5 видів подруг, які вам не потрібні

Adoption
Date
  • 600 Переглядів
Задумайтесь, якщо вашій подрузі притаманні такі риси - тоді краще з нею розпрощатися або не все довіряти.
5236_podrugi.jpg (43.5 Kb)

Заздрісниця

Вона може бути прекрасним у всіх відносинах людиною, але заздрість зіпсує все. Чи не тому, що подруга-заздрісниця буде навмисно робити тобі гидоти: цілком ймовірно, що такого не станеться взагалі ніколи. І не тому, що вона не зможе тримати свою заздрість при собі. Чи зможе. Ви ж подруги. Просто їй неодмінно захочеться отримати все те, що вже є у тебе. І вона цього доб'ється, будь впевнена. І тільки потім усвідомлює, що їй самій цього взагалі не хотілося. І хто буде в цьому винен? Абсолютно вірно, ти. А нічого було труїти їй душу своїми досягненнями, так-так. Вона ще й бідний котик, а ти - зрадниця довірилися. Не питай, як так вийшло, просто розлучися з нею.

Егоїстка

Хто примчиться до тебе вночі на перший поклик з пляшкою вина і пачкою серветок? Хто піде з тобою в кафе, навіть якщо хотілося провести вечір вдома? Хто ніколи не забуде тобі подзвонити? Звичайно, егоїстка. І нічого дивного в цьому немає. Просто вона все це зробить не для того, щоб тобі допомогти, а для того, щоб було кому сісти на вуха. Її взагалі не цікавить твоє життя, зате дуже цікавить можливість розповісти тобі, як справи у неї. Ти говориш відкрито: «Оксано, мені погано, він мене кинув». А Оксана задирає бровки і відповідає: «О! Погано! Знаєш, я вчора замовила суші, і привезли таку погань, ну таку погань, я думала, що помру, так мені було погано».

Рятівниця

Навіть якщо у тебе взагалі немає ніяких проблем, і ти збиралася поговорити з рятівницею про відпустку, у неї знайдеться для тебе готова інструкція. Вона скаже, що тобі терміново потрібно сісти на дієту, бо з таким тілом на пляжі з'являтися не можна. Вона пообіцяє, що тебе в аеропорту зустріне її сусід дядя Коля (ну і що, що у нього «Волга» часів перебудови, в якій він курить «Приму», зате безкоштовно!). Рятівниці приємно відчувати себе твоєю дбайливою матусею. І, що вже там, приємно тебе карати, коли ти не слухаєш. Жах, так?

Ідейна

У цій подрузі все життя у грудях буде горіти революційне полум'я. А ти будеш регулярно давати їй гроші на порятунок чергового дикого кота, якого вона чомусь зловила, інакше опинишся бездушною тварюкою. Просто тому, що ти не вегетаріанка, як вона. Загалом, біжи від неї, поки тебе не "вбила" якимось ще відкриттям.

Нещасна жертва

Всі, рішуче всі ображають цю тендітну жінку з очима оленяти. А якщо її чомусь ніхто не ображає цілий місяць, бідолаха захворіє якоюсь несмертельною, але важковиліковую гидотою. Питається, хто витирає їй сльози, годує її котика і лається з сантехніком, які неправильно поставили унітаз в її квартирі? Ти звісно. Проблема в тому, що ти не дуже-то Бетмен. В тому сенсі, що дружня допомога - справа прекрасна, але можна хоча б раз просто чаю разом попити? Без героїчних подвигів? На жаль, ні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: подруги, подруга, дружба, відносини, життя


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як так вийшло, що жінки 18-30 років незаймані, і для кого вони бережуть себе?

30 років, а ще незаймана - це проблема?

Психологія | 23:30, 19.09.2018

Як так вийшло, що жінки 18-30 років незаймані, і для кого вони бережуть себе?

Будь-які картинки, які з'являються у вашій голові, тут же починають реалізовуватися. Якісь швидше, якісь повільніше, але всі вони працюють. І якщо ваш

Реалізувати бажання за допомогою візуалізації 

Психологія | 22:00, 19.09.2018

Будь-які картинки, які з'являються у вашій голові, тут же починають реалізовуватися. Якісь швидше, якісь повільніше, але всі вони працюють. І якщо ваші картинки про красу, здоров'я і багатство, то і в житті ви незабаром виявите саме ці складові. Але

Це, мабуть, прикмета, яка дійсно працює.

Чим дорожчий гаманець, тим більше буде в ньому грошей?

Психологія | 20:30, 19.09.2018

Це, мабуть, прикмета, яка дійсно працює.

Використаний тампон або прокладка - видовище не для людей зі слабкими нервами. І якщо це побачить ваш коханий, у нього може бути шок і огида.

Викидайте відразу засоби гігієни, коли живете разом з хлопцем

Психологія | 22:00, 18.09.2018

Використаний тампон або прокладка - видовище не для людей зі слабкими нервами. І якщо це побачить ваш коханий, у нього може бути шок і огида.

Чому нещасливий шлюб пар часом міцніший, ніж у людей, які щиро люблять один одного вже багато років, і живуть в мирі та злагоді?

Чому люди роками терплять один одного?

Сімейні справи | 00:20, 18.09.2018

Чому нещасливий шлюб пар часом міцніший, ніж у людей, які щиро люблять один одного вже багато років, і живуть в мирі та злагоді?

Університет Чикаго встановив: люди, які скаржаться на відчуття самотності, поводяться особливим чином. Вони, наприклад, сідають далі від друзів або рі

Самотність запускає механізм самозбереження

Психологія | 22:00, 17.09.2018

Університет Чикаго встановив: люди, які скаржаться на відчуття самотності, поводяться особливим чином. Вони, наприклад, сідають далі від друзів або рідних. Їх особистий простір в принципі більше, ніж у інших. Тенденція до дистанціювання відноситься н

Інтроверти - тип особистості, орієнтований «всередину» або «на» себе. Для інтровертів характерна поведінка, більш пов'язана з комфортною самітністю, в

Інтроверсія - психічний розлад, а не риса характеру

Психологія | 22:00, 14.09.2018

Інтроверти - тип особистості, орієнтований «всередину» або «на» себе. Для інтровертів характерна поведінка, більш пов'язана з комфортною самітністю, внутрішніми роздумами і переживаннями, творчістю або спостереженням за процесом. Інтроверти стримані,

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: