Чому інфаркти відбуваються у понеділок?

Adoption
Date
  • 702 Переглядів
Дослідження показало день тижня, в який у людей є найбільша ймовірність розвитку інфарктів. Виявилося, що понеділок не даремно називають важким.


Інфаркти у понеділок


Інфаркти та інсульти залишаються головною причиною смертності жителів багатьох розвинених держав. Інфаркти вимагають невідкладної медичної допомоги, а їх симптоми з'являються задовго до безпосереднього розвитку патологій в роботі серця. На жаль, в більшості випадків, ці симптоми люди не помічають. Досить складно передбачити, коли у людини з прихованими симптомами відбудеться інфаркт, але тепер вчені знайшли день, в який ймовірність серцевого нападу є максимальна.

Понеділок традиційно вважають найважчим днем, оскільки після вихідних людина змушена знову вирушати на роботу, і попереду її чекають ще 5 робочих днів. Ці стресові фактори негативно впливають на психіку і роботу серцево-судинної системи. Шведські вчені в ході дослідження за участю 156 000 осіб встановили, що найчастіше у людей інфаркти відбуваються в понеділок. Встановлено це було досить просто - дослідники зібрали всю статистику щодо інфарктів і з'ясували, в які дні тижня вони фіксувалися.

Результати цього дослідження публікує American Heart Journal. Воно показує, що понеділок дійсно є найнебезпечнішим днем. У вихідні ми буваємо більш розслаблені, і артеріальний тиск, а також частота серцевих скорочень знаходяться під контролем. А ось в понеділок відбувається різкий стрибок рівня стресу, який в інші робочі дні стабілізується. Але саме в перший день тижня ризик інфаркту максимальний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: інфаркти, понеділок, дослідження


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Медичні дослідження показують, що діти з розладами сну частіше страждають від алергії, вушних інфекцій і проблем зі слухом. У них частіше виникають со

Як відбивається нестача сну на здоров'ї дитини

Дитина | 10:00, 19.04.2021

Медичні дослідження показують, що діти з розладами сну частіше страждають від алергії, вушних інфекцій і проблем зі слухом. У них частіше виникають соціальні та емоційні проблеми. Який ще негативний вплив має нестача сну на дитину?

Діти теж можуть страждати від головного болю. Правда, у них це трапляється рідше.

Якщо у дитини болить голова

Дитина | 09:30, 19.04.2021

Діти теж можуть страждати від головного болю. Правда, у них це трапляється рідше.

Дослідники з Великої Британії стверджують, що діти, чиї батьки розлучені, з більшою ймовірністю схильні до ожиріння, ніж ті, чиї батьки залишаються ра

Розлучення може призвести до розвитку небезпечної хвороби у дітей

Сімейні справи | 12:00, 18.04.2021

Дослідники з Великої Британії стверджують, що діти, чиї батьки розлучені, з більшою ймовірністю схильні до ожиріння, ніж ті, чиї батьки залишаються разом. Вчені з Лондонської школи економіки і політичних наук проаналізували дані о 7, 5 тисяч дітей, щ

Поява симптомів молочниці - сигнал, який повинен спонукати звернутись до лікаря.

Поради для ефективного лікування молочниці

Мама | 22:00, 16.04.2021

Поява симптомів молочниці - сигнал, який повинен спонукати звернутись до лікаря.

У попередніх дослідженнях було встановлено, що у дорослих  курців змінюється мікробіом.

Пасивне куріння змінює мікробіом немовлят

Немовля | 15:30, 16.04.2021

У попередніх дослідженнях було встановлено, що у дорослих курців змінюється мікробіом.

Незважаючи на всі досягнення медицини, деякі основні питання не мають відповіді. Наприклад, людям не можна точно сказати, скільки вони житимуть. Також

Медики розповіли, чи можна передбачити менопаузу

Мама | 11:30, 16.04.2021

Незважаючи на всі досягнення медицини, деякі основні питання не мають відповіді. Наприклад, людям не можна точно сказати, скільки вони житимуть. Також не можна точно передбачити, коли закінчаться фертильні роки жінки.

Якщо ви відчули в диханні близької людини запах часнику, то саме час встати від неї подалі. Таку думку висловив відомий британський вірусолог.

Запах часника попереджує захворювання коронавірусом

Профілактика і лікування | 23:00, 15.04.2021

Якщо ви відчули в диханні близької людини запах часнику, то саме час встати від неї подалі. Таку думку висловив відомий британський вірусолог.

Коментарі до новини

 Коментує: Татьяна  | 5.03.2021 - 07:07
потому что понедельник - день, связанный с сердцем, и если человек имеет больное сердце - патологии могут проявляться.

Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: