Коли призначають антибіотики при зубному болю?

Adoption
Date
  • 272 Переглядів
Для зняття зубного болю часто призначають анальгетики та антибіотики.

4092_4-1.jpg (45.11 Kb)

Пероральні ліки, такі як антибіотики, повинні мати час, щоб досягти достатнього рівня в крові, щоб бути ефективними. Прийом тих, які призначають при стоматологічних інфекціях, таких як пеніцилін і амоксицилін, займе від 24 до 48 годин, перш ніж принесуть користь. У цей час можливе посилення зубного болю. У цих випадках може знадобитися призначити більш сильні анальгетики та дати антибіотику більше часу для дії.

Стійкість бактерій
Антибіотики є одними з препаратів, які найчастіше призначають лікарі та стоматологи. Непотрібне використання цих ліків може призвести до того, що деякі бактерії стануть стійкими до антибіотиків, які були ефективними в минулому. Пеніцилін був високоефективним у лікуванні зубних інфекцій протягом багатьох років. Через його часте та неправильне використання все більше зубів з абсцесом не реагують належним чином. Коли це відбувається, може знадобитися сильніший антибіотик.

Кіста
Тривала інфекція зуба може спричинити утворення періапікальної кісти в кістці, що оточує корінь зуба. Ці кісти зазвичай розсмоктуються після лікування кореневих каналів і введення антибіотиків. Однак деякі не реагують на це консервативне лікування і кісти потребують хірургічного видалення, щоб кістка зажила. Лише після цієї хірургічної процедури деякі зубні болі повністю зникають.

Перелом
Зламаний корінь - це серйозне захворювання зуба. Лікарю-стоматологу вкрай важко поставити точний діагноз, тому що їх не видно навіть на рентгені. Зламаний корінь призводить до зубного болю та подальшого лікування кореневого каналу. На жаль, зуб не заживає навіть при застосуванні антибіотиків. Ці зуби неможливо врятувати за допомогою ендодонтичної терапії і їх необхідно видалити. Зубний біль, викликаний зламаним коренем, може продовжувати посилюватися, поки його не видалять.

Запалення

Антибіотики ефективні тільки при наявності бактеріальних інфекцій. Хоча деякі зубні болі спричинені ураженням пульпи зуба та навколишніх тканин, інші спричинені запаленням. Запалена пульпа зуба, відома як пульпіт, може спричинити сильний зубний біль, який не реагує на антибіотики. Біль зникне тільки після видалення запаленої пульпи і прийому протизапальних препаратів.

Про зубний біль, що посилюється після прийому антибіотика, слід негайно повідомити стоматолога, який вас лікує. Негайна увага до постійної проблеми зазвичай призводить до швидшого загоєння та полегшення болю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, антибіотики, користь антибіотиків, лікування, корінь, використання, зубний біль, Антибіотики в стоматології, реагують


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Це доволі небезпечна болячка.

Як зрозуміти, що в дитини кашлюк

Дитина | 20:00, 19.02.2024

Це доволі небезпечна болячка.

75% батьків не приділяють належної уваги зору своїх дітей, і така безпечність може обійтися занадто дорого. Щоб не картати себе все життя, краще зайви

Якщо ви побачили у дитини ці симптоми, негайно ведіть її до офтальмолога

Хвороби | 11:20, 18.02.2024

75% батьків не приділяють належної уваги зору своїх дітей, і така безпечність може обійтися занадто дорого. Щоб не картати себе все життя, краще зайвий раз зводити малюка до лікаря.

Більшість батьків в прагненні допомогти дитині, яка хворіє на застуду або грип, починають здійснювати безліч маніпуляцій, які можуть бути не тільки за

Головні помилки батьків при лікуванні застуди у дитини

Хвороби | 01:20, 18.02.2024

Більшість батьків в прагненні допомогти дитині, яка хворіє на застуду або грип, починають здійснювати безліч маніпуляцій, які можуть бути не тільки зайвими, але і небезпечними для здоров'я.
Лікарі-педіатри розповіли, які ознаки можуть свідчити про зниження імунітету в дітей.

Як зрозуміти, що у вашої дитини ослаблений імунітет?

Імунітет | 07:40, 12.02.2024

Лікарі-педіатри розповіли, які ознаки можуть свідчити про зниження імунітету в дітей.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: