Який колір робить жінок найпривабливішими?

Adoption
Date
  • 624 Переглядів
Ми вже давно знаємо, що фізична привабливість має важливе значення при виборі гетеростатевих партнерів, оскільки це дає надійні зовнішні ознаки щодо здатності виробляти потомство.

Для чоловіків фізична привабливість у жінок зазвичай пов’язана з певним співвідношенням талії та стегон, загальним розміром тіла та масою тіла.

1397_13644600_k-chemu-snitsya-krasnaya-odezhda.jpg (40.59 Kb)


Крім того, чоловіки довше розглядають області грудей, талії та стегон у жінок в порівнянні з іншими частинами тіла, можливо тому, що ці зони дають більше інформації щодо ознак привабливості.

Крім розміру та фігури, колір одягу також має важливе значення для оцінки привабливості, оскільки кілька досліджень показують, що червоний одяг робить жінок привабливішими для чоловіків, можливо, через його асоціацію з любов’ю та пристрастю.

Колір має великий вплив на різні інші психологічні фактори, включаючи настрій і прийняття рішень. Наприклад, яскраві кольори, як правило, пов’язані з позитивними емоціями, а темні – з негативними, що також може пояснити, як колір може вплинути на наше сприйняття фізичної привабливості та розміру тіла.

Незважаючи на те, що ми розуміємо, як і чому чоловіки оцінюють привабливість жінок, жінкам адаптивно оцінювати привабливість інших жінок і порівнювати це зі своєю власною привабливістю.

По-перше, оцінити їхні шанси на вибір партнера, а по-друге, перевірити привабливих конкурентів, які навіть можуть становити загрозу їхнім стосункам.

В одному дослідженні науковці використовували апарат для відстеження очей, щоб розглянути, як чоловіки оцінюють привабливість жінок. Вони дали учасникам кавказьких та африканських національностей фото жінок в червоному, зеленому, синьому, білому, сірому або чорному одязі. Вони попросили їх оцінити з точки зору привабливості та розміру тіла.

Дослідники передбачили, що червоно-чорний одяг буде оцінюватися вище з точки зору привабливості. Вони також припустили, що учасники будуть більше дивитися на область талії, стегон і грудей, оцінюючи фізичну привабливість, припускаючи, що це може відрізнятися в залежності від кольору одягу.

Рейтинги привабливості

Науковці виявили, що чорний і червоний одяг дає найвищі оцінки привабливості тіла та робить тіло більш струнким. На противагу цьому, сірий та зелений одяг давав найменше привабливості тіла та найвищі оцінки для розмірів тіла.

Теорія «червоного ефекту», яка передбачає, що чоловіки оцінюють жінок, які носять червоний колір, як більш привабливі через асоціацію з пристрастю та сексуальною доступністю, також застосовується до оцінок жінок щодо інших жінок. Можливо, це пов’язано з тим, що жінки можуть порівнювати привабливість інших жінок зі своєю власною, щоб оцінити свої шанси в процесі вибору партнера або спостерігати за привабливими конкурентами, які навіть можуть становити загрозу їхнім стосункам.

Дослідники пояснюють низький рейтинг привабливості зеленого та сірого одягу, можливо, через особисті колірні уподобання. Загалом, у колірних перевагах червоний часто оцінюється поряд із високим домінуванням і збудженням, тоді як у багатьох дослідженнях, сірий і зелений зазвичай асоціюються з низьким збудженням.

Дослідники також виявили, що на оцінку розміру тіла впливає колір: чорний, синій і червоний призводять до недооцінки розміру, ваги та зросту, тоді як зелений, сірий і білий призводять до переоцінки розміру тіла.

Цікаво, що колір одягу, який впливав на розмір тіла, не обов’язково мав однаковий вплив на привабливість. Наприклад, було виявлено, що чорний, червоний і синій додають стрункості тілу та вищим оцінкам привабливості, тоді як білий виробляє судження про більший розмір тіла, але високу привабливість порівняно з червоним або синім.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: колір, психологія, чоловіки, жінки, вік, привабливість, тіло, розмір, асоціації, колір робить жінок привабливішими


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо в людини не відбулося відділення від батьків, і вона залишилася залежною від них, від їхньої думки, емоцій, вона наполегливо намагатиметься позбу

Наслідки надмірної залежності дитини від батьків

Сімейні справи | 07:40, 22.07.2024

Якщо в людини не відбулося відділення від батьків, і вона залишилася залежною від них, від їхньої думки, емоцій, вона наполегливо намагатиметься позбутися залежності вже у своїй новій сім'ї.

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає спос

Страшні наслідки сварок батьків при дитині

Сімейні справи | 06:20, 22.07.2024

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає способів, щоб з ними справлятися. Дитина показати, що страждає, лише за допомогою криків, примх, впертос

Купати новонародженого ОБОВ'ЯЗКОВО в марганцівці/ромашці/чередіМІФ: купати у відварах трав малюка зовсім не обов'язково, профілактично рекомендується

Міфи і правда про догляд за дітьми від наших бабусь

Дитина | 00:30, 22.07.2024

Купати новонародженого ОБОВ'ЯЗКОВО в марганцівці/ромашці/чередіМІФ: купати у відварах трав малюка зовсім не обов'язково, профілактично рекомендується при появі запалень, подразнень, висипань, оскільки ромашка та низка – природні антисептики.

Звісно, кожна дитина - ообистість і у неї все відбувається по-своєму, та все ж...

Що потрібно знати про підлітковий вік?

Школярі | 09:30, 21.07.2024

Звісно, кожна дитина - ообистість і у неї все відбувається по-своєму, та все ж...

Психологи наголошують, що батькам варто частіше хвалити своїх дітей.

Як правильно балувати дитину?

Психологія | 06:20, 21.07.2024

Психологи наголошують, що батькам варто частіше хвалити своїх дітей.

Британська компанія Soreen спільно з благодійною організацією Youth Sport Trust провела дослідження з метою визначити найважчий і найвеселіший вік дит

Дослідження виявило найважчий і найвеселіший дитячий вік для батьків

Психологія | 01:20, 21.07.2024

Британська компанія Soreen спільно з благодійною організацією Youth Sport Trust провела дослідження з метою визначити найважчий і найвеселіший вік дитини.

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Радуйте свою внутрішню дитину

Психологія | 08:30, 20.07.2024

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: