Чому діти ростуть егоїстами?

Adoption
Date
  • 566 Переглядів
На формування особистості дитини дуже впливають батьківські принципи.

Дитина може вирости егоїстом


1. Усе найкраще віддавати дітям

Батьки, що відмовляють собі в одязі, процедурах по догляду і зміцненню здоров'я, економлять на собі будь-яку копійку, щоб витратити її на чергову іграшку для дитини або її розвагу, виростять людину, яка буде думати: всі навколо повинні жертвувати своїми інтересами заради неї.

2. Все життя присвятити дітям

Життя деяких жінок після народження дитини починає стрімко обертатися навколо малюка. У них більше немає ніяких власних інтересів - тільки виховання дітей, яким вони присвячують всю себе. Дитина виростає з переконанням, що весь світ повинен обертатися навколо неї.

3. Все зроблю, нехай дитина відпочиває

Батьки, які позбавляють дітей самостійності, бережуть від будь-яких домашніх справ і намагаються все зробити за них, ризикують виростити людину, яка буде повністю залежна від інших та невдячна.

4. Ти роби, а я заплачу

Егоїстів зазвичай ростять батьки, які звикли торгуватися з дітьми. "Отримай відмінну оцінку - заплачу за неї", "Помий посуд - куплю, що ти хотіла". Товарно-грошові відносини привчають дитину до споживацтва по відношенню до людей.

5. Дитині дозволено все: у неї ж дитинство

Зазвичай цим принципом грішать бабусі і дідусі, у яких немає заборон для онуків. Але іноді страждають подібним і батьки. Дитині дозволяють малювати на стінах, стояти на вухах, вимагати скупити половину магазину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, егоїзм, виховання, принципи


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Збалансоване харчування може впливати на психічне здоров'я

Психологія | 19:00, 03.03.2021

Згідно з новим дослідженням, в якому брали участь викладачі Університету Бінгемтона, Державний університет Нью-Йорка, індивідуалізовані дієти і зміни способу життя можуть стати ключем до оптимізації психічного здоров'я.

Синдром дефіциту уваги в дитини впливає на доросле життя

Психологія | 17:00, 02.03.2021

Відповідно до огляду, опублікованого 24 лютого в JAMA Psychiatry, дитячий діагноз синдрому дефіциту уваги / гіперактивності (СДУГ) пов'язаний з підвищеним ризиком подальшого психотичного розладу.

Ознаки та особливості біполярного розладу

Психологія | 14:15, 02.03.2021

Головною ознакою цього психічного розладу є різкі перепади настрою.

Вчинки, які можуть образити дитину

Дитина | 09:00, 02.03.2021

Не варто ображати дітей такими вчинками

Хороший настрій - запорука здоров'я

Мама | 14:30, 26.02.2021

Настрій може впливати на здоров'я. Таку думку висловлює доктор Ерін Мічос, глава відділення серцево-судинного здоров'я жінок в Медичній школі Джонса Хопкінса в Балтиморі.

Музика полегшує життя на самоізоляції

Мама | 14:00, 26.02.2021

Слухати музику не тільки приємно, а й корисно.

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у сло

Що заборонено робити татові і мамі у виховному процесі?

Сімейні справи | 05:00, 26.02.2021

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у словах: "от бовдур", "негідник" чи в узагальненнях "вічно ти все псуєш", порівняння з "нормальними діть

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: