Найважливіші психологічні потреби жінки, або Чого хочуть жінки?

Adoption
Date
  • 2094 Переглядів
1. Знати, що вона - красива
Жінка завжди потребує чути, що вона гарна. ВОНА народжується вже з тим, що є представницею прекрасної половини людства, і просто вимагає того, щоб їй про це говорили. Нормальне явище, коли ще зовсім маленька дівчинка чепуриться перед дзеркалом. Вона має притаманну потребу подобатись і чути про те, що вона гарна, вродлива, симпатична. Ви подивіться, які тортури терплять жінки, щоб мати привабливий вигляд: недоспані ночі через бігуді, години складних косметичних процедур, постійна боротьба із зайвими калоріями. І все з однією лише метою: подобатись!

Спробуйте сказати жінці, що вона нерозумна і неосвічена, але дуже гарна. Без усякого сумніву, два перших епітети на свою адресу вона навіть не розчує, натомість «гарна» відгукнеться в ній гучним відлунням. Або скажіть жінці, що з новою зачіскою у неї кумедний вигляд. Цього буде достатньо, щоб зіпсувати їй день, а на наступний у своєму розкладі зазначити обов’язковий візит до перукаря.

2986_9.jpg (28.13 Kb)

2. Вона – КОХАНА
Жінці треба часто говорити про те, що вона кохана і потрібна. Коли ВОНА знає, що її кохають і без неї не в змозі зробити багатьох речей, то відчуває свою важливість, місце та значення, що додає їй впевненості у собі. Нескладно відрізнити дівчину чи жінку, яка має собі пару, від тієї, у якої її нема. Перша набагато впевненіше крокує по вулиці і дозволяє собі навіть з деякою зверхністю реагувати на увагу інших чоловіків. І цим ніби показує: «Знаю, що гарна і неповторна, мені про це говорили». А самотня жінка (такою вона може почуватися через брак турботи, навіть маючи чоловіка) дуже чутлива до всякого роду проявів уваги, бо спрагла їх. У такій ситуації чоловік може легко втратити дружину, де буде велика частка саме його вини. Бо освідчення, зроблене ще під час пропозиції руки і серця, необхідно постійно повторювати і підтверджувати. Це ж бо не просто жіноча забаганка, це – її психологічна потреба.

Почуваючи себе коханою, жінка відчуває свою потрібність. Їй дуже приємно усвідомлювати, що вона в чиємусь житті займає незамінне місце. Якось молода жінка завітала в гості до матері. Не минуло й години, як слідом з’явився її благовірний разом з обома дітьми. Першим його питанням було: «Навіщо ти нас так надовго залишила?». Його поява не дала змоги дружині порозмовляти, і та трохи роздратувалася. Втім, лише для виду, бо хутенько зібралася і, як мама-квочка, повела своє сімейство додому. Тепер вона із задоволенням і гордістю згадує про цей випадок, мовляв, ось яка вона незамінна і дуже потрібна персона. І це все лише тому, що була вдоволена одна з основних її психологічних потреб.

У цьому пункті важливо також підкреслити обійми, на які так часто скупі чоловіки, вбачаючи у цьому якусь слабкість. А все зовсім навпаки. У пригортанні до себе коханої проглядається саме сила і опікунство чоловіка стосовно жінки, яка у ту хвилину відчуває себе маленькою дівчинкою, охопленою теплою хвилею ніжності. Психологи дослідили, що для гарного клімату в сім’ї жінку треба пригортати щонайменше 12 разів на день.

Отож, сімейне вогнище для тривалості і надійності потребує укріплення міцним камінням, а ним якраз і є лагідне слово чоловіка «кохаю» та ніжні обійми його сильних рук. Так ви отримуєте гарний захист від будь-якого зустрічного вітру, що готовий рознести жар вашого багаття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Щоб схуднути, треба їсти 9 разів на день

3. Вона потребує ПОДАРУНКІВ

Важливою психологічною потребо жінки є отримувати подарунки. У багатьох жінок відразу загорілися очі: «Так, так, і чим побільше!». Зовсім інша реакція буде у чоловіків: «Ну ось! Компліментами засипай, пригортай, кохай, ще й подарунки піднось. Де ж тут на всіх рокфеллерів набрати?»

Жінка, незважаючи на вік, завжди залишатиметься маленькою дівчинкою, яку тішить навіть дрібничка. Зверніть увагу: дріб-ни-чка! Тобто, коли мова йде про подарунки, не маються на увазі парфуми ціною в у.о., чи манто з хутра норки від відомого кутюр’є. А йдеться якраз про ті дрібниці, які найчастіше бувають у тисячу разів милішими. Це може бути малесенька маргаритка, яку ви зірвете при дорозі, повертаючись з роботи. А коли ще додасте, що ця квіточка спеціально для вашої коханої, бо схожа на її миле личко, то очікуйте такого ж ефекту, ніби ви пригнали любій під вікно «мерс» останньої моделі і найняли цілий оркестр, який при цьому заграв її улюблену симфонію.

Розумний чоловік має усвідомити, запам’ятати і взяти за правило постійно робити жінці подарунки. Коли говориться постійно, то саме це і мається на увазі: постійно, а не регулярно, наприклад, у день вашої річниці.

Чоловік – створіння мудре, він – тактик і стратег. Тому знаючи, що жінці просто необхідні подарунки і подаруночки, бо така її психологія, її потреба, він повинен докласти максимум зусиль, аби задовольнити її. Адже часто міць і непорушність фортеці-сім’ї, вибудованої раціональним розумом чоловіка, дає тріщину і руйнується саме через те, що цей же розум недооцінює і не вбачає сенсу в речах, необхідних романтичній натурі жінки. Так подарований дружині один приємний вечір удвох додає неабиякого жару почуттям, які, здається, за десятирічний період спільного життя давно згасли. А принесена для жінки на рукавиці сніжинка, що вже через мить перекинеться в краплинку, змусить її щоразу, коли йде сніг, згадувати і думати про свого милого.

Чоловік має повсякчас дбати, аби наповнювати життя жінки ось такими дрібними моментами. Безперечно, це нелегко і насправді величезна праця. Однак праця необхідна і – сто відсотків гарантії – вдячна. Бо саме з таких, здавалося б, незначних речей будується практична любов, яка поєднує романтичність і запаморочливість періоду закоханості зі стабільністю взаєморозуміння і довіри пізнішого подружнього життя.

4. Вона чекає ВІДВЕРТОСТІ
Такою ВОНА вже є, що поняття абсолютної відвертості для неї звичайна річ. Дуже часто жінка готова ділитися своїм найсокровеннішим з будь-ким, хто поруч. Лишень умови були б сприятливі. При цьому вона обов’язково зауважить: «Ти ж нікому ні-ні!» Так без жодних проблем одна кумонька відає іншій навіть деталі свого інтимного життя. Нехай жінки не ображаються, але така вже їхня психологічна потреба, яку більшість без вагань реалізує.

Ну й нехай якась там пані виливає душу – будь ласка, хто заважає! Однак, це лиш півбіди, бо проблема в тому, що ця сама пані вимагає взамін такої ж повної відвертості. І бажаючи отримати її від чоловіка, вона спантеличено натикається на непробивний бар’єр, яким той себе оточив, прагнучи зберегти необхідну для нього дистанцію від інших.

Отож, жінки, задля власного спокою і миру в сім’ї обмежте свою цікавість!

Не варто лізти чоловікові у душу, коли він цього не бажає!

Не треба влаштовувати йому допит через одне недомовлене слово!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, жінка, чого хоче жінка, бажання, психологія, стосунки, чоловік


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Збалансоване харчування може впливати на психічне здоров'я

Психологія | 19:00, 03.03.2021

Згідно з новим дослідженням, в якому брали участь викладачі Університету Бінгемтона, Державний університет Нью-Йорка, індивідуалізовані дієти і зміни способу життя можуть стати ключем до оптимізації психічного здоров'я.

Синдром дефіциту уваги в дитини впливає на доросле життя

Психологія | 17:00, 02.03.2021

Відповідно до огляду, опублікованого 24 лютого в JAMA Psychiatry, дитячий діагноз синдрому дефіциту уваги / гіперактивності (СДУГ) пов'язаний з підвищеним ризиком подальшого психотичного розладу.

Ознаки та особливості біполярного розладу

Психологія | 14:15, 02.03.2021

Головною ознакою цього психічного розладу є різкі перепади настрою.

Вчинки, які можуть образити дитину

Дитина | 09:00, 02.03.2021

Не варто ображати дітей такими вчинками

Хороший настрій - запорука здоров'я

Мама | 14:30, 26.02.2021

Настрій може впливати на здоров'я. Таку думку висловлює доктор Ерін Мічос, глава відділення серцево-судинного здоров'я жінок в Медичній школі Джонса Хопкінса в Балтиморі.

Музика полегшує життя на самоізоляції

Мама | 14:00, 26.02.2021

Слухати музику не тільки приємно, а й корисно.

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у сло

Що заборонено робити татові і мамі у виховному процесі?

Сімейні справи | 05:00, 26.02.2021

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у словах: "от бовдур", "негідник" чи в узагальненнях "вічно ти все псуєш", порівняння з "нормальними діть

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: