Нещасне кохання впливає на здоров'я серця

Adoption
Date
  • 1381 Переглядів
Якщо любов не є нав'язливим станом і не викликає залежності, вона може підвищувати опірність організму до хвороб. І навпаки: чим менше людина відчуває любові, тим більше вона схильна до хвороб, психосоматичних розладів або депресивного стану.

Шкода нещасливого коханняВчені довели, що романтичні переживання підсилюють кровопостачання органів і тканин, прискорюють процеси регенерації і підвищують імунітет.

Якщо людина закохана, вона дійсно молодшає, як душею, так і тілом. Закоханість блокує ділянки мозку, залучені в негативні емоції і критичні оцінки. На початку відносин у закоханих в крові більше фактора росту нервів - це білок, який формує зв'язки між нейронами, підтримує їх життєздатність, стимулює їх розвиток і активність.

Які наслідки нещасного кохання?

Через нещасливе кохання у людини дійсно болить серце, а шлунок перетворюється в "мішок з цвяхами". Такий ефект має змінений переживаннями тонус блукаючого нерва. Для цього існує навіть термін - "синдром розбитого серця".

Надвисокий рівень гормонів стресу, що супроводжує розрив відносин або смерть партнера, може викликати порушення роботи серця - фібриляції передсердь і ослаблення серцевого м'яза. Данські кардіологи повідомили, що люди в такому стані мають в 5 разів більшу ймовірність інфаркту. А смерть улюблених підвищує ризик фібриляції передсердь більш ніж на 40%.

Як впливає щасливе кохання?

Щасливе ж відчуття закоханості, любові, симпатії безпосередньо впливає на стабільну роботу серця. Крім цього, не дарма кажуть про "гормон щастя". Коли людина обіймає коханого чи кохану, рідних або друзів, організм виділяє окситоцин, дофамін і фенілетиламін. Всі вони запускають різні реакції нервової, імунної, кровоносної та дихальної систем, зменшують рівень стресу, тривоги, створюють відчуття безпеки, довіри і задоволення.

Звичайно, любов не лікує від хвороб, але вона здатна вгамувати біль. Щасливо закохані якийсь час живуть під впливом ендорфінів, що відповідають за знеболювання і задоволення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: кохання, серце, здоров'я


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Сепарація – означає відокремлення, і щодо дітей її потрібно провести вчасно. На жаль, батьки самі іноді не розуміють, що їхнє бажання відгородити дити

Усе, що треба знати про сепарацію і щастя дитини

Дитина | 07:00, 18.04.2021

Сепарація – означає відокремлення, і щодо дітей її потрібно провести вчасно. На жаль, батьки самі іноді не розуміють, що їхнє бажання відгородити дитину від усього, стали причиною її несамостійності та невпевненості у собі. Нейропсихологи встановили

Поради для батьків, які переживають про самооцінку дитини.

Секрети для покращення дитячої самооцінки

Мама | 19:45, 17.04.2021

Поради для батьків, які переживають про самооцінку дитини.

Фрази, які травмують психіку дитини на все життя

Сімейні справи | 12:00, 17.04.2021

"Не заважай мені, зроби щось"Як розповіла психологиня, батьки зазвичай говорять цю фразу, коли вони втомлені та потребують відпочинку, але не варто саме так формулювати це, бо діти починають думати, що справа мами чи тата важливіша за них. Якщо батьк

Експерти розповіли про що можуть розказати дитячі малюнки.

Малюнки можуть розказати про психологічний стан дитини

Психологія | 11:00, 16.04.2021

Експерти розповіли про що можуть розказати дитячі малюнки.

Дослідження показало, що деяких чоловіків футбол та інші види спорту хвилюють сильніше, ніж секс. Принаймні, якщо взяти до уваги частоту серцевих скор

Футбол збуджує чоловіків більше, ніж інтим

Тато | 09:30, 16.04.2021

Дослідження показало, що деяких чоловіків футбол та інші види спорту хвилюють сильніше, ніж секс. Принаймні, якщо взяти до уваги частоту серцевих скорочень.

За результатами дослідження, опублікованому в журналі World Leisure Journal, вчені з'ясували, що час, який люди проводять зі своїми близькими вдома у

Лослідження: Люди щасливіші, коли багато часу проводять в сім'ї

Сімейні справи | 08:00, 16.04.2021

За результатами дослідження, опублікованому в журналі World Leisure Journal, вчені з'ясували, що час, який люди проводять зі своїми близькими вдома у звичних повсякденних справах і розвагах, робить членів сім'ї щасливішими. Авторка дослідження та доц

Дослідження показують, що діти, які схильні вважати, що склянка наполовину повна, краще долають життєві проблеми й почуваються щасливими.

Поради, як виховати дитину оптимістом

Виховання | 12:00, 15.04.2021

Дослідження показують, що діти, які схильні вважати, що склянка наполовину повна, краще долають життєві проблеми й почуваються щасливими.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: