5 проблем у відносинах, які можуть зміцнити шлюб

Adoption
Date
  • 1577 Переглядів
Психологи розповіли про 5 найбільш класичних проблеми в стосунках, які насправді можуть піти на користь партнерам або подружжю.
8305_vidnosini.jpg (27.93 Kb)


Подружні зради

Рідко сім'ї можуть похвалитися вірністю чоловіка чи дружини, яка зберігається протягом десятків років. Однак епізоди подружньої зради далеко не завжди мають руйнівні для партнерів наслідки. Іноді чоловіки і дружини, які зважилися на зраду, можуть усвідомити, що фізична привабливість швидко минає, і її ніяк не можна порівняти з тим теплом, яке дарують справжні довгострокові відносини і сім'я. В результаті, зради тільки зміцнять любов і прихильність подружжя один до одного.

Втрата інтересу до сексу

Проживати разом протягом тривалого часу, партнери з часом перестають відчувати сильне збудження, яке відзначалося в перші місяці або роки відносин. Однак варто їм лише почати краще досліджуати фізіологію один одного, як вони зможуть відкрити ті сторони, про існування яких навіть не підозрювали. Дуже важливо не пускати справи на самоплив, а намагатися урізноманітнити сексуальне життя і не боятися нічого нового. Сміливо діліться один з одним своїми сексуальними фантазіями.

Фінансові проблеми

Ще одна причина важких конфліктів і навіть розлучень. Лише через кілька років чоловіки раптом починають звертати увагу на те, з якою легкістю їх дружини витрачають з такою працею зароблені гроші на всілякі дурниці. А дружини звертають увагу на те, що чоловіки не прагнуть розвивати свою кар'єру і заробляти більше. Подібного роду фінансові негаразди сприймаються не менш серйозно, ніж подружні зради. Однак здатність вирішувати ці проблеми спільно може стати справжнім благословенням для шлюбу, а консультація сімейного психолога допоможе виробити в подружжя правильне відношення до грошей в сім'ї.

Виховання дітей

Дуже часто батько і мати абсолютно по-різному ставляться до виховання дитини. Нерідко це буває причиною для серйозних сімейних конфліктів. Необхідно пам'ятати про те, що незалежно від вашої віри в правильність власної стратегії виховання, сварки між татами і мамами руйнівно впливають на психіку дитини. Якщо ви це зрозумієте, то знайдете спільну мову зі своїм супутником життя, і це допоможе зробити дітей у вашій родині максимально щасливими.

Ідеологічні розбіжності

До цього розряду відносяться і різні політичні уподобання, і суперечки з приводу улюблених кінофільмів, і навіть сварки через планування відпустки. У кожної людини власне уявлення про те, як правильно прожити своє життя. Але якщо ми навчимося вирішувати ці сімейні конфлікти, то зуміємо поважати думку один одного, і тим самим відносини стануть максимально міцними і довготривалими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: відносини, стосунки, сімейне життя, проблеми, сім'я, зрада, сварки, шлюб


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Виявляється, навчити дитину роздягатися самостійно значно простіше, ніж одягатися. Почніть з роздягання - нехай малюк сам знімає головні убори, стягує

Як навчити дитину одягатися самостійно?

Сімейні справи | 15:30, 12.10.2018

Виявляється, навчити дитину роздягатися самостійно значно простіше, ніж одягатися. Почніть з роздягання - нехай малюк сам знімає головні убори, стягує шкарпетки і вивертає на лицьову сторону колготки. Не варто кидатися відразу ж на допомогу, дозвольт

Анорексія - симптом, що полягає в повній відсутності апетиту за об'єктивної потреби організму в харчуванні, який супроводжує більшість метаболічних за

Як батьки можуть допомогти дитині з анорексією

Сімейні справи | 14:00, 12.10.2018

Анорексія - симптом, що полягає в повній відсутності апетиту за об'єктивної потреби організму в харчуванні, який супроводжує більшість метаболічних захворювань, інфекційних, онкологічних хвороб, уражень травної системи, а також виникає з інших причин

Фахівці розповіли про переваги ламінату та лінолеуму в інтер'єрі.

Що краще вибрати для дому: ламінат чи лінолеум?

Сімейні справи | 20:30, 11.10.2018

Фахівці розповіли про переваги ламінату та лінолеуму в інтер'єрі.

Британка Джесіка МакГинті, мама трьох дітей, навчила сім'ю прибирати в дитячій кімнаті. Вона придумала простий, але дієвий спосіб, який, на її думку,

Як привчити дитину прибирати за собою іграшки?

Сімейні справи | 15:30, 11.10.2018

Британка Джесіка МакГинті, мама трьох дітей, навчила сім'ю прибирати в дитячій кімнаті. Вона придумала простий, але дієвий спосіб, який, на її думку, працює без збоїв.

Багатодітна мама з Техасу, 28-річна Ніколь Берклі, дізналася, що чекає на п'яту дитину. І вирішила оригінально розповісти про це своїм близьким та дру

Незвичайний спосіб розповісти близьким про вагітність

Сімейні справи | 17:00, 10.10.2018

Багатодітна мама з Техасу, 28-річна Ніколь Берклі, дізналася, що чекає на п'яту дитину. І вирішила оригінально розповісти про це своїм близьким та друзям.

Часом дорослі наговорять, а потім шкодуть. Ось фрази, яких ніколи не можна говорити дитині.

Фрази, яких ніколи не можна говорити дитині

Сімейні справи | 10:00, 10.10.2018

Часом дорослі наговорять, а потім шкодуть. Ось фрази, яких ніколи не можна говорити дитині.

Багато хто вважає, що з пологового будинку жінка повинна вийти

Не дозволяйте чоловікові критикувати ваш зовнішній вигляд після народження малюка

Сімейні справи | 23:30, 09.10.2018

Багато хто вважає, що з пологового будинку жінка повинна вийти "розкішною зіркою" з плоским животом і ногами від вух. Так не буває. Звичайно, не потрібно запускати себе. Але і дозволяти жорстко критикувати зовнішній вигляд теж не варто.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: