10 ознак вправного жеребця

Adoption
Date
  • 2176 Переглядів
Як знати, що чоловік ідеальний в ліжку?

6715_nk6o3.jpg (.8 Kb)

Любить дітей
Коли Бог нагороджує чоловіка даром хорошого коханця, що має пряме відношення до дітовиробництва, він автоматично додає в його свідомість інтерес до потомства.

Буває надмірно емоційним
У хорошого коханця обов'язково присутні жіночі риси, що дозволяє йому бути чуйним і розуміючим.

Спокійно ставиться до проституції
Він розуміє, що іноді секс − це просто задоволення без взаємних зобов'язань, а в ряді випадків проституція взагалі чесніша і простіша.

Не заводить розмову про секс в перший же момент, але й не тягне до нього місяць, починаючи натякати здалеку. Він уміє цікаво і зі знанням справи розмовляти на цю тему. Може ввічливо поцікавитися тим, що доводить тебе до оргазму. Якщо вам легко говорити про секс, значить і інші теми не складуть труднощів.

Не знає, скільки у нього було жінок
Не тому, що їх було настільки багато, а тому що він займається сексом заради задоволення, а не самоствердження. Він просто їх не рахує.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як підібрати весільну зачіску?

Спокійно відповідає на запитання про "секс-провали"
Якщо коханець хороший, значить, у нього було багато жінок, а невдачі будуть траплятися так чи інакше. Але про такі казуси чоловік говорить впевнено і з іронією, оскільки знає собі ціну.

Не поливає брудом колишніх
Ця якість, звичайно, не гарантує суперздібностей в ліжку, проте переконує хоча б у його ввічливості, а це вже плюс.

Матюкається, але не вживає брутальних слів за їхнім прямим призначенням. Він занадто любить секс і поважає жінок, щоб брудно все це називати.

Не шукає хорошу коханку, бо розуміє − це всього лише справа досвіду. Головне, щоб дівчина підходила до питання з душею, а всьому іншому він навчить.

Ніколи не хвалиться розмірами свого члена
Адже він знає, що завжди буває більше і взагалі розмір − не головне. Він досить впевнений у собі і розумний, щоб не займатися такою нісенітницею, як переконання тебе в своїх гігантських розмірах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, чоловік, жеребець, коханець, психологія


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Прощати зраду чоловікові чи ні - це лише ваше рішення. Та ви повинні знати, що деякі чоловіки будуть і надалі вам зраджувати, навіть якщо клянуться в

5 типів чоловіків, які завжди будуть зраджувати

Секс | 01:20, 17.06.2024

Прощати зраду чоловікові чи ні - це лише ваше рішення. Та ви повинні знати, що деякі чоловіки будуть і надалі вам зраджувати, навіть якщо клянуться в протилежному. Хто вони, ці зрадники?

Лікарі запевняють, що мастурбація має позитивний вплив на самопочуття як чоловіків, так і жінок. Проте, багато партнерів можуть неправильно трактувати

Чи шкодить мастурбація інтимним стосункам з партнером?

Секс | 09:30, 13.06.2024

Лікарі запевняють, що мастурбація має позитивний вплив на самопочуття як чоловіків, так і жінок. Проте, багато партнерів можуть неправильно трактувати цей "жест", тож дуже важливо пояснити, чому саме ви це робите, попри те, що у вас є секс і ваші інт

Іноді про зраду знають усі друзі та знайомі, тільки не той, кому зраджують. Знайомо? Є речі, які видають зрадника.

Фрази жінки, які видають її зраду чоловікові

Психологія | 11:20, 29.05.2024

Іноді про зраду знають усі друзі та знайомі, тільки не той, кому зраджують. Знайомо? Є речі, які видають зрадника.

Лікарі застерігають жінок, котрі приймають протизаплідні, що ризик появи раку грудей або депресії у них збільшується на 130 відсотків. Більше того, на

Контрацептиви можуть призводити до появи депресії і раку грудей

Секс | 14:50, 24.05.2024

Лікарі застерігають жінок, котрі приймають протизаплідні, що ризик появи раку грудей або депресії у них збільшується на 130 відсотків. Більше того, навіть аборт може призвести до появи раку грудей.

Пробачити зраду чи розійтися? Як знову почати довіряти партнеру, який зрадив? Якщо ви розходитеся і у вас є діти, як не переносити зліть через свого п

Як відновити стосунки після зради: поради психолога

Сімейні справи | 00:30, 22.05.2024

Пробачити зраду чи розійтися? Як знову почати довіряти партнеру, який зрадив? Якщо ви розходитеся і у вас є діти, як не переносити зліть через свого партнера на дітей? З цими та іншими питаннями стикається кожен, хто відчув смак зради.

Усі люди - різні і у кожного потреба в сексі - індивідуальна: комусь достатньо двічі на тиждень, а хтось хоче щодня і можне не обмежуватися одним разо

Інтим: скільки ним потрібно займатись, щоб бути щасливими в стосунках?

Секс | 11:20, 11.05.2024

Усі люди - різні і у кожного потреба в сексі - індивідуальна: комусь достатньо двічі на тиждень, а хтось хоче щодня і можне не обмежуватися одним разом. Варто враховувати і те, що з віком це бажання знижується. Тож нині говоримо про те, чи є норма дл

Про жіночу контрацепцію знають усі і кожна з нас обирає ту, яка найкомфортніша для використання. А ось чоловіча контрацепція залишається часто за ширм

Види контрацепції для чоловіків

Секс | 12:10, 29.04.2024

Про жіночу контрацепцію знають усі і кожна з нас обирає ту, яка найкомфортніша для використання. А ось чоловіча контрацепція залишається часто за ширмою невідомості. Варто це змінити.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: