А ви знали, чому курці заробляють менше?

Adoption
Date
 • 1318 Переглядів
5630_dzhonni_depp_akter_amerika_sigareta_glaz_lica_kolca_tatuirovki_1600x1200.jpg (26.04 Kb)

Курці заробляють на 20% менше від тих, хто не палить


Число людей, залежних від нікотину, у всьому світі вже більше 1,3 мільярда. Вважається, що в 2030 році число курців становитиме більше 1,6 млрд людей. І більшість з них, як вважають американські економісти, через паління не тільки будуть страждати від хронічних захворювань, але будуть ще і заробляти істотно менше.

Науковці, провівши ряд досліджень, переконались, що курці, в середньому, заробляють менше, ніж некурящі. Середній заробіток активних курців становить тільки 80% від зарплати тих, хто жодного разу в своєму житті не доторкнувся до сигарети. Однак курцям все ж не варто засмучуватися. Згідно з висновками тих же вчених, якщо любителі сигарет зможуть відмовитися від шкідливої звички, то розрив в заробітку з тими, хто не палить, швидко скоротиться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як легко зняти стрес

Більше того, ті що кинули палити з часом починають заробляти приблизно на 7% більше тих, хто ніколи не курив. Причому мова йде не про цілеспрямовані виплати з боку керівництва для заохочення співробітника, який відмовився від сигарет. Як вважають психологи, це пов’язано з тим, що відмова від куріння вимагає від людини наявності чималої сили волі та здатності до самодисципліни. А ці якості вельми допомагають при будівництві успішної кар’єри.

Зміг перемогти себе і кинути палити — значить, сильна людина, яка може піднятися по кар’єрних сходах і відмінно заробляти. Також учені відзначають, що некурящі традиційно є більш високоосвіченими людьми, а значить, вони і можуть розраховувати на велику зарплату. Психологія курців і некурців також відрізняється, причому не в кращу сторону для перших.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


  Теги: куріння, сигарети, шкідливі звички, як кинути курити, зарплата, дослідження


  Система Orphus  ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


  Новини по темі

  Бідність може бути фізична і психологічна. У першому випадку людина просто не може заробляти стільки, скільки їй потрібно на життя, а в другому випадк

  Що призводить до бідності

  Психологія | 22:00, 04.06.2019

  Бідність може бути фізична і психологічна. У першому випадку людина просто не може заробляти стільки, скільки їй потрібно на життя, а в другому випадку - не хоче.

  Шкідливі звички, які призводять до швидшого біологічного старіння.

  Звички, які прискорюють старість

  Шкідливі звички | 01:20, 25.05.2019

  Шкідливі звички, які призводять до швидшого біологічного старіння.

  Спеціалістам вдалося з'ясувати, що в електронних сигаретах містяться отруйні хімічні добавки, які виконують функції ароматизаторів, все той же нікотин

  Електронні сигарети шкодять здоров'ю підлітків

  Дитина | 12:30, 17.05.2019

  Спеціалістам вдалося з'ясувати, що в електронних сигаретах містяться отруйні хімічні добавки, які виконують функції ароматизаторів, все той же нікотин і навіть формальдегід.

  Косметолог Деббі Томас виявила негативні наслідки від прийому спиртних напоїв.

  Як алкоголь впливає на стан шкіри

  Косметологія | 01:20, 16.05.2019

  Косметолог Деббі Томас виявила негативні наслідки від прийому спиртних напоїв.

  Виявляється, що винуватцем є алкоголь.

  Чому деяким людям важко схуднути

  Шкідливі звички | 06:20, 14.05.2019

  Виявляється, що винуватцем є алкоголь.

  Очень распространенная проблема в мире, а особенно в нашей стране - алкоголизм и наркомания. Эти заболевания можно вылечить. Один из самых эффективных

  Как вылечить человека от наркомании и алкоголизма

  Профілактика і лікування | 14:09, 12.05.2019

  Очень распространенная проблема в мире, а особенно в нашей стране - алкоголизм и наркомания. Эти заболевания можно вылечить. Один из самых эффективных методов - лечение в специальных клиниках, например, одна из таких, что поможет Клиника наркологии «

  Чи є у вас такі невербальні звички - читайте далі.

  Від яких невербальних звичок краще відмовитися

  Психологія | 22:00, 09.05.2019

  Чи є у вас такі невербальні звички - читайте далі.

  Коментарі до новини


  Додати коментар до публікації
  Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


  Код:
  captcha

  Введіть код: