Фактори, які вбивають ваші стосунки

Adoption
Date
  • 2086 Переглядів
Соціологи стверджують, що більшість українців вірять вічне кохання, та все ж досі воно - не більше, ніж мрія кожного. Для того, щоби стосунки існували рівно доти, доки б'ється серце обох закоханих, над ними варто невтомно працювати. Сьогодні ми поговоримо, що ж руйнує навіть найміцніші відносини.

8811_shutterstock_141473581_11.jpg (31.72 Kb)


Інколи любов припиняється непомітно для вас, інколи для цього є причини. Які ж саме, ми намагались розібратись.

1. Відсутність спілкування
Особливо ця причина болісна, коли у вас був конфлікт, але жодна зі сторін не захотіла вислухати, чому так трапилось і розібратись у тому, хто винен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловічі секрети, які має знати кожна жінка

2. Байдужість
Коли обом набридає підтримання стосунків, побачення та взаємні зобов'язання перетворюються у рутину або ж набридають - пора розбігатись, ви збайдужіли один до одного.

3. Зрада
Для більшості пар це означає розрив стосунків. Невірність кардинально змінює ставлення до зрадника. У більшості випадків після виявлення зради пари розходяться, і від любові не залишається і сліду.

4. Ревнощі
Ревнощі - це ознака любові. Але все має бути в міру. Коли ревнощі стають манією, вони перетворюють життя на пекло. Постійні, безпідставні закиди, стеження і скандали - більш руйнівної сили для стосунків придумати неможливо.

5. Відсутність фундаменту
Скороспілі, поверхневі, швидкі стосунки в більшості випадків не витримують перевірку часом і розпадаються при найменших неприємностях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, проблеми, розмови, поради, розлучення


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У стосунках важливо бути відвертими один з одним. І говорити про все, що вас турбує. Та є речі, про які краще не обманювати, та все ж, без зайвої потр

Що розумні жінки ніколи не розкажуть своїм чоловікам?

Мама | 08:30, 13.06.2024

У стосунках важливо бути відвертими один з одним. І говорити про все, що вас турбує. Та є речі, про які краще не обманювати, та все ж, без зайвої потреби - не розповідати.

Стосунки - це не тільки про почуття, це й про роботу. Хочете щасливий шлюб - працюйте над відносинами з партнером щодня. І з віком це завдання не зник

Чого хочуть жінки від чоловіків, коли їм за 40?

Сімейні справи | 01:20, 11.06.2024

Стосунки - це не тільки про почуття, це й про роботу. Хочете щасливий шлюб - працюйте над відносинами з партнером щодня. І з віком це завдання не зникає. Тож сьогодні говоримо про те, чого хочуть жінки від чоловіків, коли їм за 40.

Любов не залежить від того, скільки вам років. Хтось зустрічає кохання свого життя в 17, а хтось - у 47. І це нормально. Та психологи переконані, що є

Найбільш невдала різниця у віці в шлюбі

Сімейні справи | 10:30, 10.06.2024

Любов не залежить від того, скільки вам років. Хтось зустрічає кохання свого життя в 17, а хтось - у 47. І це нормально. Та психологи переконані, що є небажана різниця у віці, і якщо ви плануєте одружуватись, варто дізнатися, яка вона.

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що

Що допоможе вам з чоловіком перестати сваритися через дрібниці?

Сімейні справи | 08:30, 08.06.2024

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що почали часто сваритися через дрібниці, варто насторожитися. І обдумати, чому так відбувається.

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуват

Як бути, щоб подруга чоловіка не стала його коханкою?

Сімейні справи | 11:20, 07.06.2024

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуватися, щоб вона не стала його коханкою.


Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти

Як соцмережі впливають на ваші стосунки?

Психологія | 06:20, 31.05.2024

Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти свої стосунки.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: