Вимоги для чоловіків від недалеких жінок

Adoption
Date
  • 436 Переглядів
Жінки люблять вимагати чогось від своїх чоловіків, але не завжди вимоги жінок обґрунтовані і об'єктивні. Психологи розповіли про те, до чого закликають своїх чоловіків немудрі представниці прекрасної статі.

1841_5.jpg (39.55 Kb)


Бути завжди разом

Це проблема не тільки жінок, але і чоловіків, однак, зараз розмова про прекрасну стать, тому розберемо проблему в розрізі жіночого світогляду. Нерозумні жінки таким чином просто показують своє власництво. Це спосіб маніпуляції. Зрілі і психічно здорові чоловіки ненавидять, коли їх позбавляють волі.

Змінити зовнішній вигляд

Часом немудрі жінки просять своїх супутників поміняти стиль, але це точно не те, що допоможе зміцнити відносини. Можна давати модні поради супутнику, але вказувати йому, що і коли слід носити, — це як мінімум неправильно.

Подарунки

Вимога подарунків — це просто кошмар, але деякі чоловіки прогинаються і купують своїм жінкам те, що вони просять. Не варто просити чоловіка дарувати вам щось, тому що це відбувається не від чистого серця.

Весілля

Вимагати весілля — це ще гірше, ніж вимагати подарунки. Якщо чоловік не хоче або не може поки зробити пропозицію руки і серця, вимагати цього просто безглуздо. Якщо чоловік прогинається, значить, у нього немає своєї думки, а такий шлюб заздалегідь приречений на розкол.

Паролі від соціальних мереж

Деякі немудрі жінки дійсно вимагають дати їм паролі від соціальних мереж або месенджерів, щоб стежити за прихильницями і щоб не приведи боже не проскочив ніде зайвий «лайк». У кожної людини має бути хоча б трохи особистого простору. Більш того, якщо немає навіть мінімальної довіри, навіщо взагалі тоді зустрічатися або жити разом?

Компліменти

Це проблема з розряду вимоги подарунків або весілля. Компліменти — це те, то має виходити з глибин серця і бути чимось відвертим, а не награним. Жінки, які вимагають компліменти, або не вміють робити так, щоб чоловік сам хотів їх робити, або живуть з тим, хто їх не любить. У будь-якому випадку, це показник не мудрості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, проблеми в стосунках


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Дитячі малюнки — це не мистецтво, а мова, якою вони спілкуються. А чи знаєте ви, що кожен дитячий малюнок може вам багато про що розказати? Як навчити

Чому батькам потрібно звертати увагу на дитячі малюнки?

Психологія | 08:00, 28.01.2023

Дитячі малюнки — це не мистецтво, а мова, якою вони спілкуються. А чи знаєте ви, що кожен дитячий малюнок може вам багато про що розказати? Як навчитися читати витвори вашої малечі?

Сьогодні матері, які виховують дитину самі, без батька, – звичне явище для суспільства. Це складно, адже мама повинна замінити обох батьків, але цілко

Як виростити дитину без батька?

Мама | 05:00, 27.01.2023

Сьогодні матері, які виховують дитину самі, без батька, – звичне явище для суспільства. Це складно, адже мама повинна замінити обох батьків, але цілком можливо.

Батькам дуже важливо вміти балансувати між

Основні табу в спілкуванні з дітьми

Сімейні справи | 05:00, 25.01.2023

Батькам дуже важливо вміти балансувати між "все можна" і "не можна нічого".

Що, якби весь секрет кращого життя зводився до одного, - доброти?

Користь доброти для нашого здоров’я

Здоров'я | 08:30, 24.01.2023

Що, якби весь секрет кращого життя зводився до одного, - доброти?

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три час

Правила психічного здоров'я сім'ї від доктора Комаровського

Доктор Комаровский | 08:00, 24.01.2023

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три частини.

Якщо дитині дозволяють злитися вдома, вона навряд чи стане робити це на вулиці. Це нормально, коли дитина плаче, істерить вдома, але не варто допускат

Чому дитині інод треба позлитися?

Психологія | 05:00, 23.01.2023

Якщо дитині дозволяють злитися вдома, вона навряд чи стане робити це на вулиці. Це нормально, коли дитина плаче, істерить вдома, але не варто допускати, щоб це траплялося часто.

Щоденні скандали негативно впливають на психічний розвиток дітей та можуть стати причиною розвитку агресивної поведінки або, навпаки, їх зайвої скутос

Батьківський крик руйнує мозок дитини - дослідження

Здоров'я | 05:00, 23.01.2023

Щоденні скандали негативно впливають на психічний розвиток дітей та можуть стати причиною розвитку агресивної поведінки або, навпаки, їх зайвої скутості і низької самооцінки.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: