Як стати щасливим в особистому житті: дієві практики

Adoption
Date
  • 34 Переглядів
Мабуть, нікого не здивуєш тим, що за останній рік людей із стресами, нервовими зривами і депресіями значно побільшало. А тут ще й в особистому житті не все гладко? Як залучити удачу у своє життя?

1663_yayayalrvapmppaa.jpg (18.51 Kb)

Існує багато технік залучення любові. Настав час трохи розширити ваш "арсенал" незвичайними методиками. Вчіться чомусь новому і шукайте другу половинку за допомогою інтуїції. Не слухайте порад оточуючих, тому що лише ви самі знаєте, що і чому для вас краще.

Звільнення від усього зайвого
Сюди варто віднести очищення особистого простору від речей людини, з яким відносини вже підійшли до кінця. Якщо цього не зробити, енергія з минулого матиме над вами владу. Психологічно ці речі будуть тиснути на вас, нагадуючи про старий негатив.

Це можуть бути не лише реальні речі, але і фотографії в соціальних мережах, листування. Якщо вам хочеться встати на новий шлях у коханні і залучити удачу, від усього цього доведеться позбутися.

Візуалізація
Вималюйте для себе ідеального партнера. Подумайте, як він або вона будуть виглядати, яка у нього або в неї буде робота, захоплення, характер. Усе це потрібно відобразити в аудіо- або відеозаписі чи записати на листку паперу.

Чим більш конкретним буде опис, тим краще. Всесвіт буде вловлювати ваші думки, даючи те, про що ви мрієте. Психологічно це теж дуже важливо, оскільки допомагає розуміти, чого конкретно ви хочете. Експерти відзначають, що коли в людини є конкретна і зрозуміла їй мета, удача приходить в її життя набагато швидше.

Медитація
Навчитися медитувати не важко. Постарайтеся у своїх зануреннях частіше уявляти собі все той же образ ідеальної людини, яку ви хочете бачити поруч з собою. Уявляйте собі її обличчя, голос, дотики. Так ви зможете наблизити той момент, коли самотність кане в лету.

Афірмації
Афірмації — ще один потужний спосіб залучення любові. Парапсихологи стверджують, що в нас в голові часом крутиться дуже багато неправильних думок, що блокують енергетику. Наприклад, деякі люди думають, що їх ніхто не любить. У такому разі потрібно щодня повторювати собі "мене люблять" або "люди люблять мене, тому що я люблю їх".

Існує величезна кількість афірмацій, але ви можете придумувати їх самостійно. Фраза повинна бути позитивною, ствердною і сформульованою в теперішньому часі, не повинна містити частку "не" і слово "ні".

Симетричність у речах
Парапсихологи радять удавати, що у вас уже є друга половинка. Наприклад, ліжко повинне мати з боків дві тумбочки. У ванній повинно бути дві зубних щітки, два рушники.

У такий спосіб ви себе налаштовуєте позитивно. Ви звикаєте до того, що вас повинно бути двоє. Це дуже дієва практика.

Всі описані вище практики можна використовувати як разом, так і окремо. Чим більше часу ви будете присвячувати їм, тим вищими стануть ваші шанси на здобуття щастя. Користуйтеся також найсильнішими талісманами для залучення любові, щоб ваші шанси на здобуття щастя були ще вищими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, життя, любов, практики


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Багато сімейних пар розходяться, зсилаючись на те, що

Головний секрет щасливих пар відшукали вчені

Сімейні справи | 07:50, 18.01.2021

Багато сімейних пар розходяться, зсилаючись на те, що "не зійшлись характерами". Напевно, для того, аби зберегти сім'ю, замало характеру, адже стосунки - це щоденна праця. А науковці виявили головний секрет благополучних відносин.

Багато людей люблять поговорити самі з собою, так би мовити, висловлюють свої думки вголос. Це норма чи варто звернутись до фахівця?

Говориш сам з собою - це норма чи патологія?

Патологія | 06:50, 18.01.2021

Багато людей люблять поговорити самі з собою, так би мовити, висловлюють свої думки вголос. Це норма чи варто звернутись до фахівця?

Чому варто привчати дитину читати частіше?

Психологія | 15:30, 15.01.2021

Ці навички стануть в нагоді на все життя. Детальніше - читайте у матеріалі.

У багатьох з нас є ця риса - хвилюватись, що подумають інші про нас у тій чи іншій ситуації. Аона ні до чого хорошого не призводить, лише руйнує нам ж

Як перестати хвилюватись, що думають про тебе інші?

Психологія | 05:00, 15.01.2021

У багатьох з нас є ця риса - хвилюватись, що подумають інші про нас у тій чи іншій ситуації. Аона ні до чого хорошого не призводить, лише руйнує нам життя і плани на нього.

Як правильно сваритись на дитину?

Психологія | 20:00, 13.01.2021

Психологи розповіли, яких правил варто дотримуватись.

Коли люди знаходять собі споріднену душу, вони розуміють, що поряд з ними той, з ким можна розділити усе: і радість, і сльози. Проте, є речі, які псих

Про що ніколи не треба просити чоловіка?

Мама | 05:50, 13.01.2021

Коли люди знаходять собі споріднену душу, вони розуміють, що поряд з ними той, з ким можна розділити усе: і радість, і сльози. Проте, є речі, які психологи радять не просити у чоловіків.

Життя - водночас дуже проста і дуже складна штука. Є речі, які потрібно усвідомити дуже скоро, аби було легше жити і досягати поставлених цілей.

10 правил життя, які варто завчити до 25

Психологія | 08:50, 12.01.2021

Життя - водночас дуже проста і дуже складна штука. Є речі, які потрібно усвідомити дуже скоро, аби було легше жити і досягати поставлених цілей.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: