Як малювати за номером?

Adoption
Date
  • 444 Переглядів
Творчість - це явище, за яким формується щось нове і цінне. Створений предмет може бути нематеріальним (таким як ідея, наукова теорія, музична композиція чи жарт) або фізичний об'єкт (такий як винахід, літературний твір або живопис).

У матеріалі ми розповімо про малюнки, картини, які ви та ваші діти можуть створити самостійно.
2479_kraski-s-ciframi-dlja-kartin-po-nomeram.jpg (43.13 Kb)


Картина - твір станкового живопису, який має самостійне художнє значення, виділяється завершеністю, єдністю форми і змісту. На відміну від інших видів живопису картина безпосередньо не пов'язана з певним інтер'єром, системою декорування або культовим призначенням. Складається з основи (дерево, полотно, картон, метал та інше), ґрунту, барвистого шару.

Малювання по номерах - це приємне проведення часу. Іноді, однак, всі крихітні простори з навіть найменшими числами можуть бути трохи складними та заплутаними. З практикою можна створювати прекрасне мистецтво. Такі картини з номерами ви можете придбати в інтернет-магазині http://diyshop.in.ua/art/po-nomeram, у них я купувала для сина картину, а потім і собі зробила творчий подарунок. Дам декілька порад стосовно малюнку, які допоможуть значно покращити кінцевий результат.

Купуйте набір кольорових фарб (можна олівці, але не буде ефекту). Виберіть ту картину, на якій зображення вам найбільше до душі, щоб збільшити шанси, що ви закінчите роботу. Набори є різної тематики і предметів: птахи, квіти, морські сцени, лісові сюжети, персонажі з мультфільмів, автомобілі, хижаки тощо.

Тоді зробіть місце для роботи. Якщо ви будете використовувати фарби, то краще захистити місцевість старими газетами, щоб все не вимазати. Але, якщо ви відмовляєтесь від газет, то після роботи все ж таки приберіть за собою, все ретельно очистіть.

Візьміть склянку води, щоб очистити кісточку. Використовуйте чашку, якою ви нечасто користуєтесь, або ту, яку можна ретельно промити. Стане у нагоді одноразовий, пластиковий стаканчик, харчові контейнери також добре працюють, наприклад, використаний контейнер з йогурту. А ще запасіть місцевість ганчіркою.

Тоді переходимо до наступного кроку: прочитайте інструкцію на коробці, роздивіться малюнок, гляньте, яких цифр найбільше, такий колір і буде лідирувати. Перевірте, які кольори відповідають тим числам. Це повинно бути чітко позначено.

Відкрийте перший контейнер фарби та фарбуйте кожну ділянку, позначену цим номером.

Вимийте пензлик після кожного кольору, коли закінчите, щоб уникнути випадкового змішування кольорів. Ганчірка чи папір будуть корисні під рукою, оскільки вам доведеться видалити частину води з пензлика.

Нехай ділянки, які ви фарбуєте, висохнуть. Повторіть кожен колір, поки ви не пофарбуєте кожну ділянку і фарба повністю висохне.

Подивіться і покажіть свій кінець шедевру іншим. Якщо вам сподобається свій живопис, то ви його можете повісити на стіну. Якщо ви відчуваєте, що це ваше – то можливо, таке захоплення переросте в роботу і ви зможете отримувати чималі гроші. Отож гайда творити нові витвори мистецтва!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: картина, малювання, малювати, фарби, творчість, мистецтво, живопис


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Американські медики виявили дивовижний зв'язок: виявляється, серед дітей з тонкою, пошкодженою зубною емаллю частіше зустрічається синдром дефіциту ув

По зубах дитини можна зрозуміти чи є у неї проблеми з психікою

Психологія | 12:30, 21.02.2019

Американські медики виявили дивовижний зв'язок: виявляється, серед дітей з тонкою, пошкодженою зубною емаллю частіше зустрічається синдром дефіциту уваги і гіперактивності. У них також підвищений ризик психічних розладів у майбутньому. Цей висновок б

Група наукових співробітників з США реалізувала унікальне дослідження.

Як зберегти кохання на довгі роки

Сімейні справи | 22:00, 20.02.2019

Група наукових співробітників з США реалізувала унікальне дослідження.

Група провідних академіків реалізувала цікаве дослідження, підсумок якого дозволив знайти спосіб, що дозволяє дівчатам і хлопцям виглядати більш сексу

Як виглядати сексуально й привабливо

Психологія | 00:20, 20.02.2019

Група провідних академіків реалізувала цікаве дослідження, підсумок якого дозволив знайти спосіб, що дозволяє дівчатам і хлопцям виглядати більш сексуально.

Академіки з Університетів Єни і Касселя розповіли, що романтичні відносини стабілізують нашу індивідуальність, а також знижують ризик різних невротичн

Кохання допомагає боротися з нервозністю

Психологія | 23:30, 19.02.2019

Академіки з Університетів Єни і Касселя розповіли, що романтичні відносини стабілізують нашу індивідуальність, а також знижують ризик різних невротичних розладів.

Їжа впливає на наше тіло. Наші думки - на наш розум.

Негативне мислення заважає досягти бажаного

Психологія | 22:00, 19.02.2019

Їжа впливає на наше тіло. Наші думки - на наш розум.

Симптоми, які вказують на депресивний стан людини.

Як зрозуміти, що у людини депресія

Психологія | 08:00, 19.02.2019

Симптоми, які вказують на депресивний стан людини.

Університет Бейлора радить людям, які перебувають у романтичних стосунках, частіше грати разом в настільні ігри та відвідувати майстер-класи з малюван

Як покращити сексуальне життя

Психологія | 00:20, 19.02.2019

Університет Бейлора радить людям, які перебувають у романтичних стосунках, частіше грати разом в настільні ігри та відвідувати майстер-класи з малювання, передає "The Daily Mail". Був проведений експеримент, в рамках якого 20 пар в довільному порядку

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: