Нещасне кохання впливає на здоров'я серця

Adoption
Date
  • 1887 Переглядів
Якщо любов не є нав'язливим станом і не викликає залежності, вона може підвищувати опірність організму до хвороб. І навпаки: чим менше людина відчуває любові, тим більше вона схильна до хвороб, психосоматичних розладів або депресивного стану.

Шкода нещасливого кохання


Вчені довели, що романтичні переживання підсилюють кровопостачання органів і тканин, прискорюють процеси регенерації і підвищують імунітет.

Якщо людина закохана, вона дійсно молодшає, як душею, так і тілом. Закоханість блокує ділянки мозку, залучені в негативні емоції і критичні оцінки. На початку відносин у закоханих в крові більше фактора росту нервів - це білок, який формує зв'язки між нейронами, підтримує їх життєздатність, стимулює їх розвиток і активність.

Які наслідки нещасного кохання?

Через нещасливе кохання у людини дійсно болить серце, а шлунок перетворюється в "мішок з цвяхами". Такий ефект має змінений переживаннями тонус блукаючого нерва. Для цього існує навіть термін - "синдром розбитого серця".

Надвисокий рівень гормонів стресу, що супроводжує розрив відносин або смерть партнера, може викликати порушення роботи серця - фібриляції передсердь і ослаблення серцевого м'яза. Данські кардіологи повідомили, що люди в такому стані мають в 5 разів більшу ймовірність інфаркту. А смерть улюблених підвищує ризик фібриляції передсердь більш ніж на 40%.

Як впливає щасливе кохання?

Щасливе ж відчуття закоханості, любові, симпатії безпосередньо впливає на стабільну роботу серця. Крім цього, не дарма кажуть про "гормон щастя". Коли людина обіймає коханого чи кохану, рідних або друзів, організм виділяє окситоцин, дофамін і фенілетиламін. Всі вони запускають різні реакції нервової, імунної, кровоносної та дихальної систем, зменшують рівень стресу, тривоги, створюють відчуття безпеки, довіри і задоволення.

Звичайно, любов не лікує від хвороб, але вона здатна вгамувати біль. Щасливо закохані якийсь час живуть під впливом ендорфінів, що відповідають за знеболювання і задоволення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: кохання, серце, здоров'я


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Поважайте його характер, вибір і дайте можливість приймати самостійні рішення.

Якою має бути поведінка мами щодо сина?

Мама | 02:00, 24.11.2023

Поважайте його характер, вибір і дайте можливість приймати самостійні рішення.

Психологи пропонують кілька рекомендацій, які допоможуть відновлювати сили, аби їх вистачало на турботу про дітей навіть у найтемніші часи.

Як мамі впоратися з емоційним вигоранням?

Мама | 00:30, 24.11.2023

Психологи пропонують кілька рекомендацій, які допоможуть відновлювати сили, аби їх вистачало на турботу про дітей навіть у найтемніші часи.

Порушення кордонів сприймається як щось неприємне, нав’язане, те, що порушує внутрішній спокій. Дитина може відчувати образу, злість, відразу. На відм

Як зберігати особисті кордони дитини?

Дитина | 16:55, 23.11.2023

Порушення кордонів сприймається як щось неприємне, нав’язане, те, що порушує внутрішній спокій. Дитина може відчувати образу, злість, відразу. На відміну від дорослих, маленькій особистості важко відстоювати свої кордони. Допомогти у цьому можуть лиш

Не секрет, що фізичні вправи допомагають боротися зі стресом. А нове дослідження вчених з Університету Брігама Янга показало, що саме біг під час стре

Вчені назвали простий спосіб подолати вплив хронічного стресу

Психологія | 16:14, 22.11.2023

Не секрет, що фізичні вправи допомагають боротися зі стресом. А нове дослідження вчених з Університету Брігама Янга показало, що саме біг під час стресу допомагає захистити вашу пам'ять.

Обійми підвищують рівень окситоцину – це гормон, який стимулює дитячий розвиток та здатність до навчання.

Чому дитину потрібно часто обіймати?

Сімейні справи | 07:30, 18.11.2023

Обійми підвищують рівень окситоцину – це гормон, який стимулює дитячий розвиток та здатність до навчання.

Залякуючи чимось або кимось, батьки дають зрозуміти дитині, що вони - батьки - не головні, не сильні та й узагалі, заступитися за свою дитину перед як

Чому не можна лякати дитину бабайкою?

Дитина | 06:20, 18.11.2023

Залякуючи чимось або кимось, батьки дають зрозуміти дитині, що вони - батьки - не головні, не сильні та й узагалі, заступитися за свою дитину перед якимось бабайкою не зможуть.

Кожна сьома людина знаходиться в стосунках з особою, яку не вважає коханням свого життя. В результаті масштабного опитування вчені виявили особливості

Люди закохуються двічі за життя, - дослідження

Сімейні справи | 02:00, 17.11.2023

Кожна сьома людина знаходиться в стосунках з особою, яку не вважає коханням свого життя. В результаті масштабного опитування вчені виявили особливості романтичних стосунків людей.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: