Із-за чого з'являються шкідливі звички?

Adoption
Date
  • 680 Переглядів
Найчастіше негативні звички формуються під впливом оточення, але в певний момент людина усвідомлює, що настала пора зав'язати з тютюном, адже це не кращим чином позначається на здоров'ї. Вона кидає, але через деякий час знову береться за сигарету, так з чим же це пов'язано?
9947_shkidlivi_zvichki.jpg (36.15 Kb)


Практично всі шкідливі звички повертаються з-за потреби, яка не може бути заповнена здоровим способом. Наприклад, відсутність здоров'я в соціальному житті ми заміняємо інтернетом або надмірним переглядом телевізійних шоу, хтось вибирає алкоголь, а хтось насідає на жирні крильця.

Потреба - це емоція, з якою вкрай непросто впоратися, так що часом доводиться вдаватися до крайніх методів, щоб позбутися від неї.

У людини є 6 спільних потреб, які вона буде намагатися здійснити будь-якою ціною:

1. Безпека - людям потрібне відчуття безпеки і комфорту. Якщо людина не впевнена у своїй безпеці і не знає, що буде з нею завтра, то навіщо їй стежити за здоров'ям?

2. Різноманітність - необхідність у змінах, новизні. Рутина вбиває нас і робить життя нестерпним.

3. Дружба і любов - потреба бути коханим і зрозумілим.

4. Розвиток - необхідність ставати кращими.

5. Духовність - потреба в тому, щоб відчувати сенс у своєму існуванні.

6. Значимість - потреба у визнанні і повазі.

Якщо будь-яка з цих фундаментальних потреб не буде задовільняти, то обов'язково з'являться шкідливі звички, які заповнять порожнечу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: людина, життя, здоров'я, шкідливі звички, потреба, психологія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Психологи провели дослідження, щоб зрозуміти, які конкретно якості особистості допомагають людині залучати протилежну стать і зберігати довгі довірчі

Що допоможе людині знайти кохання?

Психологія | 22:00, 17.10.2018

Психологи провели дослідження, щоб зрозуміти, які конкретно якості особистості допомагають людині залучати протилежну стать і зберігати довгі довірчі відносини.

Як зазначає

Брехуни доволі розумні люди

Психологія | 22:00, 16.10.2018

Як зазначає "The Daily Mail" з посиланням на роботу Університету Единбурга, відомо, що брехлива людина може уникати зорового контакту, соватися на місці. Однак на практиці зазвичай ці ознаки відвертої брехні відсутні.

Люди можуть втратити немало кілограм, якщо будуть детально представляти себе в новій, бажаній вазі, кажуть фахівці Університету Портсмута. Як зазначає

Щоб бути стрункою, потрібно відчути себе в ідеальному тілі

Психологія | 06:20, 16.10.2018

Люди можуть втратити немало кілограм, якщо будуть детально представляти себе в новій, бажаній вазі, кажуть фахівці Університету Портсмута. Як зазначає "The Daily Mail", завдяки функціональним тренуванням по візуалізації (люди уявляли, як відчувають с

Риси зовнішності, які приємні для чоловіків.

Що притягує чоловіків у жінках?

Психологія | 22:00, 15.10.2018

Риси зовнішності, які приємні для чоловіків.

Нове кохання приходить тоді, коли людина внутрішньо до неї готова. Однак є певні моменти у вашому житті, які підкажуть, що доленосна зустріч не за гор

Ознаки, які вказують, що ви готові до нових романтичних відносин

Психологія | 22:00, 12.10.2018

Нове кохання приходить тоді, коли людина внутрішньо до неї готова. Однак є певні моменти у вашому житті, які підкажуть, що доленосна зустріч не за горами.

Дослідники з Бакнеллского університету вивчили жіночу і чоловічу стратегію залучення уваги.

Який він, чоловічий і жіночий флірт?

Психологія | 22:00, 11.10.2018

Дослідники з Бакнеллского університету вивчили жіночу і чоловічу стратегію залучення уваги.

Деякі родимки надають родзинку зовнішньому вигляду, а інші виглядають просто жахливо. Також за родимками можна зрозуміти, який тип шкіри у людини, пра

Що розкажуть родимки на обличчі про жінку?

Психологія | 22:00, 10.10.2018

Деякі родимки надають родзинку зовнішньому вигляду, а інші виглядають просто жахливо. Також за родимками можна зрозуміти, який тип шкіри у людини, правда, деякі родимки можуть свідчити про захворювання шкіри.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: