Які жінки зводять з розуму чоловіків?

Adoption
Date
  • 2776 Переглядів
lllllllvvvvvvv.jpgФахівці із США з'ясували , що споглядання деяких жінок активує в головному мозку чоловіків вироблення гормонів задоволення . Такий же ефект спостерігається після прийняття спиртних напоїв або наркотиків.

Дослідження за участю 14 сексуально активних чоловіків показало , що так само , як на алкоголь або наркотики, головний мозок представників сильної статі реагує на жінок, що володіють фігурою "пісочний годинник".

Великі груди, широкі стегна і вузька талія - побачивши таке поєднання в організмі чоловіка у великій кількості виділяються гормони задоволення.

Більш ранні дослідження також доводять, що чоловікам подобаються фігуристі дами. Так, фахівці з Нового Південного Уельсу з'ясували, що з точки зору чоловіків ідеальною є жінка , у якої зріст 163 сантиметри, обхват талії 76, об'єм стегон 100 і об'єм грудей - 95-100 сантиметрів. Розмір одягу представниці прекрасної статі повинен бути 46-48.

Під час іншого дослідження було встановлено, що чим більше різниця між об'ємом стегон і талії жінки, тим вище її інтелектуальні здібності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: чоловік, жінка, стосунки


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Сьогодні матері, які виховують дитину самі, без батька, – звичне явище для суспільства. Це складно, адже мама повинна замінити обох батьків, але цілко

Як виростити дитину без батька?

Мама | 05:00, 27.01.2023

Сьогодні матері, які виховують дитину самі, без батька, – звичне явище для суспільства. Це складно, адже мама повинна замінити обох батьків, але цілком можливо.

Батькам дуже важливо вміти балансувати між

Основні табу в спілкуванні з дітьми

Сімейні справи | 05:00, 25.01.2023

Батькам дуже важливо вміти балансувати між "все можна" і "не можна нічого".

Що, якби весь секрет кращого життя зводився до одного, - доброти?

Користь доброти для нашого здоров’я

Здоров'я | 08:30, 24.01.2023

Що, якби весь секрет кращого життя зводився до одного, - доброти?

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три час

Правила психічного здоров'я сім'ї від доктора Комаровського

Доктор Комаровский | 08:00, 24.01.2023

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три частини.

Якщо дитині дозволяють злитися вдома, вона навряд чи стане робити це на вулиці. Це нормально, коли дитина плаче, істерить вдома, але не варто допускат

Чому дитині інод треба позлитися?

Психологія | 05:00, 23.01.2023

Якщо дитині дозволяють злитися вдома, вона навряд чи стане робити це на вулиці. Це нормально, коли дитина плаче, істерить вдома, але не варто допускати, щоб це траплялося часто.

Щоденні скандали негативно впливають на психічний розвиток дітей та можуть стати причиною розвитку агресивної поведінки або, навпаки, їх зайвої скутос

Батьківський крик руйнує мозок дитини - дослідження

Здоров'я | 05:00, 23.01.2023

Щоденні скандали негативно впливають на психічний розвиток дітей та можуть стати причиною розвитку агресивної поведінки або, навпаки, їх зайвої скутості і низької самооцінки.

Одним із найпоширеніших дитячих страхів є страх темряви. Психологи дали кілька порад, як допомогти дитині перебороти цей страх.

Чому діти бояться темряви і як перемогти цей страх?

Дитина | 07:00, 22.01.2023

Одним із найпоширеніших дитячих страхів є страх темряви. Психологи дали кілька порад, як допомогти дитині перебороти цей страх.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: