6 рис, які відштовхують від вас людей

Adoption
Date
  • 678 Переглядів
Деякі риси характеру відштовхують людей, які саме - читайте далі.
1566_vihvalyannya.jpg (137.08 Kb)


1. Заздрісність. Зазвичай люди заздрять тому, чого у них немає. Це може бути багатство, краса, успішність, та й багато іншого. Варто задуматися про це, проаналізувати свою поведінку, а потім поставити перед собою мету і домогтися того, що привертає увагу в інших.

2. Лихослів'я по відношенню до когось. В обличчя говорити негативні речі наважиться не кожен, а ось обговорювати за спиною люблять багато. Якщо при спілкуванні співрозмовникові говорити погане про спільних знайомих і друзів, то, звичайно, він вирішить, що і в його адресу летить багато невтішних слів. І він буде правий. Небажано погано відгукуватися про людей у них за спиною, інакше друзів у вас не залишиться.

3. Грубість і звичка висловлюватися нецензурно. Перебуваючи в компанії близьких друзів, можна дозволити собі розмовляти будь-якими словами, але в розмові з малознайомою людиною небажано використовувати лайливу мову. Крім того, варто подивитися на себе з боку. Можливо, спілкування виходить грубуватим, а це відштовхує людей.

4. Безвідповідальність і лінь. За будь-які свої дії і слова необхідно нести відповідальність. Бездіяльність - це теж погано. Не варто очікувати, що наявні проблеми зникнуть самі по собі, а вся робота зробиться кимось іншим. З ледачою і безвідповідальною людиною ніхто не захоче працювати в одній команді, жити в одній квартирі, дружити.

5. Явне лицемірство. Одні вміло і в міру вихваляють чиюсь гідність, а інші роблять це занадто нав'язливо. І все це робиться в основному з корисливих мотивів. Якщо вже доводиться лицемірити, то краще робити це непомітно.

6. Зайва самовпевненість. Занадто самовпевнені люди часто йдуть на ризик, намагаючись впоратися з поставленим завданням, а це іноді несприятливо закінчується. Крім того, самовпевненість завжди супроводжується самовихвалянням. Кому приємно вислуховувати постійні хвастощі?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: риси характеру, негатив


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як розпізнати токсичні відносини?

Психологія | 22:00, 03.03.2021

Зверніть увагу на наступні ознаки.

Збалансоване харчування може впливати на психічне здоров'я

Психологія | 19:00, 03.03.2021

Згідно з новим дослідженням, в якому брали участь викладачі Університету Бінгемтона, Державний університет Нью-Йорка, індивідуалізовані дієти і зміни способу життя можуть стати ключем до оптимізації психічного здоров'я.

Синдром дефіциту уваги в дитини впливає на доросле життя

Психологія | 17:00, 02.03.2021

Відповідно до огляду, опублікованого 24 лютого в JAMA Psychiatry, дитячий діагноз синдрому дефіциту уваги / гіперактивності (СДУГ) пов'язаний з підвищеним ризиком подальшого психотичного розладу.

Ознаки та особливості біполярного розладу

Психологія | 14:15, 02.03.2021

Головною ознакою цього психічного розладу є різкі перепади настрою.

Вчинки, які можуть образити дитину

Дитина | 09:00, 02.03.2021

Не варто ображати дітей такими вчинками

Хороший настрій - запорука здоров'я

Мама | 14:30, 26.02.2021

Настрій може впливати на здоров'я. Таку думку висловлює доктор Ерін Мічос, глава відділення серцево-судинного здоров'я жінок в Медичній школі Джонса Хопкінса в Балтиморі.

Музика полегшує життя на самоізоляції

Мама | 14:00, 26.02.2021

Слухати музику не тільки приємно, а й корисно.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: