Як зупинити сварки?

Adoption
Date
  • 2721 Переглядів
10853619_l.jpg

Будь-яка конфліктна ситуація - це вина обох партнерів, причому, рівною мірою.1 . Якщо хочеш припинити нескінченні конфлікти, ви з партнером обоє повинні визнати, що несете повну відповідальність в рівній мірі за все, що між вами відбувається. Визнання проблеми - перший крок на шляху до її вирішення.

2 . Як тільки ви приймаєте ідею взаємної відповідальності і перестаєте звинувачувати один одного, з'ясовувати відносини відразу стає легше. Визначте коло проблем і подумайте, який внесок кожен з вас може внести до їх рішення.

3 . Навчися бачити гарне у своїй половинці і подумай про власні недоліки, які можуть його дратувати, поговори з ним про це.

4 . Якщо емоції б'ють через край, запиши їх! Чітко сформулюй на папері все, що відчуваєш, а потім проаналізуй, коли заспокоїшся і зможеш мислити тверезо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закони щасливого подружжя

5 . Дуже важливо зуміти впоратися з собою і не "виплеснутися" на дрібниці. Візьми тайм-аут, порахуй до 10, піди помий посуд, відволічись від поганих думок.

6 . Якщо в голову не приходить нічого. крім взаємних звинувачень, - обійміться! Психологи вважають цей спосіб дуже дієвим, оскільки йде енергетичний обмін і емоції стихають самі собою.

7 . Ну і якщо нічого не допомагає - не бійтеся звернутися за професійною допомогою! Адже якщо відносини варті того, щоб їх рятувати, а зробити це може тільки психолог-консультант, тоді навіщо зволікати?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сімейні справи, стосунки, відносини, сім'я, чоловік, жінка, сварки


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Не можна постійно робити одні й ті ж зауваження дітям, вони просто до них звикають і не сприймають належним чином. А як же повчати синочка чи донечку?

Фрази, якими потрібно замінити зауваження до дітей

Сімейні справи | 10:00, 30.01.2023

Не можна постійно робити одні й ті ж зауваження дітям, вони просто до них звикають і не сприймають належним чином. А як же повчати синочка чи донечку? Поговоримо про це далі.

Психологи багато говорять про те, що починаючи з року дитина повинна спати в окремому ліжку більшу частину ночі. Цей процес є визначальним етапом у ро

8 хитрощів про те, як "переселити" дитину до власного ліжка

Сімейні справи | 08:00, 29.01.2023

Психологи багато говорять про те, що починаючи з року дитина повинна спати в окремому ліжку більшу частину ночі. Цей процес є визначальним етапом у розвитку самостійності дитини і полегшує життя батькам.

Про що не можна забувати мамі й татові?

Непрості завдання для батьків

Сімейні справи | 07:00, 26.01.2023

Про що не можна забувати мамі й татові?

Всі знання закладаються у голові дитини до 15 років, а також всі риси характеру та правила поведінки теж формуються у дитинстві. «Посієш звичку – пожн

7 гріхів, яких батьки неусвідомлено вчать дітей

Сімейні справи | 12:00, 25.01.2023

Всі знання закладаються у голові дитини до 15 років, а також всі риси характеру та правила поведінки теж формуються у дитинстві. «Посієш звичку – пожнеш характер, посієш характер – пожнеш долю», – каже народна мудрість.

Батькам дуже важливо вміти балансувати між

Основні табу в спілкуванні з дітьми

Сімейні справи | 05:00, 25.01.2023

Батькам дуже важливо вміти балансувати між "все можна" і "не можна нічого".

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три час

Правила психічного здоров'я сім'ї від доктора Комаровського

Доктор Комаровский | 08:00, 24.01.2023

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три частини.

Акуратність і охайність рідко бувають уродженими рисами характеру. Це треба виховувати у дитині і привчати до чистоти та прибирання. Тут важливо врахо

Як навчити дитину прибирати: кілька простих порад

Сімейні справи | 12:00, 23.01.2023

Акуратність і охайність рідко бувають уродженими рисами характеру. Це треба виховувати у дитині і привчати до чистоти та прибирання. Тут важливо враховувати темперамент чада, його звички, схильності, інтереси.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: