
Date
  • 96 Переглядів
Тестування доступне по всій Україні

8335_70e61e9-koronavirus.jpg (24.29 Kb)

25 травня 2020. Київ, Україна. – Медична лабораторія «Сінево» (підрозділ шведського медичного холдингу Medicover) почала масове тестування населення на антитіла класу G (lgG) до коронавірусу COVID-19. Тестування зможе виявити тих, хто перехворів на COVID-19 та вже має імунітет, а також оцінити загальний рівень колективного імунітету по всій країні.


«Ми запустили тестування на наявність імунітету до COVID-19, оскільки це є одним з важливих кроків у боротьбі з епідемією. Проведення масового тестування одночасно по всій країні дозволить визначити рівень колективного імунітету, тобто який відсоток населення по всій країні вже має імунітет до вірусу, а значить, скоріш за все перебуває поза зоною ризику. Розуміння рівня колективного імунітету допоможе безпечно запустити економіку. Керуючись цією інформацією представники влади, так і керівники окремих організацій зможуть приймати більш зважені рішення щодо необхідності продовження карантинних заходів, - прокоментував Микола Бутенко, директор з розвитку компанії «Сінево».

Для проведення тестування на антитіла до COVID-19 «Сінево» інвестувала 250 тисяч євро в закупівлю нового обладнання. Зокрема, компанія придбала два нових автоматичних аналізатори американської компанії Abbott, яка є одним з провідних світових виробників медичного обладнання.
За словами Бутенка, результати тестування на наявність імунітету до COVID-19 можуть також стати основою для отримання так званого «імунного паспорту» до вірусу, тобто документу, який підтверджує, що людина перехворіла на COVID-19 та має імунітет.


«Влада багатьох країн ЄС зараз активно обговорює ідею запровадження так званих «імунних паспортів», які дозволять людям з імунітетом до COVID-19 вільно пересуватися по світу. Якщо ця ідея буде реалізована, результати тестування можуть стати основою для отримання такого документу, - додав Бутенко. - Тестування ми проводимо на німецьких реагентах, які є акредитованими у США та Європі, тому результати цих виробників визнаються всіма розвиненими країнами світу. Зокрема, аналогічні тест-системи закуповує і МОЗ Німеччини для масового тестування свого населення».

Дослідження на антитіла lgG проводяться в лабораторії методом імуноферментного аналізу (ІФА, ELISA) на німецькому та американському автоматичному обладнанні на тест-системах компанії Euroimmun (Німеччина). Увесь процес — від забору крові до отримання результату — повністю автоматизований, завдяки чому повністю усувається людський фактор.

Дослідження виконуються у центральній лабораторії «Сінево» у м. Києві. Потужності лабораторії дають змогу виконувати до 2 тисяч тестів на добу. Термін виконання аналізу складає 2–3 дні.

Окрім тестування на антитіла класу G (lgG), лабораторія «Сінево» також запустила тестування на антитіла класу А. Наявність антитіл lgA дозволить підтвердити активну фазу перебігу захворювання на COVID-19, оскільки свідчить про те, що організм на момент проведення дослідження перебуває у процесі боротьби з коронавірусною інфекцією COVID-19 #.

Довідка
Сінево - найбільша в Україні мережа лабораторій, що входить до шведського медичного холдингу Medicover. Мережа Сінево налічує понад 280 лабораторних центрів, які працюють у 120 містах України, а також 7 лабораторій, у яких виконується понад 1,5 тис. видів тестів.
У 2017 році Сінево у складі холдингу Medicover здійснила ІРО на Стокгольмській фондовій біржі. Таким чином, Сінево стала першою та єдиною в Україні медичною компанією, акції якої котуються на міжнародній біржі.

З 2007 року холдинг Medicover інвестував у розвиток компанії понад 50 млн євро.

Сінево є найбільшим роботодавцем та інвестором серед медичних закладів в Україні. У компанії працює понад 2500 співробітників. Щороку лабораторні центри компанії обслуговують майже 4 млн клієнтів.

Загалом лабораторна мережа Synevo представлена у 10 країнах Європи. Окрім України, лабораторії Synevo працюють у Німеччині, Польщі, Румунії, Туреччині, Білорусі, Грузії, Молдові, Болгарії та Сербії.

Ціна аналізу – 600 гривень.

При замовленні онлайн або через Сінево-бот – знижка 10%.

тестування доступне по всій Україні – у всіх 280+ відділеннях Сінево у 120 містах.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: коронавірус, Covid-19, Сінево


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Що робити, якщо малюк відмовляється надягати маску? Повідомляє сайт Наша мама.

Як привчити дитину носити маску

Профілактика і лікування | 12:00, 09.07.2020

Що робити, якщо малюк відмовляється надягати маску? Повідомляє сайт Наша мама.

Як пояснюють це лікарі? Повідомляє сайт Наша мама.

Чому у дитини на грудному вигодовуванні зелений стілець

Дитина | 16:00, 08.07.2020

Як пояснюють це лікарі? Повідомляє сайт Наша мама.

Необов'язково одягати медичні маски, говорить Уляна Супрун. Повідомляє сайт Наша мама.

Здорові діти і дорослі повинні носити тканинні захисні маски

Дитина | 11:00, 08.07.2020

Необов'язково одягати медичні маски, говорить Уляна Супрун. Повідомляє сайт Наша мама.

Як лікують малюків? Повідомляє сайт Наша мама.

Як проходить лікування дитячої косоокості?

Дитина | 17:00, 07.07.2020

Як лікують малюків? Повідомляє сайт Наша мама.

Обережно! Повідомляє сайт Наша мама.

Коли вагітній не можна приймати активоване вугілля

Я вагітна | 10:00, 07.07.2020

Обережно! Повідомляє сайт Наша мама.

Чому малюк кашляє і заходиться? Повідомляє сайт Наша мама.

Чотири причини "гавкаючого" кашлю у дитини

Профілактика і лікування | 11:00, 06.07.2020

Чому малюк кашляє і заходиться? Повідомляє сайт Наша мама.

Говорить МОЗ України. Повідомляє сайт Наша мама.

Міф чи правда: коронавірусом можна заразитися через взуття

Профілактика і лікування | 10:00, 06.07.2020

Говорить МОЗ України. Повідомляє сайт Наша мама.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: