Що розкажуть про жінку її улюблені квіти

Adoption
Date
  • 1688 Переглядів
Одні дами віддають перевагу великим букетам, інші - вазонам, але безумовно всі жінки обожнюють квіти. Знаючи, яким саме віддає перевагу кохана, можете дізнатися про її характер.

2361_37301_600.jpg (72.96 Kb)


Дівчата, які люблять троянди, вміють знаходити спільну мову з усіма. Вони товариські, вміють дарувати любов і позитивні емоції, не вимагаючи нічого натомість. З іншого боку, ті, хто люблять троянди, дуже амбітні, і завжди досягають своєї мети. Ці жінки реалістичні, люблять комфорт і порядок. Самовпевнені, самодостатні, стійкі до нервових зривів і депресій - ось які любительки троянд.

Тюльпани - ніжні квіти, і тому відповідають характеру гнучких, елегантних дам. Вони вміють справлятися з труднощами і не бояться рутинної роботи. З ними весело і легко у спілкуванні, вони здаються простими, як і квіти, які вибирають. Але насправді важко розгадати їх істинні наміри.

Ті, хто любить бузок, приховують свої почуття. Ці дівчата не люблять химерність і лицемірство. Їм притаманні щирість, романтичність, витривалість. Любительки бузку - милі, ніжні, добрі люди, у яких всередині є міцний стрижень, і які можуть пристосуватися до складних життєвих ситуацій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 47 способів зробити жінці приємне

Дівчата, які люблять півонії (ранункулюси), дуже волелюбні. Ці квіти символізують сором'язливість. Тому вважається, що дівчата, які люблять ці квіти, іноді ховають свою сексуальність.

Практичні і прямолінійні дівчата - ті, які люблять гвоздики. Ці пані завжди відстоюють свою точку зору і можуть за себе постояти.

Любителі ромашок насправді не такі прості, як здається на перший погляд. Вони прагматичні, вміють розставляти пріоритети і добиватися поставлених цілей. Ці дівчата прагнуть до гармонії і дуже дорожать дружніми відносинами.

Любов до гладіолусів властива енергійним, сильним і самостійним леді. Але вони часто самотні, бо рідко виявляють гнучкість у різних ситуаціях. Любительки гладіолусів часто конфліктують з родичами і друзями.

Жінки, які люблять хризантеми, замкнуті і схильні до сильних переживань. Вони люблять помріяти, плутають реальний світ з вигаданим. Але зате це стримані натури, сильні і практичні.

Гербери люблять привітні й відкриті люди, які прагнуть до краси і досконалості. Але для того, щоб рухатися вперед, їм потрібна опора. Вони бувають незалежними і гордими.

Ліліям віддають перевагу люди з вираженим почуттям власної гідності. Вони впевнені в собі, трохи зарозумілі і горді. Дівчата, які не схильні до самокритики і рідко цікавляться думкою інших людей.

Орхідеї обирають оригінальні і часом примхливі натури. Ці дівчата з легкістю віднаходять спільну мову з людьми, люблять жартувати і не рідко виявляються кокетками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінка, психологія, квіти, букет, характер


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Не робіть з теми катастрофи

Як поговорити з дитиною про секс: 6 порад

Психологія | 16:00, 13.05.2020

Не робіть з теми катастрофи


Як тут віднайти поєднання?

Вірність чоловіка у шлюбі залежить від його IQ

Психологія | 18:00, 05.05.2020

Як тут віднайти поєднання?

І що говорити, якщо батьки розійшлися практично ворогами?

Як пояснити дитині розлучення батьків

Психологія | 18:00, 04.05.2020

І що говорити, якщо батьки розійшлися практично ворогами?

Що говорять психологи і статистика?

Дитина - не панацея: як ЕКЗ руйнує шлюби

Психологія | 13:00, 02.05.2020

Що говорять психологи і статистика?

Як зрозуміти, що ви не готові ставати матір'ю

Психологія | 16:00, 29.04.2020

Організм може підказати про ваше небажання швидше, ніж ви можете подумати

Цікаві питання, які іноді піднімають батьки

Чи можна ходити перед дитиною без одягу

Психологія | 15:00, 20.04.2020

Цікаві питання, які іноді піднімають батьки

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: