Як виховувати дитину, щоб вона знайшла своє місце в житті

Adoption
Date
  • 78 Переглядів
Вседозволеність - не вихід з ситуації, але потрібно розмежоаувати: що можна дозволяти дитині, а що потрібно забороняти.

4224_yayayalrvapmppaa.jpg (.37 Kb)

Існують слова, які завдають серйозного удару по дитячій психіці:

1. Часто мами забороняють своїм дітям одягатися так, як вони хочуть. Ця заборона є руйнівною для відносин між батьками та дитиною.

І це неминуче впливає на психіку малюка – він стає залежним від чужої думки. Адже це заборона на творчість і свободу самовираження.

Дозволяйте дитині самій обирати, як їй самовиражатися – справа не в одязі, а у внутрішньому відчутті, яке робить малюка впевненим у собі. Тож не забороняйте креативити дитині.

2. Також чимало батьків забороняє мати власну думку. Але формувати у дитини відчуття мати свою думку – найважливіше завдання кожної мами, адже лише це допомагає розвивати у ній критичне мислення.

Найбільші відкриття у світі робили люди, які не повірили комусь, а наважилися висловити свою думку. Батьки повинні навчити дитину думати і висловлювати свою думку.

3. Заборона на право бути собою – ще одна поширена помилка батьків. Наприклад, швидких і дуже активних дітей мами часто зупиняють, щоб ті не бігали, гучних – щоб не шуміли, а любителів невпинно балакати – просять помовчати. А це руйнує цілісність людини.

Таким чином, найкращі риси від природи самі ж батьки у дітей і пригнічують. Та якщо культивувати яскраві риси дитини, вона зможе себе реалізувати і знайти своє місце в житті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, виховання, слова, фрази, мама, тато, батьки, психологія, життя


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чого ніколи не варто казати молодій мамі?

Післяпологовий період | 12:00, 24.02.2021

"Ти виглядаєш втомленою"Турботи щодо догляду за дитиною забирають у жінки багато енергії. Вона може втомлюватися та виглядати далеко неідеально. Не варто їй про це нагадувати.

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розпо

Чому діти не довіряють батькам?

Сімейні справи | 07:00, 24.02.2021

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розповів Дмитро Карпачов.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Напевно, більшості батьків знайома ця ситуація, коли кожного ранку ти прокидаєшся в передчутті істерики своєї дитини від зборів у дитячий садок. Як з

Як без стресу зібрати вранці дитину в садочок?

Мама | 07:00, 23.02.2021

Напевно, більшості батьків знайома ця ситуація, коли кожного ранку ти прокидаєшся в передчутті істерики своєї дитини від зборів у дитячий садок. Як з цим впоратися і як не передумати водити дитину в дитячий колектив?

Іноді батьки не одразу помічають (розуміють), що їх син чи дочка переживають стресові ситуації, відтак маля не отримує вчасно допомогу і не знаходить

Як батькам знати, що у дитини стрес і як їй допомогти?

Дитина | 05:00, 23.02.2021

Іноді батьки не одразу помічають (розуміють), що їх син чи дочка переживають стресові ситуації, відтак маля не отримує вчасно допомогу і не знаходить розуміння у мами з татом. Як батькам розпізнати стрес у своєї дитини?

Дієта мами провокує ожиріння у дитини

Дієта для мами | 12:30, 22.02.2021

Низькоякісна дієта з високим вмістом харчових продуктів і харчових компонентів, пов'язаних з хронічним запаленням, під час вагітності може підвищувати ризик ожиріння і надмірного жиру в організмі у дітей, особливо в пізньому дитинстві. Такі результат

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: