ТОП-7 причин: чому чоловіки бояться красивих жінок?

Adoption
Date
  • 3049 Переглядів
Хенрік Ягодзіньський сказав: "Красиві дівчата і жінки рідко бувають одні, зате часто вони бувають самотніми". І це справді так, адже часто красива жінка не може знайти свого щастя. А психологи стверджують, що це відбувається, тому що чоловіки бояться красивих жінок.

1. Красива жінка може розійтися з чоловіком без жодних докорів сумління, тому що вона завжди може знайти кращий варіант.

2. Чоловіки бояться, що красиві жінки мають багато капризів і забаганок, і що їм доведеться витратити всі свої заощадження на даму серця.

3. Красива жінка, на думку чоловіка, може висміяти його перед подругами, друзями та родичами тощо.

Читайте також про найсексуальніших жінок різних часів.

4. Важлива причина страху перед красивими жінками: чоловіків лякає можлива відмова тої жінки, яка їм насправді дуже подобається.

5. Чоловіки впевнені, що у красивої жінки вже є залицяльник або вона одружена, тому навіть не роблять спроби з нею познайомитися.

6. У більшості чоловіків - низька самооцінка, тому вони впевнені, що не заслуговують на стосунки з красивою жінкою.

7. Крім того, представників сильної статі лякає той стереотип, що красуня ніколи не зможе повноцінно їм належати, що вона легковажна, а в майбутньому без докорів сумління зможе зрадити і навіть оком не мигне.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінка, чоловік, стосунки, секс, краса, боятися


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо дитину систематично соромили в дитинстві, то таке не проходить безслідно і дійсно може виявитися травмуючим. А, по-друге, дорослі, які виростають

«Як тобі не соромно?» Якими виростають діти, котрі часто чують ці слова?

Виховання | 02:00, 29.09.2023

Якщо дитину систематично соромили в дитинстві, то таке не проходить безслідно і дійсно може виявитися травмуючим. А, по-друге, дорослі, які виростають з засоромлених дітей, відчувають себе некомфортно і мають труднощі в житті. Які саме?

Як впливає на сина любляча мама?

5 цікавих фактів про зв'язок між мамою і сином

Мама | 00:35, 29.09.2023

Як впливає на сина любляча мама?

Трапляється, що дитина починає раптово сильно плакати і дорослим важко її заспокоїти. Ми починаємо хвилюватися, або ж навіть злитися. А що потрібно ро

Що робити, якщо дитина сильно плаче?

Дитина | 08:20, 28.09.2023

Трапляється, що дитина починає раптово сильно плакати і дорослим важко її заспокоїти. Ми починаємо хвилюватися, або ж навіть злитися. А що потрібно робити насправді?

Вчені порівняли отриману дітьми освіту і те, чого вони досягли в житті. З’ясувалося, що діти суворих матерів вступали в кращі університети та отримува

«Нестерпні» матері виховують успішних доньок

Мама | 07:30, 28.09.2023

Вчені порівняли отриману дітьми освіту і те, чого вони досягли в житті. З’ясувалося, що діти суворих матерів вступали в кращі університети та отримували більш високі зарплати в порівнянні з тими, кому в дитинстві все дозволяли. Дівчата, яких в дитинс

Бувають ситуації, коли процес виховання виходить з-під контролю, а дитина з доброго і слухняного малюка перетворюється в дратівливого та агресивного.

8 помилок мами і тата, які погано впливають на поведінку і майбутнє дитини

Сімейні справи | 06:20, 28.09.2023

Бувають ситуації, коли процес виховання виходить з-під контролю, а дитина з доброго і слухняного малюка перетворюється в дратівливого та агресивного. Ми рідко думаємо про те, що самі можемо бути причиною цього. Сьогодні ми поговоримо про те, чого кра

Осіння депресія, або сезонна афективна розлад (САР), може виникати через зміни у світловому режимі, а також через вплив інших факторів, таких як зміни

Вітаміни для подолання осінньої депресії

Психологія | 23:21, 27.09.2023

Осіння депресія, або сезонна афективна розлад (САР), може виникати через зміни у світловому режимі, а також через вплив інших факторів, таких як зміни в режимі дня, температурі та соціальних звичаях. Деякі вітаміни та поживні речовини можуть сприяти

Вчені з Бельгії з'ясували, що суворість, яку батьки проявляють у вихованні своїх дітей, не минає безслідно для їхнього геному.

Суворі батьки – горе майбутнім поколінням

Сімейні справи | 08:20, 26.09.2023

Вчені з Бельгії з'ясували, що суворість, яку батьки проявляють у вихованні своїх дітей, не минає безслідно для їхнього геному.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: