Що розкажуть про жінку її улюблені квіти

Adoption
Date
  • 1511 Переглядів
Одні дами віддають перевагу великим букетам, інші - вазонам, але безумовно всі жінки обожнюють квіти. Знаючи, яким саме віддає перевагу кохана, можете дізнатися про її характер.

2361_37301_600.jpg (72.96 Kb)

Дівчата, які люблять троянди, вміють знаходити спільну мову з усіма. Вони товариські, вміють дарувати любов і позитивні емоції, не вимагаючи нічого натомість. З іншого боку, ті, хто люблять троянди, дуже амбітні, і завжди досягають своєї мети. Ці жінки реалістичні, люблять комфорт і порядок. Самовпевнені, самодостатні, стійкі до нервових зривів і депресій - ось які любительки троянд.

Тюльпани - ніжні квіти, і тому відповідають характеру гнучких, елегантних дам. Вони вміють справлятися з труднощами і не бояться рутинної роботи. З ними весело і легко у спілкуванні, вони здаються простими, як і квіти, які вибирають. Але насправді важко розгадати їх істинні наміри.

Ті, хто любить бузок, приховують свої почуття. Ці дівчата не люблять химерність і лицемірство. Їм притаманні щирість, романтичність, витривалість. Любительки бузку - милі, ніжні, добрі люди, у яких всередині є міцний стрижень, і які можуть пристосуватися до складних життєвих ситуацій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 47 способів зробити жінці приємне

Дівчата, які люблять півонії (ранункулюси), дуже волелюбні. Ці квіти символізують сором'язливість. Тому вважається, що дівчата, які люблять ці квіти, іноді ховають свою сексуальність.

Практичні і прямолінійні дівчата - ті, які люблять гвоздики. Ці пані завжди відстоюють свою точку зору і можуть за себе постояти.

Любителі ромашок насправді не такі прості, як здається на перший погляд. Вони прагматичні, вміють розставляти пріоритети і добиватися поставлених цілей. Ці дівчата прагнуть до гармонії і дуже дорожать дружніми відносинами.

Любов до гладіолусів властива енергійним, сильним і самостійним леді. Але вони часто самотні, бо рідко виявляють гнучкість у різних ситуаціях. Любительки гладіолусів часто конфліктують з родичами і друзями.

Жінки, які люблять хризантеми, замкнуті і схильні до сильних переживань. Вони люблять помріяти, плутають реальний світ з вигаданим. Але зате це стримані натури, сильні і практичні.

Гербери люблять привітні й відкриті люди, які прагнуть до краси і досконалості. Але для того, щоб рухатися вперед, їм потрібна опора. Вони бувають незалежними і гордими.

Ліліям віддають перевагу люди з вираженим почуттям власної гідності. Вони впевнені в собі, трохи зарозумілі і горді. Дівчата, які не схильні до самокритики і рідко цікавляться думкою інших людей.

Орхідеї обирають оригінальні і часом примхливі натури. Ці дівчата з легкістю віднаходять спільну мову з людьми, люблять жартувати і не рідко виявляються кокетками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінка, психологія, квіти, букет, характер


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Ви крадете час у себе та балуєте малюка!

5 шкідливих звичок молодих матусь

Психологія | 09:50, 12.09.2019

Ви крадете час у себе та балуєте малюка!

Навіть якщо хтось інший переконаний, що ви маєте це все приховувати!

Сім речей, через які мама не повинна соромитися

Психологія | 22:00, 02.09.2019

Навіть якщо хтось інший переконаний, що ви маєте це все приховувати!

У мами новий чоловік, а у малюка цілковите несприйняття та ревнощі?

Як допомогти дитині сприйняти нового тата у сім'ї

Психологія | 00:55, 30.08.2019

У мами новий чоловік, а у малюка цілковите несприйняття та ревнощі?

Что делать с вдохновением, если вы не отходите от малыша?

Как мотивировать себя на новые свершения в декрете

Післяпологовий період | 21:44, 20.08.2019

Что делать с вдохновением, если вы не отходите от малыша?

Не знаете, что подарить или ищете что-то особенное для себя?

Три идеи оригинальных подарков

Психологія | 23:52, 14.08.2019

Не знаете, что подарить или ищете что-то особенное для себя?

Як вчинити, коли рідні тиснуть і змушують зберігати розвалений шлюб?

Зберегти сім'ю заради дитини: чи потрібно це робити?

Психологія | 17:30, 06.08.2019

Як вчинити, коли рідні тиснуть і змушують зберігати розвалений шлюб?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: