Чутливість до стресу - причина алкоголізму

Adoption
Date
  • 231 Переглядів
Дитячі травми серйозно впливають на доросле життя людини.

Стрес та алкоголізмДля деяких людей це виливається в зловживання алкоголем. Однак не всі стикаються з залежностями. Вчені з Медичного центру Векснера при Університеті штату Огайо, США вирішили перевірити, чому не всі люди стикаються з наслідками несприятливих подій в молодості (ELA). Своїми результатами вони поділилися в Journal of Traumatic Stress.

В основі гіперчутливості до невизначеним загрозам (U-загроза) лежить ендофенотіп AUD, який може допомогти в уточненні виникнення алкогольної залежності. Вчені досліджували унікальні і інтерактивні ефекти ELA і реактивності U-загрози на проблемне вживання алкоголю і тяжкість депресивних і тривожних симптомів.

Для цього 131 доброволець виконав завдання, при якій міг бути отриманий удар струмом. Вчені записували сіпання очей, щоб розпізнати реакцію. Учасники також заповнили анкету, розповідаючи про вживання алкоголю, наявності тривожності і депресивних симптомів.

Результати продемонстрували позитивну зв'язок між ELA і більш високим рівнем проблемного вживання алкоголю при високих рівнях реактивності U-загрози. Однак низька реактивність U-загрози знижувала ймовірність проблемного споживання алкоголю.

Вчені зробили висновок, що реактивність U-загрози може бути багатообіцяючою метою для профілактики і лікування проблемного вживання алкоголю серед осіб, які зазнали впливу ELA.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стрес, алкоголізм, дослідження


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Сьогодні «зі смартфоном в руках» народилося вже ціле покоління молоді. З дитинства вони знають, як поводитися з різними гаджетами.

Покоління «Великого пальця»: хто вони - ті, кого ми виховуємо?

Дитина | 09:00, 17.10.2021

Сьогодні «зі смартфоном в руках» народилося вже ціле покоління молоді. З дитинства вони знають, як поводитися з різними гаджетами.

Водіння автомобіля в сонному стані дуже небезпечно не тільки для водія і пасажирів, а й для всіх інших учасників дорожнього руху. Сотні нещасних випад

6 дієвих способів відігнати сон, якщо хочеться спати за кермом

Мама | 08:30, 17.10.2021

Водіння автомобіля в сонному стані дуже небезпечно не тільки для водія і пасажирів, а й для всіх інших учасників дорожнього руху. Сотні нещасних випадків на дорозі трапляються саме тому, що на водію позначається відсутність відпочинку, і за кермом зл

Негативний дитячий досвід (НДД) погіршує життєві обставини та здоров'я людей в зрілому віці. Особливо – в сім'ях, де обидва партнери стикалися з анало

Люди з негативним дитячим досвідом вибирають собі партнерів з такою ж проблемою

Психологія | 05:00, 17.10.2021

Негативний дитячий досвід (НДД) погіршує життєві обставини та здоров'я людей в зрілому віці. Особливо – в сім'ях, де обидва партнери стикалися з аналогічними проблемами.

Що у вашому раціоні тільки заважає заспокоїти нерви?

Що не можна їсти під час стресу?

Харчування | 01:30, 17.10.2021

Що у вашому раціоні тільки заважає заспокоїти нерви?

Для будь-якої жінки-водія, музика в автомобілі - це те, без чого будь-яка поїздка стає нудною. Вчені, в області нейробіології, вже давно проводять дос

Вчені з'ясували, яку музику треба слухати жінкам за кермом

Мама | 09:00, 16.10.2021

Для будь-якої жінки-водія, музика в автомобілі - це те, без чого будь-яка поїздка стає нудною. Вчені, в області нейробіології, вже давно проводять дослідження на тему: «яка музика підходить для водіння».

Стрес змушує наше тіло перебувати в напрузі і скутості. Як допомогти собі розслабитися, коли нерви на межі?

Експрес-вправи від психологів, щоб швидко розслабитися

Психологія | 02:30, 16.10.2021

Стрес змушує наше тіло перебувати в напрузі і скутості. Як допомогти собі розслабитися, коли нерви на межі?

У багатьох країнах оплачувана відпустка за доглядом за дитиною з'явилося порівняно недавно. Нове дослідження наочно показує важливість тривалого відно

Як декретна відпустка впливає на здоров'я жінки?

Мама | 10:00, 15.10.2021

У багатьох країнах оплачувана відпустка за доглядом за дитиною з'явилося порівняно недавно. Нове дослідження наочно показує важливість тривалого відновлення для молодої матері.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: