Чи існує "Віагра" для жінок: вчені дали відповідь

Adoption
Date
  • 3403 Переглядів
Враховуючи успіх препаратів для лікування еректильної дисфункції, таких як віагра, фармацевтичні компанії шукали подібний препарат для жінок.

Віагра навіть була випробувана як засіб для лікування сексуальної дисфункції у жінок. Однак Управління з контролю за продуктами і ліками США (FDA) не схвалило таке використання Віагри.

3142_viagra.jpg (23.37 Kb)


Справді, протягом багатьох років не було схвалених FDA препаратів для лікування проблем із сексуальним збудженням або сексуальним бажанням у жінок. Проте 4 з 10 жінок повідомляють, що мають сексуальні проблеми. Наразі FDA схвалило два типи ліків.

FDA схвалило щоденну таблетку під назвою флібансерин (Addyi) — спочатку розроблену як антидепресант — як лікування низького сексуального потягу у жінок у пременопаузі.

Addyi може посилити статевий потяг у жінок з низьким сексуальним бажанням, які вважають цей досвід неприємним. Потенційно серйозні побічні ефекти включають низький кров'яний тиск, запаморочення та непритомність. Ці побічні ефекти можуть виникати, особливо якщо ліки змішувати з алкоголем. FDA рекомендує уникати вживання алкоголю, якщо ви приймаєте цей препарат. Фахівці рекомендують припинити прийом препарату, якщо ви не помітите покращення статевого потягу через вісім тижнів.

FDA також схвалило ін’єкційний препарат бремеланотид (Vyleesi) для лікування низького сексуального потягу у жінок при пременопаузі. Ліки слід вводити в живіт або стегно принаймні за 45 хвилин до передбачуваної статевої активності. Його не слід використовувати частіше ніж один раз на день або більше восьми разів на місяць. Потенційні побічні ефекти можуть включати нудоту, головний біль, блювоту та реакції у місці ін’єкції.

Жіноча сексуальна реакція є складною. Сексуальні проблеми можуть бути викликані труднощами зі збудженням, відсутністю бажання або тим і іншим. Багато факторів можуть впливати на сексуальний потяг у жінок. Наприклад:

Багато жінок вважають, що стреси повсякденного життя зменшують їх бажання до сексу.
Підйоми і падіння сексуального бажання можуть збігатися з початком або кінцем стосунків або серйозними змінами в житті, такими як вагітність або менопауза.
Для деяких жінок оргазм може бути важко досягнутим, що викликає занепокоєння, що призводить до втрати інтересу до сексу.
Бажання часто пов’язане з почуттям близькості між партнерами, а також з минулим досвідом. З часом проблеми з психічним здоров’ям можуть вплинути на біологічні проблеми і навпаки.
Деякі хронічні захворювання, такі як цукровий діабет або розсіяний склероз, можуть змінити цикл сексуальної реакції, викликаючи зміни збудження або оргазмічної реакції.

Якщо ви відчуваєте зміни або проблеми зі статевою функцією, зверніться до свого лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, можуть, лікування, проблеми, схвалило, сексуальним, потяг, сексуального, ефекти, препарат, віагра, стимул, дисфункція, сексуальне життя, секс


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вагінальна кровотеча після інтиму є поширеним явищем. Хоча це часто називають «вагінальними» кровотечами, більшість доброякісних кровотеч у молодих жі

Вагінальна кровотеча після інтиму

Секс | 23:00, 11.07.2022

Вагінальна кровотеча після інтиму є поширеним явищем. Хоча це часто називають «вагінальними» кровотечами, більшість доброякісних кровотеч у молодих жінок походять із шийки матки. Однак інші частини вашої статевої та сечовидільної систем можуть бути з

Інтим, коли у вас є вагінальна інфекція або запалення піхви, може бути незручним і може погіршити ваші симптоми. Якщо джерелом вашої інфекції є інфекц

Чи шкідливий інтим якщо є вагінальна інфекція?

Секс | 23:00, 01.07.2022

Інтим, коли у вас є вагінальна інфекція або запалення піхви, може бути незручним і може погіршити ваші симптоми. Якщо джерелом вашої інфекції є інфекція, що передається статевим шляхом, ви також можете поширити інфекцію на свого партнера. Якщо у вас

Враховуючи успіх препаратів для лікування еректильної дисфункції, таких як віагра, фармацевтичні компанії шукали подібний препарат для жінок.Віагра на

Чи існує "Віагра" для жінок: вчені дали відповідь

Секс | 00:30, 30.06.2022

Враховуючи успіх препаратів для лікування еректильної дисфункції, таких як віагра, фармацевтичні компанії шукали подібний препарат для жінок.Віагра навіть була випробувана як засіб для лікування сексуальної дисфункції у жінок. Однак Управління з конт

Як би дивно це не звучало, але молочниця може бути результатом користування презервативами. Що робити у такому випадку? Розповідає лікар-гінеколог Оле

Якщо з'явилась молочниця після користування презервативами

Інфекції | 12:00, 21.06.2022

Як би дивно це не звучало, але молочниця може бути результатом користування презервативами. Що робити у такому випадку? Розповідає лікар-гінеколог Олена Морозова.

Дуже важливо знайти в собі сили і поговорити про це з людиною, якій ви можете довіритися.

Поради жінкам, які пережили зґвалтування

Психологія | 07:00, 19.06.2022

Дуже важливо знайти в собі сили і поговорити про це з людиною, якій ви можете довіритися.

Фізіологічно жіночий оргазм – це спазматичні скорочення м'язів піхви в кульмінаційний момент статевого акту. Вони можуть супроводжуватися сильними хви

Неймовірні факти про жіночий оргазм

Секс | 05:00, 19.06.2022

Фізіологічно жіночий оргазм – це спазматичні скорочення м'язів піхви в кульмінаційний момент статевого акту. Вони можуть супроводжуватися сильними хвилями насолоди, що розходяться всім тілом. Ви готові? Тоді розпочнемо.

Спочатку може здатися, що це якийсь злий жарт. Але ні, таке і справді може трапитися. Які для цього передумови і що робити, коли це трапилось?

А таке буває? Алергія на секс: що робити у такому випадку?

Алергія | 08:00, 14.06.2022

Спочатку може здатися, що це якийсь злий жарт. Але ні, таке і справді може трапитися. Які для цього передумови і що робити, коли це трапилось?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: