Нерозумні способи вибирати ім'я дитині

Adoption
Date
  • 295 Переглядів
Вибирати ім'я малюку завжди дуже складно і хвилююче - адже йому жити з ним багато років, а то і все життя. Перед вами досить популярні, але невдалі способи підібрати ім'я чаду.
44_name.jpg (20. Kb)


Святці

Якщо слідувати по днях народженнях святих, то можна отримати на вибір Аппіона, Гермократа, Ореозіла, Ангеляра, Іоасафа і Климента. І від безвиході вибрати з усього пишноти єдиних нейтральних Івана або Миколи, які в глибині душі не подобаються нікому з батьків.

На честь родичів

Бабуся Ліда і внучка Ліда - що може бути краще? Сентиментально, романтично. Все б добре, тільки ось ця чудова традиція часто стає причиною сімейних, а то і кланових розбратів. «На честь твоєї мами? А чому, цікаво, не в честь моєї?». «Іменем свекрухи назвала? Так, доню, відразу видно, хто у вас головний». «Сина як тестя - Сашком? Ну другого хоч на честь батька назвеш? Що значить, Геннадій не подобається? Тоді на честь мого діда, він у нас Іринарх, гарне ім'я, старовинне!»

На честь улюбленого героя

Книжкового або героя фільму. А якщо це Аладдін, Еміль, Еллі або Дейенеріс? Загалом, хочете відбити у дитини любов до читання - назвіть її якимось складним ім'ям з фільму чи літератури.

Супер-оригінально

Ох, який тут відкривається простір для фантазії. За даними загсів, в різний час на світ з'являлися діти з іменами на кшталт Аметист, Веселка, Дельфін, Услід тощо. Ну не чудо хіба ні? Таку дитину відразу запам'ятають на дитячому майданчику, в садку або школі. І обов'язково зададуть вам мільйон питань. А якщо дитині не сподобається її ім'я, коли вона підросте? Загалом, слава і зірковість забезпечені. І істерика в підлітковому віці теж. Не знущайтесь над дітьми!

Модно

Три Данила, два Луки і п'ять Софій - типовий склад типової групи в садку, а потім і класі. Загалом, оригінально.

Довго, складно, на стародавній манер

Світозар, Пересвет, Аристарх, Климентій, Опанас, Євстафій - хоч іспит з орфографії приймай. Приготуйтеся, що в кожному другому випадку ім'я чада писатимуть з помилкою. А в кожному першому його доведеться диктувати голосно, виразно і по складах.

Красиве іноземне ім'я

Мішель, Ніколь, Стефанія і Жизель - чудові імена. Але тільки не поєднануються з прізвищем Попова або по батькові Іванівна. І якщо з хлопчиками гармонію з прізвищем якось ще можна забезпечити, то дівчаткам ще заміж виходити за Светозара Фоміна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, малюк, ім'я, імена для дітей, вибір імені


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Підлітки починають не прислуховуватись до порад батьків і не бажають носити одяг, який їм пропонує купити мама чи тато, вони вважають, що дорослі і мо

Чому підлітки самі обирають стиль одягу?

Сімейні справи | 17:00, 18.01.2018

Підлітки починають не прислуховуватись до порад батьків і не бажають носити одяг, який їм пропонує купити мама чи тато, вони вважають, що дорослі і можуть самі обирати одяг для себе.

Багато жінок задумуються чи хватить їм сил виховати дитину, а також вагаються, чи взагалі їм потрібно брати на себе таку відповідальність. З цього мат

Як зрозуміти чи хочете ви дітей?

Сімейні справи | 14:00, 17.01.2018

Багато жінок задумуються чи хватить їм сил виховати дитину, а також вагаються, чи взагалі їм потрібно брати на себе таку відповідальність. З цього матеріалу ви отримаєте декілька порад, які допоможуть вам зрозуміти чи дійсно ви хочете народити дитину

Звичайно, що багато дорослих чоловіків зустрічаються з молодими дівчатами, але тепер не відстають молоді хлопці, вони обирають для стосунків, так мови

Чим чоловіків приваблюють дорослі жінки?

Сімейні справи | 22:00, 15.01.2018

Звичайно, що багато дорослих чоловіків зустрічаються з молодими дівчатами, але тепер не відстають молоді хлопці, вони обирають для стосунків, так мовити, досвідченних жінок у віці.

Ці фрази, які наведені в матеріалі негативно впливають на дітей. Отже, батьки, задумайтесь, перше ніж говорити ту чи іншу фразу своєму малюку, це може

Неприємні фрази для дітей, які говорять їм батьки

Сімейні справи | 15:30, 15.01.2018

Ці фрази, які наведені в матеріалі негативно впливають на дітей. Отже, батьки, задумайтесь, перше ніж говорити ту чи іншу фразу своєму малюку, це може відбитись на його майбутньому.

Пологи жінки, під час яких присутній її чоловік, називаються партнерськими. Але не всі чоловіки бажають бути пристуніми на пологах або ж їх кохана про

Чи зміцнюють партнерські пологи відносини?

Сімейні справи | 10:00, 13.01.2018

Пологи жінки, під час яких присутній її чоловік, називаються партнерськими. Але не всі чоловіки бажають бути пристуніми на пологах або ж їх кохана проти цього. Отже, як вплине на стосунки те, якщо чоловік буде присутнім на родах?

Дрібниці сигналізують нам, що любов пройшла, а ми вперто не хочемо цього помічати, тому що боїмося міняти своє життя.

Як зрозуміти, що кохання пройшло?

Сімейні справи | 22:00, 12.01.2018

Дрібниці сигналізують нам, що любов пройшла, а ми вперто не хочемо цього помічати, тому що боїмося міняти своє життя.

На що варто звернути увагу в квартирі, щоб вберегти малюка від серйозних травм - читайте у матеріалі.

Як убезпечити квартиру для дитини?

Сімейні справи | 14:00, 12.01.2018

На що варто звернути увагу в квартирі, щоб вберегти малюка від серйозних травм - читайте у матеріалі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: