Правила безпеки в людних місцях для дітей

Adoption
Date
  • 442 Переглядів
Батькам варто розповісти дітям, як себе поводити в громадських місцях. Особливо, може виникнути така ситуація, якщо дитя загубиться, і якщо ви знаєте, що таке часто трапляється з вашим чадом - то варто розказати йому про правила безпеки, як поводитися і не боятися.
0265_pravila_bezpeki.jpg (44.33 Kb)


1. Якщо ти загубився в незнайомому місці - стій так, щоб тебе було видно, нікуди не ходи і не бігай. Мама прийде і тебе знайде.

2. Якщо ти сів в автобус, метро чи інший транспорт, а дорослий не встиг зайти - виходь на наступній зупинці і чекай; якщо дорослий поїхав, а ти залишився - відійди від краю платформи (в метро), і стій на місці.

3. Якщо дорослий виїхав на ескалаторі вгору або вниз, стій біля виходу - дітям одним на ескалатор не можна.

4. Якщо у тебе є телефон - подзвони татові, мамі чи іншим рідним, скажи, де ти.

5. У торговельному центрі, супермаркеті, зоопарку, на вокзалі і т.д. можна домовитися з мамою і татом, де ви зустрічаєтеся, якщо раптом заблукаєте або розминетеся - наприклад, біля першої каси.

6. Постарайся не плакати і не метушитися, щоб не привернути увагу нехороших людей.

7. Якщо тобі потрібна допомога, звернися до людини у формі поліцейського, співробітника метрополітену або до пристойно одягненої мами з дітьми або літньї жінки. Нікому, крім людей в формі, не говори адреси і телефонів батьків. В крайньому випадку сам набери номер.

8. Нікуди не ходи з чужими, не сідай до них в машину. Якщо це хороші люди, і вони хочуть тобі допомогти, вони дадуть телефон, щоб зателефонувати батькам.

9. Якщо ти точно впевнений, як добиратися додому, і це недалеко, можеш чекати маму біля під'їзду - раптом там зустрінеться хтось знайомий, хто зможе зв'язатися з нею.

10. Якщо батьків довго немає, обов'язково звертайся по допомогу - це безпечніше, ніж сидіти одному в незнайомому місці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, виховання, правила безпеки, громадські місця, сімейні справи, поради батькам


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

В основі кожного явища лежить якась причина. Так і зі страхом, він не буває безпідставним.

Чому у дітей з'являються страхи

Сімейні справи | 14:00, 20.02.2019

В основі кожного явища лежить якась причина. Так і зі страхом, він не буває безпідставним.

Батькам при виборі казки варто враховувати вік і характер дитини. Але при всіх розбіжностях дітей результат повинен бути один - радість. Батькам потрі

Які казки читати дітям

Сімейні справи | 12:30, 20.02.2019

Батькам при виборі казки варто враховувати вік і характер дитини. Але при всіх розбіжностях дітей результат повинен бути один - радість. Батькам потрібно «остерігатися» книг, які приведуть до емоційного перенапруження і, можливо, викличуть бажання по

Декілька порад для батьків, які їдуть з дитиною у подорож.

Правила стосовно подорожей з дітьми

Сімейні справи | 14:00, 19.02.2019

Декілька порад для батьків, які їдуть з дитиною у подорож.

Фахівці дізналися, скільки часу для сну в середньому мають молоді батьки.

Вчені з'ясували, скільки сплять молоді батьки

Сімейні справи | 09:30, 19.02.2019

Фахівці дізналися, скільки часу для сну в середньому мають молоді батьки.

Практично зі шкільного віку діти отримують гроші від батьків, які самі можуть розпоряджатися ними, як забажають. Але деякі батьки вважають за потрібне

Чи потрібно контролювати кишенькові гроші підлітків

Сімейні справи | 14:00, 18.02.2019

Практично зі шкільного віку діти отримують гроші від батьків, які самі можуть розпоряджатися ними, як забажають. Але деякі батьки вважають за потрібне контролювати витрати своїх дітей.

Каріотипування - стандартне цитогенетичне дослідження на підставі аналізу хромосом культивованих лімфоцитів периферичної крові, яке проводиться з мето

Для чого робити каріотипування подружжю

Сімейні справи | 09:30, 18.02.2019

Каріотипування - стандартне цитогенетичне дослідження на підставі аналізу хромосом культивованих лімфоцитів периферичної крові, яке проводиться з метою виявлення порушень кількості і структури хромосом.

Ніхто з дорослих не бажає, щоб їх дитя проходило за всіма тими складним і проблемним етапами життя, через які пройшли самі, тому дають своїм дітям пор

У чому проблема непорозуміння батьків і дітей

Сімейні справи | 14:00, 15.02.2019

Ніхто з дорослих не бажає, щоб їх дитя проходило за всіма тими складним і проблемним етапами життя, через які пройшли самі, тому дають своїм дітям поради. А підлітків це дратує, тому що вони самостійно хочуть вирішувати свої проблеми і справи.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: