Поширені парадокси жіночої психіки

Adoption
Date
  • 1579 Переглядів
8778_350-b2ab0e1016cdeae03541bb04c4c285.jpg (35.7 Kb)

Одвічне питання терзає як чоловіків, так і жінок - а чого, власне, хочуть жінки?


Якщо дати це запитання чоловікам, жінкам, психологам, дослідникам та дітям, відповіді будуть кардинально різними. Бо кожен з них бачить у жінці щось своє.


Фахівці виявили, що уяв­лен­ня жінок про се­бе в пер­шу чер­гу за­ле­жить від емоційного ста­ну та від відчуття ними щас­тя. Па­ра­докс пер­ший: чим більше жінкам подобається їхня зовнішність, тим більше во­ни зна­хо­дять в собі недосконалості. Найяскравіше це проявляється у най­мо­лод­ших. Се­ред жінок у віці від 20 до 24 років 97% вва­жа­ють се­бе кра­си­ви­ми, але 71% незадоволені якою-не­будь час­ти­ною сво­го тіла, а 75% змінили б щось у своїй зовнішності, як­би ма­ли та­ку можливість. Чоловіки в цей мо­мент на­да­ють найбільше зна­чен­ня зовнішній привабливості жінки, мимоволі сприй­ма­ю­чи її як по­каз­ник здо­ров`я і ви­со­ко­го ре­про­дук­тив­но­го потенціалу. То­му мо­ло­дим жінкам до­во­дить­ся особ­ли­во ре­тель­но дба­ти про зовнішність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Секрети молодості від Ніколь Кідман

Па­ра­докс дру­гий: чим жінки стар­ше, тим во­ни мен­ше зосереджені на своїх недоліках і тим мен­ше їм хотілося б змінити свою зовнішність. Се­ред тих, ко­му від 25 до 44 років, свій зовнішній виг­ляд хотіли б змінити 80%, а се­ред тих, ко­му 45 років і більше, - вже тільки 70%.

Па­ра­докс третій: виявляється, найбільший ду­шев­ний спокій відчувають жінки у віці від 35 до 44 років. 84% з них вва­жа­ють се­бе кра­си­ви­ми і відчувають се­бе добре в своєму тілі. І хо­ча во­ни зна­хо­дять окремі йо­го час­ти­ни не­доско­на­ли­ми, про­те ак­тив­ну тур­бо­ту про тіло на­зи­ва­ють умо­вою кра­си мен­ше по­ло­ви­ни опи­та­них. Жінка в цьо­му віці вже вміє пра­виль­но ак­цен­ту­ва­ти свої зовнішні достоїнства і ко­ри­гу­ва­ти недоліки. Во­на підбирає пред­ме­ти одя­гу з ура­ху­ван­ням своєї фігури, ве­де се­бе вільніше і впев­не­ніше.

Все це сприяє хо­ро­шо­му са­мо­по­чут­тю і ду­шев­ному спо­кою. І це відчувають оточуючі, що ро­бить жінок у цьо­му віці більш при­ваб­ли­ви­ми співрозмовниками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: парадокс, психологія, жінка, зовнішність, критика, чоловік, статистика


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Кілька дуже важливих підказок

Як підготуватися до народження дитини: 7 лайфхаків

Психологія | 18:00, 09.02.2020

Кілька дуже важливих підказок

Перший рік життя дитини - випробовування для обох батьків

Малюк плаче, а батько не реагує: чи варто скандалити?

Психологія | 14:00, 16.01.2020

Перший рік життя дитини - випробовування для обох батьків

Будьте спокійні і методичні

Чотири способи подолати дитячі страхи

Виховання | 16:00, 03.01.2020

Будьте спокійні і методичні
Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: