Що вказує на "нездорове" кохання?

Adoption
Date
  • 1423 Переглядів
Любов в парі може проявлятися різними способами, і коли більшість мріє про романтичні, ніжні почуття, про які пишуть книги, у деяких любов виходить нездоровою. Експерти розповіли, як виявити і подолати любовну залежність.
6188_silne_kohannya.jpg (43.1 Kb)


Контроль

Страх зради і бажання постійно контролювати свого партнера призводить до тотального обмеження її свободи, чого допускати не можна. Подібну поведінку складно назвати здоровою, і найчастіше його жертви не затримуються з такими людьми надовго.

Тривога

Якщо людина відчуває тривогу за свого партнера, як тільки той іде на роботу або у справах, залишаючись «без нагляду», то це не можна назвати здоровою реакцією. Деякі відчувають щось недобре навіть без приводу, і тоді проблема криється однозначно в болючому коханні.

Підпорядкування

Відносини не повинні перешкоджати розкриттю власних бажань, і якщо людина спеціально змінює свій гардероб, щоб подобатися партнеру, це вже є проявом нездорового кохання. Не можна обманювати себе думкою, що так зручніше, відносини переходять в ранг «ідеальних», але насправді людина втрачає гармонію з собою.

Час

Найцінніше, що є у людини - її час, який вона витрачає на важливі для неї речі, включаючи любов, родину, роботу і друзів. Однак якщо з боку партнера проявляються постійні заборони на зустрічі з друзями або інші обмеження щодо спілкування з ким-небудь, якщо воно, зрозуміло, не несе небезпечного характеру, варто задуматися про такі відносини.

Зміни

Багато пар страждають від уявної впевненості в тому, що в майбутньому все зміниться на краще: партнер позбудеться від поганих звичок, компанії, або змінить свою поведінку.

Більшість залежних від азартних ігор, алкоголю, поганої компанії або просто не бажають створювати сім'ю, такі люди не стануть змінюватися на перше прохання, або ж позитивний ефект точно триватиме недовго.

Самотність

Багато пар роками грають в любов без почуттів тільки тому, що бояться бути самотніми. Таким чином, вони відразу обмежують себе в можливості знайти ідеального партнера. Експерти радять не боятися нового й свободи, і не тримати людину поруч з собою тільки через страх змін у житті.

Мрії

Кожна людина має мрії, наприклад, пов'язані з новою посадою або відвідуванням особливого заходу. Однак якщо один партнер відмовляє собі в бажанні співати або займатися іншим видом діяльності тільки через докорів другої половини, такі відносини не можна назвати серйозними, адже вони несуть обмеження розвитку індивіда як особистості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: кохання, любов, нездорові стосунки, психологія, відносини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Психологи назвали 10 основних причин, через які жінки розлучаються зі своїми чоловіками.

Чому жінки покидають чоловіків?

Сімейні справи | 00:20, 13.07.2018

Психологи назвали 10 основних причин, через які жінки розлучаються зі своїми чоловіками.


В ігровій формі можна легко привчити малюка до прибирання своїх іграшок.

Як привчити малюка до складання своїх іграшок?

Сімейні справи | 14:00, 12.07.2018

В ігровій формі можна легко привчити малюка до прибирання своїх іграшок.

Ніякі прийоми і способи не допоможуть привчити до порядку маленького нечепуру, якщо дорослі не дотримуються правил, які вказані в матеріалі.

8 правил для батьків, щоб навчити дитину прибирати за собою

Сімейні справи | 12:30, 12.07.2018

Ніякі прийоми і способи не допоможуть привчити до порядку маленького нечепуру, якщо дорослі не дотримуються правил, які вказані в матеріалі.

Сучасні батьки говорять з дітьми про історію, математику, літературу і хімію. Але зовсім забувають, що коли малюк виросте, він, швидше за все, не буде

7 тем, на які треба поговорити з дитиною

Дитина | 10:00, 12.07.2018

Сучасні батьки говорять з дітьми про історію, математику, літературу і хімію. Але зовсім забувають, що коли малюк виросте, він, швидше за все, не буде пам'ятати основи квантової фізики або біологію. Говоріть з дитиною на звичайні теми і в її душі це

Природа жіночих і чоловічих зрад, як би ми не старалися говорити про рівноправність, завжди буде різною.

Природа жіночої зради

Сімейні справи | 00:20, 12.07.2018

Природа жіночих і чоловічих зрад, як би ми не старалися говорити про рівноправність, завжди буде різною.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: