На які сни варто звернути увагу

Adoption
Date
  • 297 Переглядів
Сни, які мають підтекст, про що вони говорять - читайте далі.
47_sni.jpg (30.67 Kb)

1. Якщо ви літаєте уві сні, то підсвідомість рекомендує вам йти назустріч амбіціям. Прокинувшись після такого сну, ми часто відчуваємо натхнення, яке підштовхує нас на нові звершення.

2. Якщо в сновидіннях фігурує смерть, то це означає завершення чогось. Це може бути закінчення якихось емоцій, розставання з ідеєю, фінал життєвого етапу.

3. Поява зубів уві сні іноді натякає на старіння. Видалення зубів говорить про те, що ви шукайте вихід зі складної ситуації. Найчастіший сюжет - випадання зубів, він пов'язаний з новими обставинами і стресом, наприклад, на новій роботі. Також, коли зуб чорний, випав і бачите кров - смерть когось з рідних.

4. Зрада уві сні говорить про скутість бажань і необхідність знайти шляхи їх реалізації. Якщо зрада сниться часто, то саме час проаналізувати свої відносини з партнером.

5. Коли сняться гроші, вони символізують удачу і показують, як людина бачить себе з боку. Якщо ви побачили їх уві сні, то ставитеся уважніше до фінансів у своєму житті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сон, сни, значення сну, психологія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Лондонський собачий розплідник

Легше знайти кохання тому, хто має собаку

Психологія | 22:00, 18.10.2018

Лондонський собачий розплідник "The Kennel Clud" провів дослідження, яке показало, що власники собак щасливі в коханні. Фахівці виявили: 72% собачників одружені або перебувають у відносинах проти 55% людей без собак.

Психологи провели дослідження, щоб зрозуміти, які конкретно якості особистості допомагають людині залучати протилежну стать і зберігати довгі довірчі

Що допоможе людині знайти кохання?

Психологія | 22:00, 17.10.2018

Психологи провели дослідження, щоб зрозуміти, які конкретно якості особистості допомагають людині залучати протилежну стать і зберігати довгі довірчі відносини.

Як зазначає

Брехуни доволі розумні люди

Психологія | 22:00, 16.10.2018

Як зазначає "The Daily Mail" з посиланням на роботу Університету Единбурга, відомо, що брехлива людина може уникати зорового контакту, соватися на місці. Однак на практиці зазвичай ці ознаки відвертої брехні відсутні.

Люди можуть втратити немало кілограм, якщо будуть детально представляти себе в новій, бажаній вазі, кажуть фахівці Університету Портсмута. Як зазначає

Щоб бути стрункою, потрібно відчути себе в ідеальному тілі

Психологія | 06:20, 16.10.2018

Люди можуть втратити немало кілограм, якщо будуть детально представляти себе в новій, бажаній вазі, кажуть фахівці Університету Портсмута. Як зазначає "The Daily Mail", завдяки функціональним тренуванням по візуалізації (люди уявляли, як відчувають с

Риси зовнішності, які приємні для чоловіків.

Що притягує чоловіків у жінках?

Психологія | 22:00, 15.10.2018

Риси зовнішності, які приємні для чоловіків.

Нове кохання приходить тоді, коли людина внутрішньо до неї готова. Однак є певні моменти у вашому житті, які підкажуть, що доленосна зустріч не за гор

Ознаки, які вказують, що ви готові до нових романтичних відносин

Психологія | 22:00, 12.10.2018

Нове кохання приходить тоді, коли людина внутрішньо до неї готова. Однак є певні моменти у вашому житті, які підкажуть, що доленосна зустріч не за горами.

Дослідники з Бакнеллского університету вивчили жіночу і чоловічу стратегію залучення уваги.

Який він, чоловічий і жіночий флірт?

Психологія | 22:00, 11.10.2018

Дослідники з Бакнеллского університету вивчили жіночу і чоловічу стратегію залучення уваги.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: