Війну свекрух і невісток пояснили вчені

Adoption
Date
  • 551 Переглядів
nevistka-ta-svekruxa-yak-nalagoditi-vidnosini.jpg У більшості випадків відносини невістки зі свекрухою не задаються з самого початку. Вчені знайшли пояснення цьому дивному факту.

Фахівці з Університету Вісконсін-Стівенс Пойнт з'ясували, що мами важче переживають весілля синів, ніж дочок. Мами побоюються рідкісних візитів сина в отчий дім, зміни його характеру і поведінки після одруження. А ще вони бояться, що молода дружина буде погано годувати її хлопчика.

Причому невістки теж сильно переживають. Опитування показало, що більшість молодих дружин побоюються втручань в своє сімейне життя з боку свекрухи, її настанов і порад.

Іншими словами, обидві жінки претендують на роль головного вихователя в житті чоловіка.

Для порівняння: на напружені відносини з тещею скаржаться 15% зятів, а на погані стосунки зі свекрухою - 60% невісток.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: невістка, свекруха

Система Orphus

Новини по темі

Дослідники стверджують, що селфі - це не ознака егоцентризму. Такі фото розвивають особистість молодих людей, а також підвищують їхню самооцінку і впе

Медики знайшли позитивний вплив селфі на самооцінку

Психологія | 07:50, 03.03.2015

Дослідники стверджують, що селфі - це не ознака егоцентризму. Такі фото розвивають особистість молодих людей, а також підвищують їхню самооцінку і впевненість у собі.

Позитивне мислення допомагає вижити в найбільш, здавалося б, складних обставинах. Тому сьогодні ми поговоримо про те, як стати оптимістом, і прожити д

Що допоможе вам жити довше?

Психологія | 23:50, 02.03.2015

Позитивне мислення допомагає вижити в найбільш, здавалося б, складних обставинах. Тому сьогодні ми поговоримо про те, як стати оптимістом, і прожити довше.

За результатами дослідження, якщо ваш безіменний палець довший вказівного, то, ймовірно, вам належить пройти через довгий пошук різних сексуальних пар

Пальці розкажуть усе про ваше сексуальне життя

Психологія | 22:00, 02.03.2015

За результатами дослідження, якщо ваш безіменний палець довший вказівного, то, ймовірно, вам належить пройти через довгий пошук різних сексуальних партнерів.

Волтер Мішел, який стверджує, що чим довше ми намагаємося зрозуміти, чому роман не вдався, тим більше ми переживаємо, але варто з'їсти зефірку з аналь

Розбитому серцю допоможе зефір

Здоров'я | 21:40, 02.03.2015

Волтер Мішел, який стверджує, що чим довше ми намагаємося зрозуміти, чому роман не вдався, тим більше ми переживаємо, але варто з'їсти зефірку з анальгіном, як всі проблеми рукою зніме.

Якщо ви вирішили справити враження на побаченні, просто дотримуйтесь деякого зразку, для того, щоб про вас склалося правильне враження.

Манери за столом розкажуть, які ви в ліжку

Психологія | 20:40, 02.03.2015

Якщо ви вирішили справити враження на побаченні, просто дотримуйтесь деякого зразку, для того, щоб про вас склалося правильне враження.

Чому від одних жінок чоловіки втікають стрімголов, а інших не хочуть відпускати? Про других ми поговоримо сьогодні. Якою варто бути, щоби чоловік не д

Якою має бути жінка, щоб чоловік не дивився на інших

Психологія | 16:40, 02.03.2015

Чому від одних жінок чоловіки втікають стрімголов, а інших не хочуть відпускати? Про других ми поговоримо сьогодні. Якою варто бути, щоби чоловік не дивився на інших?

Існує кілька типів представниць прекрасної статі, а точніше їх поведінки, яких чоловіки не будуть терпіти ні за які пряники.

Які жінки не подобаються всім чоловікам

Мама | 01:10, 02.03.2015

Існує кілька типів представниць прекрасної статі, а точніше їх поведінки, яких чоловіки не будуть терпіти ні за які пряники.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: