Війну свекрух і невісток пояснили вчені

Adoption
Date
  • 814 Переглядів
nevistka-ta-svekruxa-yak-nalagoditi-vidnosini.jpg У більшості випадків відносини невістки зі свекрухою не задаються з самого початку. Вчені знайшли пояснення цьому дивному факту.


Фахівці з Університету Вісконсін-Стівенс Пойнт з'ясували, що мами важче переживають весілля синів, ніж дочок. Мами побоюються рідкісних візитів сина в отчий дім, зміни його характеру і поведінки після одруження. А ще вони бояться, що молода дружина буде погано годувати її хлопчика.

Причому невістки теж сильно переживають. Опитування показало, що більшість молодих дружин побоюються втручань в своє сімейне життя з боку свекрухи, її настанов і порад.

Іншими словами, обидві жінки претендують на роль головного вихователя в житті чоловіка.

Для порівняння: на напружені відносини з тещею скаржаться 15% зятів, а на погані стосунки зі свекрухою - 60% невісток.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: невістка, свекруха

Система Orphus


Новини по темі

Любов сліпа, і часом ці почуття настільки туманять розум, що тверезо дивитися на багато речей просто не виходить. Але якщо ти стала все частіше чути п

Як зрозуміти, що ви несумісні: ТОП 9 ознак

Психологія | 06:50, 23.08.2016

Любов сліпа, і часом ці почуття настільки туманять розум, що тверезо дивитися на багато речей просто не виходить. Але якщо ти стала все частіше чути попереджувальні поради від близьких людей (яким, до речі, з боку видніше), то це перший тривожний зна

Якщо ти розумієш, що тебе тягне до кращого друга (до того ж ще й самотнього), але боїшся зіпсувати відносини - необхідно все ретельно зважити.

Стосунки з кращим другом: чи потрібно їх починати

Психологія | 06:20, 23.08.2016

Якщо ти розумієш, що тебе тягне до кращого друга (до того ж ще й самотнього), але боїшся зіпсувати відносини - необхідно все ретельно зважити.

По поведінці людей в проблемних ситуаціях можна зрозуміти, чи дозріли вони для серйозних стосунків.

Чи готові ви до серйозних стосунків: ТОП 11 ознак

Психологія | 22:20, 22.08.2016

По поведінці людей в проблемних ситуаціях можна зрозуміти, чи дозріли вони для серйозних стосунків.

Як показали результати останнього дослідження, спільний сон може стати причиною розлучення. 10% пар можуть розпастися через те, що хтось із партнерів

Разом чи окремо: як повинно спати подружжя

Психологія | 06:20, 22.08.2016

Як показали результати останнього дослідження, спільний сон може стати причиною розлучення. 10% пар можуть розпастися через те, що хтось із партнерів прокидається ночами через холод.

Як відомо, на перших етапах відносин пристрасть спрацьовує. А ось любов, дружба, розуміння та довіра приходять з часом і роками. Але як же не втратити

Як залишатися для чоловіка бажаною навіть через багато років

Психологія | 22:20, 21.08.2016

Як відомо, на перших етапах відносин пристрасть спрацьовує. А ось любов, дружба, розуміння та довіра приходять з часом і роками. Але як же не втратити колишній вогонь в очах чоловіка і залишитися для нього найпривабливішою, жіночною і бажаною?

Відносини завжди починаються як в казці, але проходить рік-другий-десять і в парі пропадає пристрасть. Психотерапевт розповів, чому чоловіки зраджують

Чому чоловіки зраджують: найпоширеніша причина

Психологія | 06:50, 21.08.2016

Відносини завжди починаються як в казці, але проходить рік-другий-десять і в парі пропадає пристрасть. Психотерапевт розповів, чому чоловіки зраджують.

Ми ігноруємо будні, культивуючи щастя в чомусь великому: день народження, свята або вихідні дні. Але щасливим можна бути кожен день, і для цього необх

Як відчути себе щасливою: шість простих способів

Психологія | 06:20, 19.08.2016

Ми ігноруємо будні, культивуючи щастя в чомусь великому: день народження, свята або вихідні дні. Але щасливим можна бути кожен день, і для цього необхідно виконати всього кілька простих кроків.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: