Звички, які роблять ваші стосунки токсичними

Adoption
Date
  • 104 Переглядів
Не рідко люди не помічають, як самі своїми вчинками руйнують гармонію в стосунках.

4261_23125944-image_originals.png (162.92 Kb)


Токсичне середовище часто виробляється і формується поведінкою і звичками людей у відносинах. Отже, сумісні ви чи ні, якщо ви постійно займаєтеся поганимі звичками в своїх відносинах, то ви самі робите свій внесок у цю токсичну атмосферу!

Важко узагальнити всі токсичні відносини під одну категорію. Всі відносини унікальні і різні в кінці кінців. Але слушно відзначити загальні тенденції та закономірності, які виникають з цих токсичних романсів. Легко виділити загальні звички, які люди практикують у токсичних відносинах.

Ви зберігайте в собі всі свої почуття і емоції
Коли ви перебуваєте у відносинах з ким-то кого ви дійсно любити, ви повинні завжди відчувати себе в безпеці, щоб відкривати один одному що-небудь. Якщо ви стримуєте свої почуття, ви тільки скупчуюте все більше і більше гіркоти в своїй душі!

Ваш партнер не відчуває, що ви цінуєте його
Недостатньо того, щоб ви цінували свого партнера у своєму власному просторі. Ви дійсно повинні змусити їх відчути вашу вдячність і подяку за все, що вони роблять для вас. Ви повинні повідомити їм, що вони дуже важливі для вас. Якщо ви цього не зробите, тоді вони не будуть впевнені в вас. І невпевненість є великим фактором, що сприяє токсичності!

Ви уникаєте конфліктів замість того, щоб мирно справлятися з ними
Не бійтеся конфліктів. Ви просто повинні знати, як прийти до згоди або компромісу в здоровій та зрілій манері. Ви не можете просто підмітати свої проблеми під килимок, думаючи, що вони вирішуватимуться самі по собі.

Ви не докладаєте зусиль, щоб вислухати свого партнера
Одним з найбільш ефективних способів розсіювання токсичності у відносинах є постійне спілкування один з одним. І частина здорового спілкування фактично полягає у вислуховуванні вашого партнера. Якщо ви не дозволяєте своєму партнеру відчувати, що ви готові слухати його, у вас токсичні відносини.

Ви порушуєте свої зобов'язання і не стримуєте обіцянки
Один з найефективніших способів втратити чиюсь довіру до вас - не стежити за тим, що ви говорите, що збираєтеся робити. Ви завжди повинні робити так, щоб ваші дії відповідали вашому слову. В іншому випадку ви дістанціруетесь від свого партнера.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, психологія, мама, тато, чоловік, жінка, сварки, розлучення, зрада


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Сепарація – означає відокремлення, і щодо дітей її потрібно провести вчасно. На жаль, батьки самі іноді не розуміють, що їхнє бажання відгородити дити

Усе, що треба знати про сепарацію і щастя дитини

Дитина | 07:00, 18.04.2021

Сепарація – означає відокремлення, і щодо дітей її потрібно провести вчасно. На жаль, батьки самі іноді не розуміють, що їхнє бажання відгородити дитину від усього, стали причиною її несамостійності та невпевненості у собі. Нейропсихологи встановили

Поради для батьків, які переживають про самооцінку дитини.

Секрети для покращення дитячої самооцінки

Мама | 19:45, 17.04.2021

Поради для батьків, які переживають про самооцінку дитини.

Фрази, які травмують психіку дитини на все життя

Сімейні справи | 12:00, 17.04.2021

"Не заважай мені, зроби щось"Як розповіла психологиня, батьки зазвичай говорять цю фразу, коли вони втомлені та потребують відпочинку, але не варто саме так формулювати це, бо діти починають думати, що справа мами чи тата важливіша за них. Якщо батьк

Експерти розповіли про що можуть розказати дитячі малюнки.

Малюнки можуть розказати про психологічний стан дитини

Психологія | 11:00, 16.04.2021

Експерти розповіли про що можуть розказати дитячі малюнки.

Дослідження показало, що деяких чоловіків футбол та інші види спорту хвилюють сильніше, ніж секс. Принаймні, якщо взяти до уваги частоту серцевих скор

Футбол збуджує чоловіків більше, ніж інтим

Тато | 09:30, 16.04.2021

Дослідження показало, що деяких чоловіків футбол та інші види спорту хвилюють сильніше, ніж секс. Принаймні, якщо взяти до уваги частоту серцевих скорочень.

За результатами дослідження, опублікованому в журналі World Leisure Journal, вчені з'ясували, що час, який люди проводять зі своїми близькими вдома у

Лослідження: Люди щасливіші, коли багато часу проводять в сім'ї

Сімейні справи | 08:00, 16.04.2021

За результатами дослідження, опублікованому в журналі World Leisure Journal, вчені з'ясували, що час, який люди проводять зі своїми близькими вдома у звичних повсякденних справах і розвагах, робить членів сім'ї щасливішими. Авторка дослідження та доц

Дослідження показують, що діти, які схильні вважати, що склянка наполовину повна, краще долають життєві проблеми й почуваються щасливими.

Поради, як виховати дитину оптимістом

Виховання | 12:00, 15.04.2021

Дослідження показують, що діти, які схильні вважати, що склянка наполовину повна, краще долають життєві проблеми й почуваються щасливими.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: