Що вказує на "нездорове" кохання?

Adoption
Date
  • 1237 Переглядів
Любов в парі може проявлятися різними способами, і коли більшість мріє про романтичні, ніжні почуття, про які пишуть книги, у деяких любов виходить нездоровою. Експерти розповіли, як виявити і подолати любовну залежність.
6188_silne_kohannya.jpg (43.1 Kb)


Контроль

Страх зради і бажання постійно контролювати свого партнера призводить до тотального обмеження її свободи, чого допускати не можна. Подібну поведінку складно назвати здоровою, і найчастіше його жертви не затримуються з такими людьми надовго.

Тривога

Якщо людина відчуває тривогу за свого партнера, як тільки той іде на роботу або у справах, залишаючись «без нагляду», то це не можна назвати здоровою реакцією. Деякі відчувають щось недобре навіть без приводу, і тоді проблема криється однозначно в болючому коханні.

Підпорядкування

Відносини не повинні перешкоджати розкриттю власних бажань, і якщо людина спеціально змінює свій гардероб, щоб подобатися партнеру, це вже є проявом нездорового кохання. Не можна обманювати себе думкою, що так зручніше, відносини переходять в ранг «ідеальних», але насправді людина втрачає гармонію з собою.

Час

Найцінніше, що є у людини - її час, який вона витрачає на важливі для неї речі, включаючи любов, родину, роботу і друзів. Однак якщо з боку партнера проявляються постійні заборони на зустрічі з друзями або інші обмеження щодо спілкування з ким-небудь, якщо воно, зрозуміло, не несе небезпечного характеру, варто задуматися про такі відносини.

Зміни

Багато пар страждають від уявної впевненості в тому, що в майбутньому все зміниться на краще: партнер позбудеться від поганих звичок, компанії, або змінить свою поведінку.

Більшість залежних від азартних ігор, алкоголю, поганої компанії або просто не бажають створювати сім'ю, такі люди не стануть змінюватися на перше прохання, або ж позитивний ефект точно триватиме недовго.

Самотність

Багато пар роками грають в любов без почуттів тільки тому, що бояться бути самотніми. Таким чином, вони відразу обмежують себе в можливості знайти ідеального партнера. Експерти радять не боятися нового й свободи, і не тримати людину поруч з собою тільки через страх змін у житті.

Мрії

Кожна людина має мрії, наприклад, пов'язані з новою посадою або відвідуванням особливого заходу. Однак якщо один партнер відмовляє собі в бажанні співати або займатися іншим видом діяльності тільки через докорів другої половини, такі відносини не можна назвати серйозними, адже вони несуть обмеження розвитку індивіда як особистості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: кохання, любов, нездорові стосунки, психологія, відносини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Підлітки починають не прислуховуватись до порад батьків і не бажають носити одяг, який їм пропонує купити мама чи тато, вони вважають, що дорослі і мо

Чому підлітки самі обирають стиль одягу?

Сімейні справи | 17:00, 18.01.2018

Підлітки починають не прислуховуватись до порад батьків і не бажають носити одяг, який їм пропонує купити мама чи тато, вони вважають, що дорослі і можуть самі обирати одяг для себе.

Багато жінок задумуються чи хватить їм сил виховати дитину, а також вагаються, чи взагалі їм потрібно брати на себе таку відповідальність. З цього мат

Як зрозуміти чи хочете ви дітей?

Сімейні справи | 14:00, 17.01.2018

Багато жінок задумуються чи хватить їм сил виховати дитину, а також вагаються, чи взагалі їм потрібно брати на себе таку відповідальність. З цього матеріалу ви отримаєте декілька порад, які допоможуть вам зрозуміти чи дійсно ви хочете народити дитину

Звичайно, що багато дорослих чоловіків зустрічаються з молодими дівчатами, але тепер не відстають молоді хлопці, вони обирають для стосунків, так мови

Чим чоловіків приваблюють дорослі жінки?

Сімейні справи | 22:00, 15.01.2018

Звичайно, що багато дорослих чоловіків зустрічаються з молодими дівчатами, але тепер не відстають молоді хлопці, вони обирають для стосунків, так мовити, досвідченних жінок у віці.

Ці фрази, які наведені в матеріалі негативно впливають на дітей. Отже, батьки, задумайтесь, перше ніж говорити ту чи іншу фразу своєму малюку, це може

Неприємні фрази для дітей, які говорять їм батьки

Сімейні справи | 15:30, 15.01.2018

Ці фрази, які наведені в матеріалі негативно впливають на дітей. Отже, батьки, задумайтесь, перше ніж говорити ту чи іншу фразу своєму малюку, це може відбитись на його майбутньому.

Пологи жінки, під час яких присутній її чоловік, називаються партнерськими. Але не всі чоловіки бажають бути пристуніми на пологах або ж їх кохана про

Чи зміцнюють партнерські пологи відносини?

Сімейні справи | 10:00, 13.01.2018

Пологи жінки, під час яких присутній її чоловік, називаються партнерськими. Але не всі чоловіки бажають бути пристуніми на пологах або ж їх кохана проти цього. Отже, як вплине на стосунки те, якщо чоловік буде присутнім на родах?

Дрібниці сигналізують нам, що любов пройшла, а ми вперто не хочемо цього помічати, тому що боїмося міняти своє життя.

Як зрозуміти, що кохання пройшло?

Сімейні справи | 22:00, 12.01.2018

Дрібниці сигналізують нам, що любов пройшла, а ми вперто не хочемо цього помічати, тому що боїмося міняти своє життя.

На що варто звернути увагу в квартирі, щоб вберегти малюка від серйозних травм - читайте у матеріалі.

Як убезпечити квартиру для дитини?

Сімейні справи | 14:00, 12.01.2018

На що варто звернути увагу в квартирі, щоб вберегти малюка від серйозних травм - читайте у матеріалі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: