Боротьба зі стресом: як допомогти дитині?

Adoption
Date
  • 2074 Переглядів
Сучасні діти часто страждають від стресів. Але батьки можуть допомогти подолати стрес, дотримуючись кількох порад.

Боротьба з дитячим стресом1. Правильне дихання

Найпростіший і все ще найефективніший спосіб, який допомагає. Спробуйте разом з дитиною: сповільніть частоту дихання протягом 15 хвилин приблизно до 6-7 вдихів за хвилину - і стрес відступить.

2. Головоломки

Якщо дитина засмучена, але намагається стримати свої емоції, йому потрібно відволіктися. Тут стануть в нагоді гри, які розвивають пам'ять і логіку, або простий кросворд: так ви займете раціональний мозок завданням, що вимагає концентрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перші ознаки виникнення стресу у дитини

3. Аптечка для розуму

Коли нам потрібна моральна допомога, то стане в нагоді аптечка для розуму. Що це таке? Це коробка, в якій можуть зберігатися різні речі: старі фото, улюблена іграшка, смачна шоколадка, красивий щоденник для запису своїх думок. Аптечку можна зберігати в шафі, а можна носити з собою.

4. Таппінг

Таппінг - техніка, яка допомагає розслабитися і зняти напругу. Застосовують її так: повільно і ритмічно постукують по черзі лівою і правою рукою або по стегнах, або по середній частині плеча, схрещуючи руки на грудях. Тільки не потрібно постукувати обома руками одночасно - важливо робити це по черзі і дуже повільно.

5. Плейлист

Напевно у вашої дитини вже є улюблена музика. Запропонуйте їй скласти плейлист швидкої допомоги - зібрати пісні, які піднімають настрій, заряджають або, навпаки, заспокоюють. Можливо, це буде агресивний реп, мелодії для медитації або хіти групи Queen. Хто знає. Такий плейлист виручає, коли хочеться побути на самоті і підняти настрій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, стрес, боротьба


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Хороший настрій - запорука здоров'я

Мама | 14:30, 26.02.2021

Настрій може впливати на здоров'я. Таку думку висловлює доктор Ерін Мічос, глава відділення серцево-судинного здоров'я жінок в Медичній школі Джонса Хопкінса в Балтиморі.

Музика полегшує життя на самоізоляції

Мама | 14:00, 26.02.2021

Слухати музику не тільки приємно, а й корисно.

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у сло

Що заборонено робити татові і мамі у виховному процесі?

Сімейні справи | 05:00, 26.02.2021

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у словах: "от бовдур", "негідник" чи в узагальненнях "вічно ти все псуєш", порівняння з "нормальними діть

Батькам потрібно дозволяти дітям робити помилки, досліджуючи навколишній світ, оскільки це зміцнює їх нейронні зв'язки, необхідні для навчання, а робо

Чому діти не повинні боятися помилятись?

Дитина | 07:00, 25.02.2021

Батькам потрібно дозволяти дітям робити помилки, досліджуючи навколишній світ, оскільки це зміцнює їх нейронні зв'язки, необхідні для навчання, а робота в умовах невизначеності допомагає формувати мозок.

"Сови" виконують роботу гірше, ніж "жайворонки"

Психологія | 16:00, 24.02.2021

"Сови" можуть в два рази частіше, ніж "жайворонки", погано працювати і бути підвищений ризик розвитку дострокового виходу на пенсію через інвалідність.

Чому взимку частіше виникають депресії?

Психологія | 11:00, 24.02.2021

Сезони впливають на наші емоції і соціальне життя. Негативні емоції можуть бути пригнічені влітку, тоді як сезонні афективні розлади досягають піку в темніші зимові місяці. Опіоїди регулюють як настрій, так і товариськість в мозку.

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розпо

Чому діти не довіряють батькам?

Сімейні справи | 07:00, 24.02.2021

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розповів Дмитро Карпачов.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: