Говоримо з сином про ерекцію

Adoption
Date
  • 173 Переглядів
Такі делікатні питання завжди не надто комфортно обговорювати з дітьми, однак, краще вже ви йому розкажете про це, ніж він дізнається всі відповіді у грубому форматі від старших друзів. До того ж, варто вияснити, кому краще говорити про це з сином: мамі чи татові?

9199_2e85804b890427d4f78c0b894db243a267sh.jpg (50.46 Kb)

Розмови про статеве дозрівання і пов’язані з ним нюанси (ерекції, полюції тощо) викликають зніяковіння, але уникати їх не можна. Якщо підліток розумітиме, що відбувається з його тілом, він почуватиметься значно краще, упевненіше.

Сподіваємося, що ви уникаєте алегорій на зразок «твій краник» чи «півник», або таких слів, як «пісюнчик». Називаючи статеві органи прямими назвами (пеніс, мошонка), ви привчаєте до їхнього здорового сприйняття: це нормальні частини тіла, у яких немає нічого «брудного».

Добре, коли з сином на інтимні теми розмовляє тато, але чоловіки часто панікують через цю необхідність — можливо тому, що з ними у свій час ніхто на цю тему нормально не розмовляв. Тому, матусі, прорепетуйте з чоловіком цю бесіду завчасно і будьте готовими узяти просвітницьку місію на себе.

Коли? Перші фізичні зміни у хлопчиків починаються приблизно в 11 років, тому не варто відкладати розмову на пізніший час.

1. Назвіть етапи статевого дозрівання та пов’язані з цим фізичні зміни. Протягом підліткового віку пеніс та яєчка почнуть збільшуватися (і якщо виявиться, що хлопець переживає за розмір, хай не хвилюється, усе ще попереду); на лобку та обличчі почне з’являтися волосся; у 13–14 років почне «ламатися» голос, а м’язи — зростатимуть. Також час від часу може ставатися ерекція — пеніс буде ставати твердим, підніматися — і це нормально. Ерекція може трапитися у випадкові моменти протягом дня, уві сні чи у відповідь на дотик.
2. Поясніть, що таке полюції. Вони стаються зазвичай у 13–14 років, іноді раніше. Підкресліть, що це нормальне явище, що відбувається з усіма здоровими хлопцями: організм починає виробляти сперматозоїди та вночі скидає їх надлишок; тоді вві сні відбуваються ерекція і еякуляція. Звісно, сни у цей момент також можуть бути «цікавими».
3. Відповідайте чесно на всі запитання.
4. Виправляйте помилкові уявлення. Хлопець уже міг наслухатися розповідей надворі чи щось побачити в інтернеті. Не сваріть його за відвідування сайтів «18+», головне — розвіяти міфи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чим годувати дитину, якщо у неї діарея


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: син, хлопчик, питання, секс, ерекція, мошонка, пеніс, статеве дозрівання


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Недавно вчені довели: постійний вплив на очі певного кольору може поліпшити здатність мозку краще запам'ятовувати.

Який колір підвищує успішність школярів?

Школярі | 09:00, 13.03.2018

Недавно вчені довели: постійний вплив на очі певного кольору може поліпшити здатність мозку краще запам'ятовувати.

Дітям маловідоме поняття відповідальності, особливо в ранньому віці. Але як тільки чадо починає розуміти причинно-наслідковий процес, йому варто поясн

7 порад, як навчити дитину відповідальності

Виховання | 09:00, 04.03.2018

Дітям маловідоме поняття відповідальності, особливо в ранньому віці. Але як тільки чадо починає розуміти причинно-наслідковий процес, йому варто пояснити і навчити відповідальності. Як це зробити правильно?

Такі делікатні питання завжди не надто комфортно обговорювати з дітьми, однак, краще вже ви йому розкажете про це, ніж він дізнається всі відповіді у

Говоримо з сином про ерекцію

Школярі | 01:00, 02.03.2018

Такі делікатні питання завжди не надто комфортно обговорювати з дітьми, однак, краще вже ви йому розкажете про це, ніж він дізнається всі відповіді у грубому форматі від старших друзів. До того ж, варто вияснити, кому краще говорити про це з сином: м

1. Яка цікава подія сьогодні трапилася в школі? А сумна?2. Що сьогодні змусило тебе розсміятися?3. З ким би ти хотіла сидіти в класі? А з ким не хочеш

15 запитань для дитини замість нудного "Як справи в школі?"

Школярі | 09:00, 26.02.2018

1. Яка цікава подія сьогодні трапилася в школі? А сумна?2. Що сьогодні змусило тебе розсміятися?3. З ким би ти хотіла сидіти в класі? А з ким не хочеш? Чому?4. Де в школі найхолодніше?5. Яке найбільш дивне слово ти сьогодні чула?

Дитина не хоче гуляти з друзями, у неї сумний настрій і вона замкнена? Можливо, у вашого чада комплекси? Як допомогти дитині уникнути даної проблеми?

Топ-5 причин закомплексованості у дитини

Психологія | 11:00, 25.02.2018

Дитина не хоче гуляти з друзями, у неї сумний настрій і вона замкнена? Можливо, у вашого чада комплекси? Як допомогти дитині уникнути даної проблеми?

В Україні стає популярним, на жаль, кібербулінг - знущання, погрози в соціальних мережах, по електронній пошті і загалом в інтернеті. Як допомогти дит

Що робити, якщо дитину цькують в інтернеті?

Дитина | 14:00, 23.02.2018

В Україні стає популярним, на жаль, кібербулінг - знущання, погрози в соціальних мережах, по електронній пошті і загалом в інтернеті. Як допомогти дитині і що робити у такій ситуації?

Дитина стала некерованою, вдає, що не чує, коли її звуть, не хоче йти на контакт. Що робити батькам?

Чому дитина стала некерованою?

Психологія | 11:00, 20.02.2018

Дитина стала некерованою, вдає, що не чує, коли її звуть, не хоче йти на контакт. Що робити батькам?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: