Чому чоловіки часто женяться на "сірих мишках"?

Adoption
Date
  • 1066 Переглядів
Як так виходить, що чоловіків цікавлять сексуальні й привабливі, яскраві жінки, але беруть заміж доволі спокійних і непомітних дам?
2178_vidnosini.jpg (35.25 Kb)


1. Сексапільні красуні не створені для шлюбу. Жінки-вамп завжди манили чоловіків, але звіринний потяг - це одне, а пов'язувати своє життя вони хочуть з тією дівчиною, у якої є щось більше, ніж приваблива зовнішність. Результати опитувань вражаючі: чоловіки не вважають красу основною жіночою гідністю.

2. Чоловіки, готові до тривалих відносин, дійсно вважають за краще одружуватися на непомітних жінках. Психологи переконані, що більшість не бажають мучити себе ревнощами і постійним суперництвом. Занадто красива дружина приносить багато занепокоєнь: раптом її відведе хтось більш багатий і успішний?

3. Вірна жінка красивою бути не може. У цьому переконані більшість. Дама з надто яскравими даними найімовірніше буде володіти примхливим і вітряним характером. А чоловіки вкрай педантично ставляться до питання вірності і відданості.

4. Якщо жінка звикла вечеряти в ресторанах, чуть не кожен день ходити на шопінг, а рахунок за послуги її косметолога може зійти за бюджет карликової держави, то таку жінку буде важко утримувати. Чоловіки вважають за краще не ставити свою самооцінку під удар і вибирати дам "за статусом" - розкішні леді залишаються не при справах.

5. Самодостатність відштовхує. Жінки, здатні самі виплутатися з будь-якої життєвої ситуації, лякають чоловіків. Сила - це лідерство, а саме чоловіки повинні бути біля керма. Чоловікові нічого дати жінці, яка може все сама, так навіщо витрачати на таких час? Дівчата, будьте мудріші, проявляйте жіночу слабкість і поступайтеся.

6. Чоловіки вважають, що жінка повинна бути самовпевненою в собі, але роль супер-героя на себе непотрібно брати. Занадто рішучі і наполегливі дами залишають неприємне враження, і тривалі відносини з такими зав'язувати ніхто не поспішає. Краще вміти надихати свого чоловіка, і тоді він сам зверне гори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: відносини, стосунки, чоловіки, симпатія, привабливість, жінки, психологія


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Як часто ви бачили матір або батька, які криками намагалися щось донести дитині, чи були на їх місці? Підвищення голосу — це природне вираження гніву

Як розмова на підвищених тонах позначається на дитячій психіці?

Сімейні справи | 12:10, 28.02.2024

Як часто ви бачили матір або батька, які криками намагалися щось донести дитині, чи були на їх місці? Підвищення голосу — це природне вираження гніву або страху, яке проявляється в якості захисної реакції в тих випадках, коли існує якась загроза, зок

Виховувати дівчаток — важка робота, як і взагалі виховання дітей. А в найближчі роки дівчинка стане підлітком. Це лякає — адже хочеться захистити діте

10 важливих порад для мам дівчаток

Мама | 14:50, 27.02.2024

Виховувати дівчаток — важка робота, як і взагалі виховання дітей. А в найближчі роки дівчинка стане підлітком. Це лякає — адже хочеться захистити дітей від усього на світі — але наші можливості обмежені.

Усі ми хочемо стати ідеальними мамами. Особливо ці мрії переповнюють нас, коли чекаємо дитину. Ми із захватом читаємо статті з глянцевих журналів про

Дітям потрібна не ідеальна, а щаслива мама - психологи

Мама | 11:20, 27.02.2024

Усі ми хочемо стати ідеальними мамами. Особливо ці мрії переповнюють нас, коли чекаємо дитину. Ми із захватом читаємо статті з глянцевих журналів про виховання дітей, роздивляємося милі картинки, уявляємо собі, як будемо вчити дитину з перших років ж

Діти добре запам'ятовують сварки, і поступово лайка стає для них нормою. Ми розповімо, чому батькам у жодному разі не можна сваритися перед дітьми.

Чому батькам не варто сваритися, коли дитина поруч?

Сімейні справи | 10:30, 26.02.2024

Діти добре запам'ятовують сварки, і поступово лайка стає для них нормою. Ми розповімо, чому батькам у жодному разі не можна сваритися перед дітьми.

Перша дитина у родині переживає цікаві зміни: у певний момент з єдиної вона перетворюється на старшу. До того ж додаються нові обов'язки, докори і зав

З яких причин у старших дітей дорослішання відбувається раніше?

Дитина | 14:50, 24.02.2024

Перша дитина у родині переживає цікаві зміни: у певний момент з єдиної вона перетворюється на старшу. До того ж додаються нові обов'язки, докори і завищені очікування. Ми назвемо причини, через які старші діти дорослішають швидше.

Розлучення батьків — завжди великий стрес для дитини, який може посилитися, якщо батьки не можуть знайти спільну мову після того, як родина розпалася.

Як бути, якщо колишній чоловік погано впливає на вашу спільну дитину?

Мама | 00:30, 24.02.2024

Розлучення батьків — завжди великий стрес для дитини, який може посилитися, якщо батьки не можуть знайти спільну мову після того, як родина розпалася. Рідкісні зустрічі з одним з батьків (зазвичай, батьком) можуть стати яскравим моментом кожного міся

Нерідко жінкам з дітьми від попередніх шлюбів буває дуже складно знайти нового супутника життя. Як тільки чоловіки чують про дитину, то одразу ж тікаю

Як жінці з дитиною знайти хорошого чоловіка?

Мама | 12:10, 23.02.2024

Нерідко жінкам з дітьми від попередніх шлюбів буває дуже складно знайти нового супутника життя. Як тільки чоловіки чують про дитину, то одразу ж тікають. Психологи розкажуть, як знайти любов.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: