Розлучені жінки щасливіші, ніж чоловіки

Adoption
Date
  • 1638 Переглядів
Дослідження журналу "Style" показало, що жінки відчувають себе більш щасливими після розлучення, ніж чоловіки. 53% жінок розповіли, що відчувають себе відмінно, і тільки 32% чоловіків сказали те ж саме.
1937_rozluchennya.jpg (27.25 Kb)

В опитуванні брали участь 1060 респондентів з Британії, чий середній вік становив близько 54 років. Їм поставили більше 30 питань про їхнє особисте життя і про те, що стало причиною для розлучення.

У своїх відповідях жінки більше розповідали про радість і хвилювання після пережитого ними. Чоловіки частіше говорили про невдачі і розчарування.

Багато жінок заявили, що вони раді побути на самоті і не шукають якийсь час нових відносин.

Сильна стать частіше мали почуття до колишньої дружини, ніж жінки до свого чоловіка. Треба відзначити, що через якийсь час вони знову починали зустрічатися або вступали в нові відносини.

Давайте з'ясуємо, яка причина в більшості випадків ставало приводом для розлучення.

49% респондентів розповіли, що їх партнер змінився з того моменту, як вони одружилися, і їм це абсолютно не подобалося. 14% зізналися, що вони самі змінилися, і партнер перестав їм підходити.

Менш популярною причиною для розлучення були зради або визнання в тому, що він або вона вже не любить свого партнера.

Як правило, в середньому пари розходилися після 5-7 років шлюбу. Це був нелегкий крок для них з-за спільно нажитого майна і спільних дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: розлучення, жінка, чоловік, відносини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо в людини не відбулося відділення від батьків, і вона залишилася залежною від них, від їхньої думки, емоцій, вона наполегливо намагатиметься позбу

Наслідки надмірної залежності дитини від батьків

Сімейні справи | 07:40, 22.07.2024

Якщо в людини не відбулося відділення від батьків, і вона залишилася залежною від них, від їхньої думки, емоцій, вона наполегливо намагатиметься позбутися залежності вже у своїй новій сім'ї.

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає спос

Страшні наслідки сварок батьків при дитині

Сімейні справи | 06:20, 22.07.2024

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає способів, щоб з ними справлятися. Дитина показати, що страждає, лише за допомогою криків, примх, впертос

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Радуйте свою внутрішню дитину

Психологія | 08:30, 20.07.2024

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Насамперед прийміть емоцію, яку ви відчуваєте в даний момент, прийміть те, що вона присутня, гостра чи болісна. Ви можете сказати собі вголос: «Я серд

Як заспокоїтись батькам, коли вони на межі зриву?

Сімейні справи | 14:50, 19.07.2024

Насамперед прийміть емоцію, яку ви відчуваєте в даний момент, прийміть те, що вона присутня, гостра чи болісна. Ви можете сказати собі вголос: «Я серджуся, злюся, я в люті».

Вчені з університету Міннесоти з'ясували, що бути батьком приємнішим, ніж бути мамою через нерівномірно розподілені обов'язки між подружжям.

Бути батьком приємнішим, ніж бути мамою - науковці

Сімейні справи | 10:30, 19.07.2024

Вчені з університету Міннесоти з'ясували, що бути батьком приємнішим, ніж бути мамою через нерівномірно розподілені обов'язки між подружжям.

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль

Хто такі токсичні батьки?

Психологія | 11:20, 18.07.2024

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль, жорстку сімейну ієрархію, ігнорування, перевагу однієї дитини над іншою, постійну критику, маніпул

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характ

Хто винен, що дитина хамить батькам?

Психологія | 08:30, 18.07.2024

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характер? І як з цим бути? Давайте дізнаватися.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: