Звички щасливих людей, про які вони нікому не розповідають

Adoption
Date
  • 1239 Переглядів
Кожному з нас хочеться розкрити секрет, як стати щасливим. Звичайно, кожна людина має свій рецепт щастя. Однак є щасливі звички, які можна зробити частиною свого життя, впоратися з депресією та змінити своє життя на краще.

9928_unnamed_8.jpg (37.11 Kb)


На тему «Як бути щасливим» написано безліч книг, тисячі порад на просторах інтернету. І, тим не менш, багато людей шукають відповіді на це питання. Психологи спостерігають за поведінкою та звичками щасливих людей і визначили кілька «щасливих звичок», можливо, вони сподобаються і вам, і ви захочете зробити їх своїми звичками та набути довгоочікуваного щастя.

1. Відчуття свободи. Не можна бути щасливим, відчуваючи себе невільним. Насамперед – це відчуття свободи власних дій та думок, а також незалежність від чужої думки. Це свобода товаришувати з тими, з ким приємно проводити час, а не тому, що так вигідно. Це свобода займатися тим, що приносить найбільшу радість. Це свобода робити зараз те, чого більше хочеться, нехай це навіть насолоджуватися ароматом троянд у власному саду.

2. Бути самим собою за будь-яких обставин. Не намагатися догодити іншим, не переробляти свою особистість, не прогинатися під обставини і бути зручною людиною. Усім сподобатися не можна, а втратити індивідуальність дуже просто.

3. Не вплутуватися в негатив. Виявляти негативні емоції самому – починати сварки, істерити, влаштовувати сцени, розмірковувати не тему «як несправедливий світ» або постійно спілкуватися з людьми, які постійно незадоволені життям – невдячна справа, яка забирає багато життєвої енергії та сил.

4. Позитивне мислення. «Весь світ у твоїй голові» – чи чули таке правило? Людина живе так, як вона мислить. Якщо з самого ранку посміхнутися новому дню та налаштуватися на добре, якщо навчитися мислити позитивно, якщо відкинути сумніви, страхи та негатив – ви перестанете блокувати хороше у вашому житті. Людина приваблює те, про що думає.

5. Позбутися страхів і переживань. «Якщо проблему можна вирішити, не варто турбуватися про неї. Якщо проблема нерозв'язна, турбуватися про неї безглуздо», - сказав Далай Лама. Навіть у складні моменти життя не опускати руки і не впадати у відчай, розуміючи, що з будь-якої складної ситуації обов'язково знайдеться вихід.

6. Бути вдячним за все, що дає життя і радіти дрібницям. Дуже важливо бути вдячним за все, що надсилає життя. Сприятливе – для радості, а проблеми – для особистісного зростання та розвитку. Тільки вихід із зони комфорту допомагає людині розвиватися і досягати вершин, благополуччя та ситість – створюють атмосферу «спокійного болота», дозволяють розслабитися та зупинитися у розвитку. Почуття подяки за все, хай навіть за те мале, що хорошого є в житті, захищає від депресій та негативу.

7. Безкорисливість та допомога людям, виходячи з можливостей. Щасливі люди не дають поради тим, хто цього не просить, але завжди готові поділитися чим можуть і коли потребують.

8. Любов до самого себе та оточуючих. Любов до себе – це аж ніяк не підтримка власного «его». Це повага до власного тіла та власних потреб, причому, як і до потреб та думки інших людей. Це турбота про своє здоров'я, правильне харчування, заняття спортом, і, звичайно ж, духовне зростання.

9. Ефективність дій важливіша за популярність. Популярність – це коли вас усі люблять. Трішки і недовго. А ефективність – це коли ви на щось здатні. І саме друге зрештою щось означає. А популярність – вона минає.

10. Вміння сказати «ні». Для багатьох це дуже складно та страшно. Однак треба навчитися відмовляти, інакше можна залишитися нещасним на все життя та жити за когось іншого. Для всіх добрим не станеш і всієї роботи не переробиш. А під загрозою може бути власне здоров'я, добробут та ставлення до сім'ї. Потрібно завжди вибирати пріоритети і чинити так, як вам зручно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психолог, чоловіча психологія, жіноча психологія, поради психолога, психологія, саморозвиток, щастя, психотерапія, особистісне зростання, самопізнання


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Як часто ви бачили матір або батька, які криками намагалися щось донести дитині, чи були на їх місці? Підвищення голосу — це природне вираження гніву

Як розмова на підвищених тонах позначається на дитячій психіці?

Сімейні справи | 12:10, 28.02.2024

Як часто ви бачили матір або батька, які криками намагалися щось донести дитині, чи були на їх місці? Підвищення голосу — це природне вираження гніву або страху, яке проявляється в якості захисної реакції в тих випадках, коли існує якась загроза, зок

Виховувати дівчаток — важка робота, як і взагалі виховання дітей. А в найближчі роки дівчинка стане підлітком. Це лякає — адже хочеться захистити діте

10 важливих порад для мам дівчаток

Мама | 14:50, 27.02.2024

Виховувати дівчаток — важка робота, як і взагалі виховання дітей. А в найближчі роки дівчинка стане підлітком. Це лякає — адже хочеться захистити дітей від усього на світі — але наші можливості обмежені.

Усі ми хочемо стати ідеальними мамами. Особливо ці мрії переповнюють нас, коли чекаємо дитину. Ми із захватом читаємо статті з глянцевих журналів про

Дітям потрібна не ідеальна, а щаслива мама - психологи

Мама | 11:20, 27.02.2024

Усі ми хочемо стати ідеальними мамами. Особливо ці мрії переповнюють нас, коли чекаємо дитину. Ми із захватом читаємо статті з глянцевих журналів про виховання дітей, роздивляємося милі картинки, уявляємо собі, як будемо вчити дитину з перших років ж

Діти добре запам'ятовують сварки, і поступово лайка стає для них нормою. Ми розповімо, чому батькам у жодному разі не можна сваритися перед дітьми.

Чому батькам не варто сваритися, коли дитина поруч?

Сімейні справи | 10:30, 26.02.2024

Діти добре запам'ятовують сварки, і поступово лайка стає для них нормою. Ми розповімо, чому батькам у жодному разі не можна сваритися перед дітьми.

Перша дитина у родині переживає цікаві зміни: у певний момент з єдиної вона перетворюється на старшу. До того ж додаються нові обов'язки, докори і зав

З яких причин у старших дітей дорослішання відбувається раніше?

Дитина | 14:50, 24.02.2024

Перша дитина у родині переживає цікаві зміни: у певний момент з єдиної вона перетворюється на старшу. До того ж додаються нові обов'язки, докори і завищені очікування. Ми назвемо причини, через які старші діти дорослішають швидше.

Розлучення батьків — завжди великий стрес для дитини, який може посилитися, якщо батьки не можуть знайти спільну мову після того, як родина розпалася.

Як бути, якщо колишній чоловік погано впливає на вашу спільну дитину?

Мама | 00:30, 24.02.2024

Розлучення батьків — завжди великий стрес для дитини, який може посилитися, якщо батьки не можуть знайти спільну мову після того, як родина розпалася. Рідкісні зустрічі з одним з батьків (зазвичай, батьком) можуть стати яскравим моментом кожного міся

Нерідко жінкам з дітьми від попередніх шлюбів буває дуже складно знайти нового супутника життя. Як тільки чоловіки чують про дитину, то одразу ж тікаю

Як жінці з дитиною знайти хорошого чоловіка?

Мама | 12:10, 23.02.2024

Нерідко жінкам з дітьми від попередніх шлюбів буває дуже складно знайти нового супутника життя. Як тільки чоловіки чують про дитину, то одразу ж тікають. Психологи розкажуть, як знайти любов.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: