Найпопулярніші прикмети і забобони вагітних жінок

Adoption
Date
  • 21699 Переглядів
З давніх часів вагітність була особливим станом, втаємниченим і навіть трохи містичним. Звідси й пояснення. чому виникло стільки забобонів.
Фотографування. Вагітну не можна малювати або фотографувати, інакше розвиток дитини зупиниться, як зображення на портреті. Це марновірство, в якому немає ні краплі істини.

Каліцтва. Вагітній не можна дивитися на виродків і взагалі на все потворне: це може відбитися на розвитку плоду. Не можна також дивитися на пожежі (і навіть просто на вогонь), бути присутнім на похоронах і взагалі дивитися на небіжчиків. Навпаки, якщо вона буде часто дивитися на щось гарне, дитина народиться красивою, здорово і гармонійною.

Шиття. Вагітній не можна шити, бо тоді вона дитині "зашиє" шлях у цей світ.

Прикраси. Вагітним не можна носити прикраси з золота і срібла. Хоча золото - творчий метал, святковий і щедрий. Не найактивніший, але дуже потужний і сильний. Скупим і ледарям золото заважає. Лікувальні властивості золота великі. Срібло теж дуже корисний меь\тал.

Заколисування. Якщо дитину, яка плаче, заколисувати не на руках, а в колисці або біля ліжечка і особливо ногою, то її буде кидати з однієї біди в іншу.

Скандали. При вагітній не можна лаятися: у дитини може з'явитися родима пляма.

Сон на спині. Вагітній не можна спати на спині: малюк може задихнутися.

Весілля. Вагітним не можна одружуватися в травні: дитина буде все життя маятися.

Вважається, що майбутня мати не повинна готувати посаг сама - це справа її рідних і близьких.

Придане малюка. До пологів не можна купувати і приносити в будинок дитячі речі. Ця давня заборона теж має містичне походження: вважали, що, якщо одяг вже приготовлена, то вона вже "зайнята" і належить не майбутньому малюкові, а якимось потойбічним силам, і дитині вона вже не дістанеться.

Стать дитини. Не можна до пологів дізнаватися стать майбутньої дитини. А ще вважають. що якщо має народитися дівчинка, то вона забирає красу, а хлопчик себе спокійніше поводить в материнській утробі.

Підняття рук. Вагітній не можна піднімати руки вище голови, не можна вішати штори і розвішувати самій випрану білизну: дитина може заплутатися в пуповині.

Їжа. Вагітним не можна їсти таємно. бо дитина народиться лякливою.

Заборона на інформування оточення про вагітність. До тих пір, поки живіт не стане помітний, не можна нікому розповідати про вагітність, за винятком батька дитини.

Ім'я майбутньої дитини потрібно тримати в таємниці. Ім'я майбутній дитині можна придумати, але його слід тримати в суворій таємниці до самих пологів. Цей забобон існує і в наші дні. А прийшов він із старовини, коли вважалося, що злі духи, підслухавши ім'я, можуть заподіяти зло ще не народженій дитині.

Кішка. Вагітна жінка не повинна грати з кішкою, навіть брати її в руки, інакше у дитини буде багато ворогів. Відкритий тільки в XX столітті збудник токсоплазмозу, захворювання дуже небезпечного для майбутніх мам, дійсно переноситься кішками.

Відмова вагітній в їжі. Оточуючі не повинні відмовляти вагітній жінці, коли вона просить щось їстівне, інакше на неї чекають важкі пологи.

Червоні ягоди. Якщо вагітна їсть червоні ягоди, то дитинча народиться рум'яним. В основі цього забобону - раціональне зерно. У малюків часто буває алергія (діатез) на червоні ягоди і фрукти.

Нога на ногу. Вагітним не можна сидіти нога на ногу: дитина народиться з кривими ніжками.

Обличчя. Вагітній не можна торкатися до обличчя, інакше у дитини будуть родимі плями.

Крім цих. є ще багато забобонів, які. звісно. не актуальні нині, але про них цікаво знати.

Читайте також про міфи і забобони вагітних

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: забобони, вагітність


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

У всіх є свої секрети. І, як вважають фахіці, є речі про які не можна розповідати нашим коханим чоловікам. Які ж саме?

Чого не можна розповідати своєму чоловікові?

Мама | 23:50, 26.11.2020

У всіх є свої секрети. І, як вважають фахіці, є речі про які не можна розповідати нашим коханим чоловікам. Які ж саме?

Істини, яка треба розповісти донечці

Психологія | 18:00, 26.11.2020

Усі батьки мріють вберегти дитину від всього поганого. Розкажіть донечці про чотири прості істини.

Багато жінок вірять, що їх коханий закохався у них саме через родзинку в характері чи у зовнішності. Можливо, так воно і є. Але якщо родзинок з'являєт

Він тобі за це не подякує: 10 речей, які виводять чоловіків із себе

Мама | 00:40, 26.11.2020

Багато жінок вірять, що їх коханий закохався у них саме через родзинку в характері чи у зовнішності. Можливо, так воно і є. Але якщо родзинок з'являється забагато, жінка перетворюється у кексик, який не завжди до вподоби її обранцеві.

Епідемія самотності: чому від цього страждають міленіали?

Психологія | 17:00, 25.11.2020

Вчені запевняють, що міленіалів (люди, які народилися на початку 80-х-2000-х років) можна назвати найсамотнішим поколінням.

Ознака, яка свідчить про стрес у дитини

Дитина | 08:00, 22.11.2020

Уникнути стресу у молодшому дошкільному віці справді страшно.

Є категорія жінок, які люблять безмежно, не контролюючи ступінь своєї любові, повністю розчиняються в обранцеві, забуваючи про себе, свої мрії, бажанн

Як жінки принижують себе в очах чоловіків?

Психологія | 06:40, 20.11.2020

Є категорія жінок, які люблять безмежно, не контролюючи ступінь своєї любові, повністю розчиняються в обранцеві, забуваючи про себе, свої мрії, бажання. Вони в буквальному сенсі моляться на чоловіка, підносять його до рівня Бога, ставлять на п’єдеста

Що заводить чоловіків з півоберту?

10 речей, які чоловіки цінують у стосунках з жінками

Мама | 22:45, 19.11.2020

Що заводить чоловіків з півоберту?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: