Психолог: Видавати кишенькові гроші дитині — єдиний спосіб привчити її до дорослого життя

Adoption
Date
  • 607 Переглядів
Виховання дітей найчастіше виявляється надто важкою справою, особливо для молодих батьків. Проте кваліфіковані фахівці завжди приходять на допомогу недосвідченим батькам та матерям. Психолог Наталія Наумова поділилася, з якого віку варто починати виділяти кишенькові гроші підлітку.

0504_4.jpg (33.31 Kb)

За словами експерта, видавати дітям кошти — величезна користь як для дорослих, так і для їхніх нащадків. До першої зарплати дитини всі її витрати — це повнолітні родичі. Проте навчити дитину фінансову дисципліну можна лише надавши їй можливість розпоряджатися особистими фінансами.

За словами Наумової, знайомити дітей із грошима необхідно розпочинати вже з 3-річного віку. Саме в цей час дитині варто всіляко показувати готівку та пояснювати, як користуватися карткою. Таку позицію психолог аргументує тим, що перед батьками стоїть відповідальність якомога раніше підготувати маленьку людину до дорослого відповідального життя.

Крім цього, фахівець радить обирати певний день тижня, коли батьки регулярно видаватимуть дитині невелику суму грошей. Це потрібно для того, щоб дитина навчилася економити, самостійно планувати, збирати або відкладати на покупки кошти. Зазначається, що це підготує розпоряджатися майбутньою зарплатою так, щоби не витратити її за лічені дні на дрібні потреби.

«Не залежно від оцінок чи поведінки раз на тиждень дитині потрібно видавати гроші. Спочатку він купуватиме те, що хочеться, а потім навчиться відкладати на те, що йому справді потрібно. Таким чином дитина вчиться керувати грошима та планувати. Коли це завдання буде виконане (приблизно 3 клас у школі), тоді батьки можуть давати дитині раз на два тижні, а пізніше раз на місяць», — докладно розповіла психолог Наталія Наумова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психолог, дитина, кишенькові гроші


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

Джерела щастя для різних Знаків зодіаку

Сімейні справи | 01:20, 18.06.2024

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які маю

5 найпоширеніших причин жіночих зрад

Секс | 07:40, 17.06.2024

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які мають одного партнера тривалий час), набагато рідше зважуються на зраду, ніж чоловіки, які перебувають

У прагненні стати найкращою і в гонитві за туманними стандартами ми часто втрачаємо себе і відчуття задоволення власним життям. Тому сьогодні говоримо

Щоденні звички мами, які крадуть у неї радість і щастя

Психологія | 06:20, 17.06.2024

У прагненні стати найкращою і в гонитві за туманними стандартами ми часто втрачаємо себе і відчуття задоволення власним життям. Тому сьогодні говоримо про звички, на які ми не зважаємо, проте вони крадуть у нас щастя.

Прощати зраду чоловікові чи ні - це лише ваше рішення. Та ви повинні знати, що деякі чоловіки будуть і надалі вам зраджувати, навіть якщо клянуться в

5 типів чоловіків, які завжди будуть зраджувати

Секс | 01:20, 17.06.2024

Прощати зраду чоловікові чи ні - це лише ваше рішення. Та ви повинні знати, що деякі чоловіки будуть і надалі вам зраджувати, навіть якщо клянуться в протилежному. Хто вони, ці зрадники?

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, прот

5 причин, чому ваш чоловік спілкується з колишньою

Мама | 00:30, 17.06.2024

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, проте, якщо таке відбувається, варто знати причину.

Якщо вам захотілося розпочати нові стосунки, та ви не знаєте, як справити позитивне враження, можете спробувати зробити це не лише завдяки своїм манер

Які кольори в одязі жінки приваблюють чоловіків?

Мама | 08:30, 16.06.2024

Якщо вам захотілося розпочати нові стосунки, та ви не знаєте, як справити позитивне враження, можете спробувати зробити це не лише завдяки своїм манерам, а за допомогою одягу.

Якщо вірити нумерології, то числа, які пов'язані з вашим народженням, можуть багато що про вас розповісти. Якщо вам цікаво - читайте далі.

Дата народження розкриє ваші сильні і слабкі сторони

Психологія | 01:20, 15.06.2024

Якщо вірити нумерології, то числа, які пов'язані з вашим народженням, можуть багато що про вас розповісти. Якщо вам цікаво - читайте далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: