Нещасне кохання впливає на здоров'я серця

Adoption
Date
  • 1757 Переглядів
Якщо любов не є нав'язливим станом і не викликає залежності, вона може підвищувати опірність організму до хвороб. І навпаки: чим менше людина відчуває любові, тим більше вона схильна до хвороб, психосоматичних розладів або депресивного стану.

Шкода нещасливого коханняВчені довели, що романтичні переживання підсилюють кровопостачання органів і тканин, прискорюють процеси регенерації і підвищують імунітет.

Якщо людина закохана, вона дійсно молодшає, як душею, так і тілом. Закоханість блокує ділянки мозку, залучені в негативні емоції і критичні оцінки. На початку відносин у закоханих в крові більше фактора росту нервів - це білок, який формує зв'язки між нейронами, підтримує їх життєздатність, стимулює їх розвиток і активність.

Які наслідки нещасного кохання?

Через нещасливе кохання у людини дійсно болить серце, а шлунок перетворюється в "мішок з цвяхами". Такий ефект має змінений переживаннями тонус блукаючого нерва. Для цього існує навіть термін - "синдром розбитого серця".

Надвисокий рівень гормонів стресу, що супроводжує розрив відносин або смерть партнера, може викликати порушення роботи серця - фібриляції передсердь і ослаблення серцевого м'яза. Данські кардіологи повідомили, що люди в такому стані мають в 5 разів більшу ймовірність інфаркту. А смерть улюблених підвищує ризик фібриляції передсердь більш ніж на 40%.

Як впливає щасливе кохання?

Щасливе ж відчуття закоханості, любові, симпатії безпосередньо впливає на стабільну роботу серця. Крім цього, не дарма кажуть про "гормон щастя". Коли людина обіймає коханого чи кохану, рідних або друзів, організм виділяє окситоцин, дофамін і фенілетиламін. Всі вони запускають різні реакції нервової, імунної, кровоносної та дихальної систем, зменшують рівень стресу, тривоги, створюють відчуття безпеки, довіри і задоволення.

Звичайно, любов не лікує від хвороб, але вона здатна вгамувати біль. Щасливо закохані якийсь час живуть під впливом ендорфінів, що відповідають за знеболювання і задоволення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: кохання, серце, здоров'я


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо дитині дозволяють злитися вдома, вона навряд чи стане робити це на вулиці. Це нормально, коли дитина плаче, істерить вдома, але не варто допускат

Чому дитині інод треба позлитися?

Психологія | 05:00, 23.01.2023

Якщо дитині дозволяють злитися вдома, вона навряд чи стане робити це на вулиці. Це нормально, коли дитина плаче, істерить вдома, але не варто допускати, щоб це траплялося часто.

Щоденні скандали негативно впливають на психічний розвиток дітей та можуть стати причиною розвитку агресивної поведінки або, навпаки, їх зайвої скутос

Батьківський крик руйнує мозок дитини - дослідження

Здоров'я | 05:00, 23.01.2023

Щоденні скандали негативно впливають на психічний розвиток дітей та можуть стати причиною розвитку агресивної поведінки або, навпаки, їх зайвої скутості і низької самооцінки.

Одним із найпоширеніших дитячих страхів є страх темряви. Психологи дали кілька порад, як допомогти дитині перебороти цей страх.

Чому діти бояться темряви і як перемогти цей страх?

Дитина | 07:00, 22.01.2023

Одним із найпоширеніших дитячих страхів є страх темряви. Психологи дали кілька порад, як допомогти дитині перебороти цей страх.

Підтримати людину, коли вона переживає стрес, завжди гарна ідея. Але нове дослідження показує, що підтримка може бути особливо важливою для тих, чия г

Вчені кажуть, що підтримка інших у стресові часи може зменшити ризик генетичної депресії

Здоров'я | 08:30, 21.01.2023

Підтримати людину, коли вона переживає стрес, завжди гарна ідея. Але нове дослідження показує, що підтримка може бути особливо важливою для тих, чия генетична структура підвищує ймовірність розвитку депресії.

У нашому житті зараз дуже багато стресу, ще й дощова осінь впливає на наш внутрішній стан, додаючи тривожності. Найчастіше ми намагаємося вирішити ці

Як допомогти собі, якщо відчуваєш тривожність?

Психологія | 07:00, 20.01.2023

У нашому житті зараз дуже багато стресу, ще й дощова осінь впливає на наш внутрішній стан, додаючи тривожності. Найчастіше ми намагаємося вирішити ці питання за допомогою їжі, обираючи не зовсім корисні варіанти. Спрацьовують харчові тригери.

Які слова, дії чи бездіяльність вбивають стосунки у парі? Психологиня назвала сім найпоширеніших причин проблем у партнерстві. Докторка Лаліта Суглані

7 найбільших проблем у стосунках

Сімейні справи | 12:00, 18.01.2023

Які слова, дії чи бездіяльність вбивають стосунки у парі? Психологиня назвала сім найпоширеніших причин проблем у партнерстві. Докторка Лаліта Суглані, дипломована психологиня із Бірмінгема, у своєму дописі в Instagram розповіла про головні проблеми,

Війна розлучила сім'ї. Чоловіки залишилися в Україні, захищають землю, бережуть будинки. Жінки відвезли від війни дітей та старих людей, вони влаштову

Чим небезпечна тривала розлука під час війни?

Сімейні справи | 10:00, 18.01.2023

Війна розлучила сім'ї. Чоловіки залишилися в Україні, захищають землю, бережуть будинки. Жінки відвезли від війни дітей та старих людей, вони влаштовуються на нових місцях, шукають роботу, налагоджують побут. Про те, чим небезпечна тривала розлука і

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: