Найпопулярніші прикмети і забобони вагітних жінок

Adoption
Date
  • 21905 Переглядів
З давніх часів вагітність була особливим станом, втаємниченим і навіть трохи містичним. Звідси й пояснення. чому виникло стільки забобонів.

Фотографування. Вагітну не можна малювати або фотографувати, інакше розвиток дитини зупиниться, як зображення на портреті. Це марновірство, в якому немає ні краплі істини.

Каліцтва. Вагітній не можна дивитися на виродків і взагалі на все потворне: це може відбитися на розвитку плоду. Не можна також дивитися на пожежі (і навіть просто на вогонь), бути присутнім на похоронах і взагалі дивитися на небіжчиків. Навпаки, якщо вона буде часто дивитися на щось гарне, дитина народиться красивою, здорово і гармонійною.

Шиття. Вагітній не можна шити, бо тоді вона дитині "зашиє" шлях у цей світ.

Прикраси. Вагітним не можна носити прикраси з золота і срібла. Хоча золото - творчий метал, святковий і щедрий. Не найактивніший, але дуже потужний і сильний. Скупим і ледарям золото заважає. Лікувальні властивості золота великі. Срібло теж дуже корисний меь\тал.

Заколисування. Якщо дитину, яка плаче, заколисувати не на руках, а в колисці або біля ліжечка і особливо ногою, то її буде кидати з однієї біди в іншу.

Скандали. При вагітній не можна лаятися: у дитини може з'явитися родима пляма.

Сон на спині. Вагітній не можна спати на спині: малюк може задихнутися.

Весілля. Вагітним не можна одружуватися в травні: дитина буде все життя маятися.

Вважається, що майбутня мати не повинна готувати посаг сама - це справа її рідних і близьких.

Придане малюка. До пологів не можна купувати і приносити в будинок дитячі речі. Ця давня заборона теж має містичне походження: вважали, що, якщо одяг вже приготовлена, то вона вже "зайнята" і належить не майбутньому малюкові, а якимось потойбічним силам, і дитині вона вже не дістанеться.

Стать дитини. Не можна до пологів дізнаватися стать майбутньої дитини. А ще вважають. що якщо має народитися дівчинка, то вона забирає красу, а хлопчик себе спокійніше поводить в материнській утробі.

Підняття рук. Вагітній не можна піднімати руки вище голови, не можна вішати штори і розвішувати самій випрану білизну: дитина може заплутатися в пуповині.

Їжа. Вагітним не можна їсти таємно. бо дитина народиться лякливою.

Заборона на інформування оточення про вагітність. До тих пір, поки живіт не стане помітний, не можна нікому розповідати про вагітність, за винятком батька дитини.

Ім'я майбутньої дитини потрібно тримати в таємниці. Ім'я майбутній дитині можна придумати, але його слід тримати в суворій таємниці до самих пологів. Цей забобон існує і в наші дні. А прийшов він із старовини, коли вважалося, що злі духи, підслухавши ім'я, можуть заподіяти зло ще не народженій дитині.

Кішка. Вагітна жінка не повинна грати з кішкою, навіть брати її в руки, інакше у дитини буде багато ворогів. Відкритий тільки в XX столітті збудник токсоплазмозу, захворювання дуже небезпечного для майбутніх мам, дійсно переноситься кішками.

Відмова вагітній в їжі. Оточуючі не повинні відмовляти вагітній жінці, коли вона просить щось їстівне, інакше на неї чекають важкі пологи.

Червоні ягоди. Якщо вагітна їсть червоні ягоди, то дитинча народиться рум'яним. В основі цього забобону - раціональне зерно. У малюків часто буває алергія (діатез) на червоні ягоди і фрукти.

Нога на ногу. Вагітним не можна сидіти нога на ногу: дитина народиться з кривими ніжками.

Обличчя. Вагітній не можна торкатися до обличчя, інакше у дитини будуть родимі плями.

Крім цих. є ще багато забобонів, які. звісно. не актуальні нині, але про них цікаво знати.

Читайте також про міфи і забобони вагітних

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: забобони, вагітність


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вчені визначили, у якому віці діти починають погоджуватися з тим, що говорять однолітки, аби вписатися в групу. І навпаки, коли вони перестають слідув

У якому віці діти починають наслідувати поведінку інших?

Дитина | 05:00, 30.07.2021

Вчені визначили, у якому віці діти починають погоджуватися з тим, що говорять однолітки, аби вписатися в групу. І навпаки, коли вони перестають слідувати за думкою авторитета.

Психологи провели дослідження на тисячі дорослих жителях США. Четвертина з учасників не мають дітей.

Дослідження: Чи щасливі пари, які не мають дітей?

Сімейні справи | 12:00, 29.07.2021

Психологи провели дослідження на тисячі дорослих жителях США. Четвертина з учасників не мають дітей.

Вчені з Польщі провели дослідження серед сімей в 33 країнах на різних континентах, щоб оцінити, наскільки задоволеність шлюбом чоловіків і жінок пов'я

Дослідники виявили, як діти впливають на щастя в шлюбі

Сімейні справи | 08:00, 29.07.2021

Вчені з Польщі провели дослідження серед сімей в 33 країнах на різних континентах, щоб оцінити, наскільки задоволеність шлюбом чоловіків і жінок пов'язана з кількістю дітей. Результати перевертають традиційні уявлення про щастя багатодітних сімей.

Варто позбуватись цих шкідливих звичок.

Звички, які провокують депресію

Шкідливі звички | 13:00, 28.07.2021

Варто позбуватись цих шкідливих звичок.

5 спостережень від практикуючого психолога Наталії Білоусової про те, як любити чоловіка. Ніякої теорії, тільки практичні працюючі поради для жінок.

5 порад від психолога, як правильно кохати чоловіка

Мама | 10:00, 28.07.2021

5 спостережень від практикуючого психолога Наталії Білоусової про те, як любити чоловіка. Ніякої теорії, тільки практичні працюючі поради для жінок.

Фiнaнcoвa cитyaцiя кoжнoгo зaлeжить вiд йoгo cтилю життя i пoвoджeння iз гpiшми. Hepiдкo люди iз oднaкoвим дocтaткoм мaють aбcoлютнo piзнi piвнi життя

5 звичoк, якi пpoгpaмyють нас нa бiднicть

Психологія | 08:00, 28.07.2021

Фiнaнcoвa cитyaцiя кoжнoгo зaлeжить вiд йoгo cтилю життя i пoвoджeння iз гpiшми. Hepiдкo люди iз oднaкoвим дocтaткoм мaють aбcoлютнo piзнi piвнi життя. Oднi зaвдяки eкoнoмiї й плaнyвaнню бюджeтy пpимнoжyють зaoщaджeння. Iншим бpaкyє гpoшeй нa життя.

В глибині душі у кожної з нас живе маленька дівчинка, якій подобалося слухати казки. Напевно, одна з них була найулюбленішою. До речі, саме вона може

Ваша улюблена дитяча казка розкриє всі таємниці про ваш характер

Психологія | 05:00, 28.07.2021

В глибині душі у кожної з нас живе маленька дівчинка, якій подобалося слухати казки. Напевно, одна з них була найулюбленішою. До речі, саме вона може багато про вас розповісти.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: