5 проблем у відносинах, які можуть зміцнити шлюб

Adoption
Date
  • 1306 Переглядів
Психологи розповіли про 5 найбільш класичних проблеми в стосунках, які насправді можуть піти на користь партнерам або подружжю.
8305_vidnosini.jpg (27.93 Kb)

Подружні зради

Рідко сім'ї можуть похвалитися вірністю чоловіка чи дружини, яка зберігається протягом десятків років. Однак епізоди подружньої зради далеко не завжди мають руйнівні для партнерів наслідки. Іноді чоловіки і дружини, які зважилися на зраду, можуть усвідомити, що фізична привабливість швидко минає, і її ніяк не можна порівняти з тим теплом, яке дарують справжні довгострокові відносини і сім'я. В результаті, зради тільки зміцнять любов і прихильність подружжя один до одного.

Втрата інтересу до сексу

Проживати разом протягом тривалого часу, партнери з часом перестають відчувати сильне збудження, яке відзначалося в перші місяці або роки відносин. Однак варто їм лише почати краще досліджуати фізіологію один одного, як вони зможуть відкрити ті сторони, про існування яких навіть не підозрювали. Дуже важливо не пускати справи на самоплив, а намагатися урізноманітнити сексуальне життя і не боятися нічого нового. Сміливо діліться один з одним своїми сексуальними фантазіями.

Фінансові проблеми

Ще одна причина важких конфліктів і навіть розлучень. Лише через кілька років чоловіки раптом починають звертати увагу на те, з якою легкістю їх дружини витрачають з такою працею зароблені гроші на всілякі дурниці. А дружини звертають увагу на те, що чоловіки не прагнуть розвивати свою кар'єру і заробляти більше. Подібного роду фінансові негаразди сприймаються не менш серйозно, ніж подружні зради. Однак здатність вирішувати ці проблеми спільно може стати справжнім благословенням для шлюбу, а консультація сімейного психолога допоможе виробити в подружжя правильне відношення до грошей в сім'ї.

Виховання дітей

Дуже часто батько і мати абсолютно по-різному ставляться до виховання дитини. Нерідко це буває причиною для серйозних сімейних конфліктів. Необхідно пам'ятати про те, що незалежно від вашої віри в правильність власної стратегії виховання, сварки між татами і мамами руйнівно впливають на психіку дитини. Якщо ви це зрозумієте, то знайдете спільну мову зі своїм супутником життя, і це допоможе зробити дітей у вашій родині максимально щасливими.

Ідеологічні розбіжності

До цього розряду відносяться і різні політичні уподобання, і суперечки з приводу улюблених кінофільмів, і навіть сварки через планування відпустки. У кожної людини власне уявлення про те, як правильно прожити своє життя. Але якщо ми навчимося вирішувати ці сімейні конфлікти, то зуміємо поважати думку один одного, і тим самим відносини стануть максимально міцними і довготривалими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: відносини, стосунки, сімейне життя, проблеми, сім'я, зрада, сварки, шлюб


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Зруйнувати стосунки можуть елементарні дрібниці.

Звички, які руйнують відносини

Сімейні справи | 22:00, 20.03.2018

Зруйнувати стосунки можуть елементарні дрібниці.

Доволі часто, це відбувається з неприємних причин, що діти повинні швидко дорослішати.

Коли діти стають на місце батьків?

Сімейні справи | 14:00, 20.03.2018

Доволі часто, це відбувається з неприємних причин, що діти повинні швидко дорослішати.

Довериться классике – значит, сделать выбор в пользу самого популярного дизайна, приемы которого проверены десятилетиями. Изысканность, благородство,

Классический стиль в интерьере: неувядающая роскошь

Сімейні справи | 09:03, 20.03.2018

Довериться классике – значит, сделать выбор в пользу самого популярного дизайна, приемы которого проверены десятилетиями. Изысканность, благородство, наполненность светом и роскошью – вот основные черты классического стиля, которые привлекают ценител

Вчені з Університету Вашингтона розробили і випробували протизаплідні таблетки для чоловіків.

Створили протизаплідні таблетки для чоловіків

Сімейні справи | 00:20, 20.03.2018

Вчені з Університету Вашингтона розробили і випробували протизаплідні таблетки для чоловіків.

Помилки у відносинах, що ведуть до розлучення, які саме - читайте далі.

Помилки, через які розлучаються

Сімейні справи | 00:20, 17.03.2018

Помилки у відносинах, що ведуть до розлучення, які саме - читайте далі.

Якщо відносини дівчини і хлопця переросли у серйозні стосунки, то з часом прийде момент, коли потрібно його познайомити з батьками.

Як підготуватися до знайомства з батьками?

Сімейні справи | 22:00, 16.03.2018

Якщо відносини дівчини і хлопця переросли у серйозні стосунки, то з часом прийде момент, коли потрібно його познайомити з батьками.

Рамки для фотографій та картин прикрашають зображення та надають йому захисту. Обрамлені зображення - це дуже поширені декоратори стін, які додають те

Яку обрати рамку для фото та картин?

Сімейні справи | 11:51, 16.03.2018

Рамки для фотографій та картин прикрашають зображення та надають йому захисту. Обрамлені зображення - це дуже поширені декоратори стін, які додають текстуру до стін, що робить їх, наче живими. Створюються рамки для сімейних фотографій, які дозволяють

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: