Чому один з батьків не готовий до народження малюка

Adoption
Date
  • 161 Переглядів
Буває всяке!

38_crop_2.jpg (53.83 Kb)


Нерішучість у справі батьківства надзвичайно поширена, переконують психологи, додаючи, що першим питанням тут є не "Чому ти турбуєшся?", А "Куди ти поспішаєш?"

Так, коли один із подружжя раптом відчайдушно починає хотіти дитину, тут постає більше питання про шлюб, ніж про бажання стати батьком. Психологи пояснюють це тим, що "доведений до відчаю" партнер сподівається таким чином зміцнити хиткі шлюбні відносини, глибше затягнувши в них свого партнера. ІНоді людина думає, що поява дитини зробить їх відносини більш довірчими і близькими, чого так бракує зараз в їхньому шлюбі. З іншого боку, якщо малюк був запланований, але один з подружжя раптом починає йти на поступки, то витоки такої нерішучості варто пошукати в дитинстві того, хто сумнівається. Гальвін зауважує, що тому, хто в стосунках чинить опір, слід розібратися у власних почуттях до своїх батьків.

Хочете ви цього чи ні, але нестача часу, грошей і інші зовнішні перешкоди майже завжди надумані. Людині, що турбуються про подібні проблеми, необхідно пробитися до розуміння реальних, внутрішніх причин опору. І хоча всебічне відкрите обговорення - кращий спосіб розібратися в проблемі, лікарі додають, що в даному випадку подружжю не обов'язково робити це разом - вам на допомогу завжди може прийти сімейний психолог або просто хороший друг.

У багатьох випадках найкращим виходом для пари, в якої виникли такі проблеми, буде продовження боротьби з нерішучістю, що може бути тривалим процесом, і в той же час намагатися зачати дитину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психологія, батьки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чи є в цьому психологічна проблема?

Мила агресія: чому ви хочете обіймати і шльопати малюків

Психологія | 13:00, 03.04.2020

Чи є в цьому психологічна проблема?

Чи можна виправити свій психологічний стан і не дати травмам дитинства руйнувати себе?

"Мама недолюбила": що робити дорослим

Психологія | 13:00, 01.04.2020

Чи можна виправити свій психологічний стан і не дати травмам дитинства руйнувати себе?До народження і в перші роки життя

Як батьки "програмують" дитячі психотравми

Виховання | 13:00, 24.03.2020

До народження і в перші роки життя


Батьки, не упустіть цих

П'ять небезпечних симптомів дитячої депресії

Психологія | 16:00, 19.03.2020

Батьки, не упустіть цих "дзвіночків"!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: