Друзі, які можуть отруїти життя

Adoption
Date
  • 55 Переглядів
Про класичні приклади токсичних відночин - читайте у матеріалі.

Токсичні дружні стосунки


Кожній людині потрібні друзі, які підтримають у важку хвилину, будуть мотивувати на нові звершення і наповнювати життя позитивними емоціями. Варто подивитися на своє оточення, чи дійсно поруч такі люди? Психологи назвали кілька типів "друзів", з якими краще припинити спілкування.

Друзі, які розповідають вам, що потрібно робити

Поради - це добре, але тільки тоді, коли ви їх просите. Але багато людей вважають себе всезнайками і починають настирливо і безапеляційно розповідати вам, як слід жити, працювати, виховувати дітей і т.д. З такими друзями буває дуже важко, тому їх краще виключити зі списку своїх близьких людей. Вам від цього буде тільки легше.

Друзі, які заражають вас песимізмом

Є люди, які лише нагнітають ситуацію і думають про найгірше. Вони постійно розповідають, що все пропало, що все не те і не так. Такі "друзі" будуть заряджати вас своїм песимістичним настроєм і гальмувати ваше розвиток і досягнення цілей.

Друзі, які брешуть вам

Складно будувати міцні і довірчі дружні відносини з тією людиною, яка вас обманює. Все починається з маленької брехні, несерйозної на перший погляд, а потім вона набирає масштабів. Задумайтесь, чи потрібні вам поруч такі люди?

Друзі, які засуджують вас

Не варто витрачати час на людей, які весь час засуджують вас за будь-які рішення чи вчинки, вони намагаються "виміряти" вас з точки зору їх власного уявного стандарту. На жаль, такі друзі просто не приймають вас такими, якими ви є насправді.

Друзі, які використовують вас

Є у вас друзі, які з'являються тільки в той момент, коли їм щось від вас потрібно? Будь-який інший час, вони зайняті і не готові вислуховувати вас або підтримати, коли потрібна дружня порада. Від таких людей потрібно віддалятися, вони нічого хорошого в ваше життя не приносять.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: друзі, токсичність, психологія


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Фрази, які травмують психіку дитини на все життя

Сімейні справи | 12:00, 17.04.2021

"Не заважай мені, зроби щось"Як розповіла психологиня, батьки зазвичай говорять цю фразу, коли вони втомлені та потребують відпочинку, але не варто саме так формулювати це, бо діти починають думати, що справа мами чи тата важливіша за них. Якщо батьк

Експерти розповіли про що можуть розказати дитячі малюнки.

Малюнки можуть розказати про психологічний стан дитини

Психологія | 11:00, 16.04.2021

Експерти розповіли про що можуть розказати дитячі малюнки.

Дослідження показало, що деяких чоловіків футбол та інші види спорту хвилюють сильніше, ніж секс. Принаймні, якщо взяти до уваги частоту серцевих скор

Футбол збуджує чоловіків більше, ніж інтим

Тато | 09:30, 16.04.2021

Дослідження показало, що деяких чоловіків футбол та інші види спорту хвилюють сильніше, ніж секс. Принаймні, якщо взяти до уваги частоту серцевих скорочень.

За результатами дослідження, опублікованому в журналі World Leisure Journal, вчені з'ясували, що час, який люди проводять зі своїми близькими вдома у

Лослідження: Люди щасливіші, коли багато часу проводять в сім'ї

Сімейні справи | 08:00, 16.04.2021

За результатами дослідження, опублікованому в журналі World Leisure Journal, вчені з'ясували, що час, який люди проводять зі своїми близькими вдома у звичних повсякденних справах і розвагах, робить членів сім'ї щасливішими. Авторка дослідження та доц

Дослідження показують, що діти, які схильні вважати, що склянка наполовину повна, краще долають життєві проблеми й почуваються щасливими.

Поради, як виховати дитину оптимістом

Виховання | 12:00, 15.04.2021

Дослідження показують, що діти, які схильні вважати, що склянка наполовину повна, краще долають життєві проблеми й почуваються щасливими.

Майже кожен, розмірковуючи над своїм життям, хоч раз звинувачував у якихось проблемах своїх батьків.

Травма дитинства: Як пробачити своїх маму і тата?

Психологія | 10:00, 15.04.2021

Майже кожен, розмірковуючи над своїм життям, хоч раз звинувачував у якихось проблемах своїх батьків.

Досвід показує, що стосунки вітчима з пасинком мають важливе значення для щастя та безпеки сім'ї, а тому вони мають знайти між собою спільну мову.

Поради, як вітчиму налагодити стосунки з дитиною

Тато | 08:00, 15.04.2021

Досвід показує, що стосунки вітчима з пасинком мають важливе значення для щастя та безпеки сім'ї, а тому вони мають знайти між собою спільну мову.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: