Форма губ розкаже про ваш характер

Adoption
Date
  • 276 Переглядів
Що про вас розкажуть ваші губи - читайте далі.
9807_gubi.jpg (14.52 Kb)

Верхня губа більша нижньої
Ви королева драми. Причому зовсім необов'язково ви так гостро реагуєте на все навколо. Просто вам подобається бути в центрі уваги. В реально складних ситуаціях ви спокійно і швидко вирішуєте всі проблеми. Просто ви природжена акторка, якій до снаги практично будь-який образ.

Нижня губа більша верхньої
Ваша щира пристрасть - задоволення і розваги! Рутина вбиває вас. Вам потрібне енергетичне підживлення, нові люди, нові враження, без цього ви чахнете. Вам ніколи не сидиться на місці, адже світ такий великий, а ви ще стільки всього не бачили! Ви допитливі, відкриті всьому новому, з вами завжди цікаво.

Пухкі губи
Ви створені, щоб піклуватися про когось. У дитинстві ви носили їжу бездомним кошенятам, підгодовували сусідських собак, а в школі відповідали за живий куточок. Такі, як ви, стають найщасливішими матерями, нітрохи не обтяжують повсякденними турботами. Адже що може бути краще, ніж дарувати світ своїй дитині і чути «Мамочка, я тебе люблю!».

Тонкі губи
Ви абсолютно самодостатні - так можна описати ваш характер по губах. Ви не розумієте, що таке «нудно», тому що завжди знайдете, чим себе зайняти. Ви з радістю поїдете у відпустку навіть без компанії, тому що милуватися видами або насолоджуватися музеями мистецтв прекрасно можете і без супроводу. В компанії вам комфортно, але, якщо спілкування не склалося, ви не дуже засмутитеся.

Середні губи
Ви - взірець урівноваженості і здорового підходу до вирішення будь-яких завдань. Вас складно вивести з себе, зате легко розсмішити: ви дивитеся на світ з оптимізмом. Ви впевнені в собі, але завжди чуйно ставитеся до критики, тому що знаєте: з боку часто видніше. Ваша сильна сторона - вміння слухати інших людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: губи, форми губ, характер, психологія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Дослідники відкрили спосіб, який дозволить стерти неприємні спогади.

Як блокувати погані спогади

Психологія | 22:00, 21.01.2019

Дослідники відкрили спосіб, який дозволить стерти неприємні спогади.

Психологи розповіли, що людям не можна обговорювати своє особисте життя навіть з найближчими друзями. Чому так - читайте далі.

Не варто з друзями обговорювати своє особисте життя

Сімейні справи | 09:30, 20.01.2019

Психологи розповіли, що людям не можна обговорювати своє особисте життя навіть з найближчими друзями. Чому так - читайте далі.

Наукові співробітники розповіли, що під час проведення комплексних експериментів медикам вдалося визначити по ході, наскільки активним є інтимне життя

Про інтимне життя жінки можна дізнатися по її ході

Психологія | 00:20, 19.01.2019

Наукові співробітники розповіли, що під час проведення комплексних експериментів медикам вдалося визначити по ході, наскільки активним є інтимне життя у жінок.

Люди, які страждають від синдрому хронічної втоми, можуть відчувати дуже високі рівні візуального стресу, ніж здорові люди.

Як синдромом хронічної втоми пов'язаний зі стресом

Психологія | 22:00, 18.01.2019

Люди, які страждають від синдрому хронічної втоми, можуть відчувати дуже високі рівні візуального стресу, ніж здорові люди.

Список звичок, яких варто внести у своє життя.

Звички, які потрібно розвинути в новому році

Психологія | 22:00, 17.01.2019

Список звичок, яких варто внести у своє життя.

Академіки розповіли, що дружнє спілкування зі своїм чотириногим другом може не тільки встановити більш довірчі та теплі відносини, але і продовжити со

Як правильно розмовляти зі своїм домашнім улюбленцем

Психологія | 22:00, 16.01.2019

Академіки розповіли, що дружнє спілкування зі своїм чотириногим другом може не тільки встановити більш довірчі та теплі відносини, але і продовжити собаці життя.

Кішки мають дуже сильну ауру, що доведено спеціальною апаратурою. Вони своєю присутністю в будинку приносять людині безліч позитивних моментів, які са

Чому варто завести кішку

Сімейні справи | 20:30, 16.01.2019

Кішки мають дуже сильну ауру, що доведено спеціальною апаратурою. Вони своєю присутністю в будинку приносять людині безліч позитивних моментів, які саме - читайте далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: