{ads18}
{970}

Чому немає бажання займатись коханням?

Adoption
Date
  • 1434 Переглядів
1343999159_kak_uznat_chto_u_muga_est_lubovnica.jpg

Теоретично, прокинувшись вранці, ми повинні бути сповнені енергії та позитивного настрою. А яка реальність? усі роздратовані, напівсонні, наче вичавлений лимон. Про який секс взагалі може йти мова?!
У чому тут справа?{468}

Людей, які люблять секс, легко вирізнити за випромінюваною ними енергією, якою вони переповнені, попри насичену ніч.

Отже, щоб бути бадьорою й енергійною, треба більше займатися сексом?

Не хочеться сексу, бо немає на це сил. Немає сил, бо в житті відсутній секс - замкнене коло.

До речі, запаси сексуальної енергії в тілі людини - найпотужніші, практично невичерпні. І, якщо сексуальної енергії все-таки бракує, отже, загальний стан організму просто плачевний. Чим скоріше ти відновиш своє бажання займатися сексом, то більша ймовірність, що всі інші системи й органи не постраждають.

Що ж є причиною небажання сексу? Це стреси, образи, роздратованість та інші негативні емоції. Щасливі люди - сексуальні люди. І важко уявити собі, що зла тітка з вічно роздратованим обличчям усе-таки займається сексом. Хочеш, щоб років до сорока вже жоден чоловік не сказав "я тебе хочу", тоді злися побільше!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-5 причин відсвяткувати Новий рік лише вдвох

Отож, щоб відновити сили та бажання, перестань "їсти себе" зсередини, досить прокручувати плівку життя, картати себе за хибні вчинки... Зроби великий вдих - і залиш минулому минуле. Твій коханий потребує твоєї любові та тепла, та й ти сама цього потребуєш, просто постійні стреси не дозводляють тобі це зрозуміти. Коханий, повір, переймається, чому ти постійно втомлена та роздратована. Шукає причини у собі і починає подумувати, чи не з'явився у тебе інший...

Тому, якщо не хочеш його втратити, як і своє здоров'я, працюй над позитивним настроєм і, для початку, купи собі рожеві окуляри і нехай весь світ зачекає, бо у вас - кохання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

    {ditey}{stravy}


Теги: секс, інтим, оргазм, стосунки, відносини, чоловік, жінка, сім'я, сімейні справи

{620}
Система Orphus

{650}

Новини по темі

Згідно з результатами нового дослідження, розмір ноги чоловіка може впливати на його схильність до зради. З'ясувалося, що найвірнішими є представники

Розмір має значення: що свідчить про зраду чоловіка

Сімейні справи | 06:20, 24.09.2016

Згідно з результатами нового дослідження, розмір ноги чоловіка може впливати на його схильність до зради. З'ясувалося, що найвірнішими є представники сильної статі, які носять взуття 40-42 розміру.

Коли у нашого колеги, знайомого або друга помирає близька йому людина, ми часто метушимося, говоримо невпопад або зовсім мовчимо, не знаючи, як реагув

Як спілкуватися з людиною, у якої хтось помер

Сімейні справи | 22:20, 23.09.2016

Коли у нашого колеги, знайомого або друга помирає близька йому людина, ми часто метушимося, говоримо невпопад або зовсім мовчимо, не знаючи, як реагувати. Наша реакція на смерть - це не вираження співчуття до того, кого спіткала втрата, а відображенн

В результаті проведених вченими з Атланти, США досліджень було виявлено кілька факторів, які впливають на тривалість шлюбу.

Які фактори передбачають тривалість шлюбу: ТОП 5

Сімейні справи | 22:20, 21.09.2016

В результаті проведених вченими з Атланти, США досліджень було виявлено кілька факторів, які впливають на тривалість шлюбу.

Іноді так важко зрозуміти чоловіків, а тим більше коханого. Коли ж він зробить пропозицію і чи зважиться він на це взагалі?

Чи хоче чоловік на тобі одружитися: 4 ознаки

Сімейні справи | 06:20, 21.09.2016

Іноді так важко зрозуміти чоловіків, а тим більше коханого. Коли ж він зробить пропозицію і чи зважиться він на це взагалі?

Чому ж настільки багатьом дівчатам не вдається вийти заміж? 3 головні помилки назвала психолог, експерт NHS.uk Хелен Максвелл.

Чому жінка не може вийти заміж: три пояснення

Сімейні справи | 01:15, 21.09.2016

Чому ж настільки багатьом дівчатам не вдається вийти заміж? 3 головні помилки назвала психолог, експерт NHS.uk Хелен Максвелл.

Ці помилки і конфлікти виникають у парах які можуть навіть не оформити свої стосунки

Три конфлікти, які виникають у будь-якій подружній парі

Сімейні справи | 22:20, 19.09.2016

Ці помилки і конфлікти виникають у парах які можуть навіть не оформити свої стосунки "штампом у паспорті". Як їх уникнути або виправити - про це далі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Для одних женщин новость о том, что они совсем скоро станут мамой, становится шоком, другие теряют дар речи от счастья, а третьи ждут

Чем заняться, когда ты ждешь?

Сімейні справи | 11:41, 19.09.2016

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Для одних женщин новость о том, что они совсем скоро станут мамой, становится шоком, другие теряют дар речи от счастья, а третьи ждут этих двух полосок на тесте, как благословения. Как бы там ни было, а когда ты понимаешь, что еще нес

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: