5 проблем у відносинах, які можуть зміцнити шлюб

Adoption
Date
  • 1454 Переглядів
Психологи розповіли про 5 найбільш класичних проблеми в стосунках, які насправді можуть піти на користь партнерам або подружжю.
8305_vidnosini.jpg (27.93 Kb)

Подружні зради

Рідко сім'ї можуть похвалитися вірністю чоловіка чи дружини, яка зберігається протягом десятків років. Однак епізоди подружньої зради далеко не завжди мають руйнівні для партнерів наслідки. Іноді чоловіки і дружини, які зважилися на зраду, можуть усвідомити, що фізична привабливість швидко минає, і її ніяк не можна порівняти з тим теплом, яке дарують справжні довгострокові відносини і сім'я. В результаті, зради тільки зміцнять любов і прихильність подружжя один до одного.

Втрата інтересу до сексу

Проживати разом протягом тривалого часу, партнери з часом перестають відчувати сильне збудження, яке відзначалося в перші місяці або роки відносин. Однак варто їм лише почати краще досліджуати фізіологію один одного, як вони зможуть відкрити ті сторони, про існування яких навіть не підозрювали. Дуже важливо не пускати справи на самоплив, а намагатися урізноманітнити сексуальне життя і не боятися нічого нового. Сміливо діліться один з одним своїми сексуальними фантазіями.

Фінансові проблеми

Ще одна причина важких конфліктів і навіть розлучень. Лише через кілька років чоловіки раптом починають звертати увагу на те, з якою легкістю їх дружини витрачають з такою працею зароблені гроші на всілякі дурниці. А дружини звертають увагу на те, що чоловіки не прагнуть розвивати свою кар'єру і заробляти більше. Подібного роду фінансові негаразди сприймаються не менш серйозно, ніж подружні зради. Однак здатність вирішувати ці проблеми спільно може стати справжнім благословенням для шлюбу, а консультація сімейного психолога допоможе виробити в подружжя правильне відношення до грошей в сім'ї.

Виховання дітей

Дуже часто батько і мати абсолютно по-різному ставляться до виховання дитини. Нерідко це буває причиною для серйозних сімейних конфліктів. Необхідно пам'ятати про те, що незалежно від вашої віри в правильність власної стратегії виховання, сварки між татами і мамами руйнівно впливають на психіку дитини. Якщо ви це зрозумієте, то знайдете спільну мову зі своїм супутником життя, і це допоможе зробити дітей у вашій родині максимально щасливими.

Ідеологічні розбіжності

До цього розряду відносяться і різні політичні уподобання, і суперечки з приводу улюблених кінофільмів, і навіть сварки через планування відпустки. У кожної людини власне уявлення про те, як правильно прожити своє життя. Але якщо ми навчимося вирішувати ці сімейні конфлікти, то зуміємо поважати думку один одного, і тим самим відносини стануть максимально міцними і довготривалими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: відносини, стосунки, сімейне життя, проблеми, сім'я, зрада, сварки, шлюб


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


В ігровій формі можна легко привчити малюка до прибирання своїх іграшок.

Як привчити малюка до складання своїх іграшок?

Сімейні справи | 14:00, 12.07.2018

В ігровій формі можна легко привчити малюка до прибирання своїх іграшок.

Ніякі прийоми і способи не допоможуть привчити до порядку маленького нечепуру, якщо дорослі не дотримуються правил, які вказані в матеріалі.

8 правил для батьків, щоб навчити дитину прибирати за собою

Сімейні справи | 12:30, 12.07.2018

Ніякі прийоми і способи не допоможуть привчити до порядку маленького нечепуру, якщо дорослі не дотримуються правил, які вказані в матеріалі.

Сучасні батьки говорять з дітьми про історію, математику, літературу і хімію. Але зовсім забувають, що коли малюк виросте, він, швидше за все, не буде

7 тем, на які треба поговорити з дитиною

Дитина | 10:00, 12.07.2018

Сучасні батьки говорять з дітьми про історію, математику, літературу і хімію. Але зовсім забувають, що коли малюк виросте, він, швидше за все, не буде пам'ятати основи квантової фізики або біологію. Говоріть з дитиною на звичайні теми і в її душі це

Природа жіночих і чоловічих зрад, як би ми не старалися говорити про рівноправність, завжди буде різною.

Природа жіночої зради

Сімейні справи | 00:20, 12.07.2018

Природа жіночих і чоловічих зрад, як би ми не старалися говорити про рівноправність, завжди буде різною.

Що робити, якщо дитини гіперактивна - читайте далі.

Як поводитися з гіперактивним малюком, щоб поліпшити його стан?

Сімейні справи | 17:00, 11.07.2018

Що робити, якщо дитини гіперактивна - читайте далі.

Якщо ви вирішили затіяти ремонт, то можете прислухатись до деяких порад, щоб ваша домівка виглядала прекрасно і була комфортною для вас і ваших гостей

Поради, як зробити комфортною вітальню кімнату

Сімейні справи | 12:26, 11.07.2018

Якщо ви вирішили затіяти ремонт, то можете прислухатись до деяких порад, щоб ваша домівка виглядала прекрасно і була комфортною для вас і ваших гостей.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: