4 фрази, після яких потрібно попрощатися з чоловіком

Adoption
Date
  • 113 Переглядів
Досить терпіти, коли тебе зневажають, знецінюють і не люблять. Ти не повинна бути жертвою у стосунках. Давай перевіримо, чи не чуєш ти наступних фраз від свого коханого. Якщо хоча б одну з них тобі доводилось почути, прощайся з ним, бо так не повинно бути.

2261_4.jpg (21.33 Kb)


"Ти пам'ятаєш, ким до мене була?"
Яке чоловік має право дорікати в минулому і так сильно звеличувати себе?

Навіть якщо ти живеш в квартирі партнера, він повністю тебе забезпечує, так грубити — цілковите невігластво. Якби не зустріч з хлопцем і, можливо, спільне рішення будувати відносини саме таким чином, цілком ймовірно, ти б досягла куди більше нього.

"Колишня хоча б мізки не виносила"
Сам факт порівняння з екс - це найгірше, що може зробити будь-яка людина для нинішніх відносин. Що б не сталося, не потрібно говорити дівчині такі слова.

Це свідчить, що хлопець постійно пам'ятає і думає про колишню, а значить, не зовсім чесний у своїх почуттях. Можливо, їх і зовсім немає.

Ось і привід для розставання. Звичайно, чоловік може незабаром просити вибачення і виправдовуватися, що ляпнув про колишню зопалу або пожартував, але злі люди найчесніші.

"Так, мама була права-господиня з тебе так собі…"
Який дорослий чоловік буде приплітати в свої відносини сім'ю? Тим більше ще й тикати тебе в те, що мама в курсі всіх подій і нюансів. Так чинить або несформована особистість, або абьюзер.

В обох випадках з хорошого тільки те, що ти вчасно поставила діагноз і не встигла врости в сімейне життя з купою комплексів і підбитою нервовою системою.

"Тобі не здається, що ти занадто багато витрачаєш?"
Якщо в місяць на догляд за собою, одяг і відпочинок ти не віддаєш багато грошей, то чому хлопець до тебе чіпляється? А якщо віддаєш, але при цьому сама заробляєш і забезпечуєш свої потреби, поготів.

Буває так, що на початку відносин саме чоловік пропонує оплачувати всі витрати коханої, а потім обурюється, що вона дуже багато витрачає. В такому випадку хлопець в принципі не повинен звинувачувати тебе. Або ж спочатку йому варто об'єктивно пояснити, чому зараз потрібно урізати певні витрати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, психологія, мама, тато, чоловік, жінка, сварки, розлучення, зрада


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний роб

Настанови мами й тата, які не зобов'язана виконувати дитина

Сімейні справи | 07:00, 20.04.2021

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний робити.

Люди часто зберігають аптечки у ванній кімнаті.

Фармацевти розповіли, як зберігати ліки правильно

Сімейні справи | 11:30, 19.04.2021

Люди часто зберігають аптечки у ванній кімнаті.

Буває так, що дитина хоче проводити весь свій вільний час лише за комп'ютером чи смартфоном і більше нічого її не цікавить. Як тоді бути?

Якщо дитину цікавлять тільки гаджети: поради батькам

Дитина | 08:00, 19.04.2021

Буває так, що дитина хоче проводити весь свій вільний час лише за комп'ютером чи смартфоном і більше нічого її не цікавить. Як тоді бути?

Нагадаємо, що ТікТок вимагає, щоб користувачам соцмережі було мінімум 13 років. Діти від 13 до 18 років мають використовувати соціальну мережу під наг

Захисти дитину від поганого контенту в ТікТок

Сімейні справи | 07:00, 19.04.2021

Нагадаємо, що ТікТок вимагає, щоб користувачам соцмережі було мінімум 13 років. Діти від 13 до 18 років мають використовувати соціальну мережу під наглядом батьків.

Існує зв'язок між щастям і роздільним проживанням дітей та батьків. Але коли діти виростають та живуть окремо – тоді батьки почувають себе ще щасливіш

Дослідники виявили, що зробить батьків ще щасливішими

Сімейні справи | 05:00, 19.04.2021

Існує зв'язок між щастям і роздільним проживанням дітей та батьків. Але коли діти виростають та живуть окремо – тоді батьки почувають себе ще щасливішими.

Дослідники з Великої Британії стверджують, що діти, чиї батьки розлучені, з більшою ймовірністю схильні до ожиріння, ніж ті, чиї батьки залишаються ра

Розлучення може призвести до розвитку небезпечної хвороби у дітей

Сімейні справи | 12:00, 18.04.2021

Дослідники з Великої Британії стверджують, що діти, чиї батьки розлучені, з більшою ймовірністю схильні до ожиріння, ніж ті, чиї батьки залишаються разом. Вчені з Лондонської школи економіки і політичних наук проаналізували дані о 7, 5 тисяч дітей, щ

Синдром

Як батькам пережити період, коли дитина стає дорослою і самостійною

Сімейні справи | 10:00, 18.04.2021

Синдром "порожнього гнізда" – це почуття скорботи й самотності, яке батьки можуть відчути, коли їхні діти вперше покидають будинок, наприклад, щоб жити самостійно або вчитися в коледжі чи університеті. Це не клінічний стан, але призводить до депресії

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: