Дрібниці, які не варто соромитись просити у чоловіка, або Як знати, чи варто з ним жити?

Adoption
Date
  • 113 Переглядів
Часто ми приймаємо закоханість за щире і вічне, а головне - взаємне кохання "до гробу". Отож, щоб перевірити, чи це справжні почуття, просто запитай себе, чи не боїшся ти попросити про наступні "речі" у свого коханого. Якщо тобі це робити незручно, збирай валізу - і на вихід!

7220_medium-208-1606295914.jpeg (43.14 Kb)


1. Вірність.
Не зустрічайся, не знаючи, до чого це може привести. Не варто боятися просити про вірність, а якщо ти боїшся його реакції, значить знаєш, що він любить грати відразу на кілька фронтів, а такий тобі не потрібен.

2. Почекати з сеkсом.
Пам’ятай, що будь-який хлопець, який примушує тебе робити те, що тобі некомфортно, не гідний тебе. Якщо ти боїшся, що він піде, якщо ти попросиш почекати з сеkсом, тоді тобі краще без нього.

Ти заслуговуєш того, хто буде цінувати тебе і твоє тіло, а не думати тільки про себе.

3. Майбутнє.
Ти шукаєш людину, з якою можна побудувати майбутнє? Тоді ти не повинна боятися сказати про це. Якщо тобі не цікаві випадкові зв’язки і вільні стосунки, але ти боїшся, що це відштовхне його, біжи від нього подалі сама!

4. Зробити тебе його пріоритетом.
Якщо ти відчуваєш, що все інше для нього важливіше, ніж ти, тоді не варто боятися сказати йому про це. Ти не його іграшка, ти не для того, щоб задовольняти його бажання. Ти людина і заслуговуєш бути його пріоритетом, якщо вже ви зустрічаєтеся. Якщо він не готовий до цього, значить вам не по дорозі.

5. Вибачення.
Неважливо, чи ви на початку стосунків, чи вже давно разом, будуть ситуації, коли ви можете сказати один одному щось образливе. Ви можете поранити почуття один одного. І щоб продовжувати відносини, потрібно буде вибачитися. Якщо він цього не розуміє, якщо ти боїшся попросити його про це, поряд з тобою неправильна людина.

Він ніколи не повинен приймати твоє щастя і повагу як належне.

6. Діти.
Якщо ти хочеш стати мамою, ти не повинна боятися сказати про це. І якщо він не згоден з твоїм рішенням, якщо він сам не хоче стати батьком, тоді ти знаєш, що робити. Це питання, в якому немає компромісів. Ти повинна вирішити, чого ти хочеш більше: одного разу стати мамою або бути з ним. Тому що золотої середини не буде.

7. Прощення.
Якщо ти сказала щось образливе і тобі правда шкода, ти не повинна боятися просити вибачення, думаючи, що він може не пробачити тебе. Якщо твої жалі щирі, особливо якщо це щось не сильно серйозне, ти не повинна боятися звертатися до нього.

8. Повага.
Якщо ти боїшся висловлювати свою думку і говорити йому, що ти заслуговуєш кращого ставлення та поваги від нього, значить він піддає тебе емоційному насильству А ти не повинна це терпіти!

9. Зусилля.
Якщо очевидно, що він приймає тебе як належне і ніколи нічого не робить для тебе, значить він егоїст. І якщо ти боїшся сказати йому це в обличчя, значить тобі пора піти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, чоловік, жінка, відносини, мама, секс, перший секс, психологія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Дивні речі, які стримують людей від розлучення.

Вчені з'ясували, чому люди не розлучаються зі своїми половинками

Сімейні справи | 05:00, 12.01.2021

Дивні речі, які стримують людей від розлучення.

У 1987 році дослідники з університету Мічігану припустили, що роки пережитих подій і емоцій призводять сімейні пари до подібності з-за однакових зморш

Вчені довели, що "протилежності не притягуються"

Сімейні справи | 17:25, 10.01.2021

У 1987 році дослідники з університету Мічігану припустили, що роки пережитих подій і емоцій призводять сімейні пари до подібності з-за однакових зморшок і виразів обличчя. Однак нова робота вчених зі Стенфордського університету говорить про те, що з

Виявляється, те, що ми називаємо рутиною і сімейними справами, руйнує жіночу психіку.

Вчені: Турбота про сім'ю завдає психічної шкоди здоров'ю жінок

Мама | 08:50, 10.01.2021

Виявляється, те, що ми називаємо рутиною і сімейними справами, руйнує жіночу психіку.

Час зачаття впливає на здоров'я дитини

Я вагітна | 12:30, 09.01.2021

Якщо ви плануєте дітей, знайте: для зачаття є найбільш сприятливий місяць.

Різдвяні свята добігають до свого логічного завершення, і щоб провести їх з хорошим настроєм, пропонуємо вам підбірку цікавих новорічно-різдвяних філь

5 різдвяних фільмів, які нікого не залишать байдужими

Сімейні фільми | 08:50, 08.01.2021

Різдвяні свята добігають до свого логічного завершення, і щоб провести їх з хорошим настроєм, пропонуємо вам підбірку цікавих новорічно-різдвяних фільмів, які нікого не залишуть у поганому настрої.

Не дарма кажуть, що те, якими ми стаємо, визначає наше оточення. Якщо поряд з нами люди, які постійно

Люди, які постійно скаржаться на життя, небезпечні не лише для себе - медики

Сімейні справи | 08:00, 08.01.2021

Не дарма кажуть, що те, якими ми стаємо, визначає наше оточення. Якщо поряд з нами люди, які постійно "ниють", то і ми стаємо песимістами. Більше того, такі люди погано впливають на наше з вами здоров'я!

Роботодавці - люди цікаві і кожен з них обирає собі працівників за різними критеріями: хтось за досвідом роботи, комусь потрібен папірчик про освіту,

Ніколи їх не говоріть! 4 фрази, які можуть нашкодити вам на роботі

Психологія | 06:50, 08.01.2021

Роботодавці - люди цікаві і кожен з них обирає собі працівників за різними критеріями: хтось за досвідом роботи, комусь потрібен папірчик про освіту, а хтось дає психологічні тести і лише за їх результатами визначає, чи підходите ви йому. Але людина

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: