Чим для здоров'я небещпечний прийом імуностимуляторів?

Adoption
Date
  • 133 Переглядів
Якщо лікар помічає, що дитина чи дорослий почали часто хворіти, він може прийняти рішення на користь імуностимуляторів. Чим це може обернутися для здоров'я?

7950_5bbd0ef5872be_5f9d9efd4d4f7.jpeg (34.02 Kb)

У кращому разі це може бути неефективно. Тому що якщо у дитини страждає одна ланка імунітету, а вибраний препарат працює з іншою ланкою, то ефекту не буде, малюк все одно буде хворіти. Але імуностимулятори можуть і нашкодити, якщо стимулювати імунітет, що і так дуже ослаблений хворобами. Наприклад, якщо починати застосовувати імуностимулятор відразу після хвороби. Згадайте про те, що ми говорили про імунне депо: під час захворювання воно вже було спустошене наполовину. Застосовуючи імуностимулятор, ми змушуємо імунітет викидати антитіла, таким чином, на тлі цілковитого здоров'я дитини даремно викидається друга половина імунного депо. Антитіла викидаються в кров, циркулюють там певний час, потім відмирають і виводяться з організму. Цей процес швидший, ніж процес появи нових антитіл і наповнення ними імунного депо. Якщо в цей період дитина зустрінеться з якоюсь інфекцією, захищатися їй буде нічим, і нова хвороба може минати дуже важко.

Існують неспецифічні імуностимулятори – адаптогени, які можна застосовувати не раніше, ніж через тиждень-два після хвороби і тільки за призначенням лікаря.

Багато хто також практикує загартовування, вітамінізовану їжу і т. д. На жаль, ніщо з цього не гарантує того, що дитина не захворіє. Не виключити, але знизити частоту захворювань може здоровий спосіб життя: чистота будинку, правильне харчування, правильний ритм життя і, безумовно, гарні взаємини між батьками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: імуностимулятори, імуномодулятори


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Визначити наявність пахової грижі у дітей буває досить складно, особливо якщо немає добре помітного випинання, або дитина занадто маленька, щоб показа

Симптоматика пахової грижі у дитини

Дитина | 07:30, 11.04.2021

Визначити наявність пахової грижі у дітей буває досить складно, особливо якщо немає добре помітного випинання, або дитина занадто маленька, щоб показати місце, яке її турбує.

Не завжди

Їжа, яка має негативний вплив на психіку

Харчування | 12:00, 10.04.2021

Не завжди "корисні" продукти мають дійсно позитивний вплив на наше здоров'я, особливо якщо зловживати їх порціями та частотою прийомів.

Болі в шлункуОскільки цей вид молока вважається досить жирним, його активно використовують при захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Потрапляючи в

5 причин, через які варто регулярно вживати козяче молоко

Харчування | 08:00, 10.04.2021

Болі в шлункуОскільки цей вид молока вважається досить жирним, його активно використовують при захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Потрапляючи в шлунок, воно покриває його внутрішні стінки, не тільки захищаючи таким чином слизову оболонку, але і

Ожиріння може бути пов'язане з важким перебігом менструацій у жінок. Це може бути викликано затримкою віднволення слизової оболонки матки.

Болючі місячні виникають через зайву вагу

Мама | 20:30, 09.04.2021

Ожиріння може бути пов'язане з важким перебігом менструацій у жінок. Це може бути викликано затримкою віднволення слизової оболонки матки.

У жінок може частіше виникати хронічний біль, тому що цей стан має різну генетичну основу у чоловіків і жінок.

Хронічний біль у жінок пов'язаний з генетикою

Мама | 19:45, 09.04.2021

У жінок може частіше виникати хронічний біль, тому що цей стан має різну генетичну основу у чоловіків і жінок.

Взимку та на весні сонячна активність низька, наш організм не здатний в достатній кількості синтезувати вітамін Д під дією сонячного проміння.

Як компенсувати навесні нестачу вітаміну D

Профілактика і лікування | 12:00, 09.04.2021

Взимку та на весні сонячна активність низька, наш організм не здатний в достатній кількості синтезувати вітамін Д під дією сонячного проміння.

Пухлинні захворювання крові у дітей або лейкози можуть бути викликані мутаціями ДНК або виникли випадково. Експерти назвали кілька факторів, які підви

Дитячий лейкоз: фактори ризику

Хвороби | 10:30, 09.04.2021

Пухлинні захворювання крові у дітей або лейкози можуть бути викликані мутаціями ДНК або виникли випадково. Експерти назвали кілька факторів, які підвищують ризик цих дуже небезпечних хвороб.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: