4 фрази, після яких потрібно попрощатися з чоловіком

Adoption
Date
  • 710 Переглядів
Досить терпіти, коли тебе зневажають, знецінюють і не люблять. Ти не повинна бути жертвою у стосунках. Давай перевіримо, чи не чуєш ти наступних фраз від свого коханого. Якщо хоча б одну з них тобі доводилось почути, прощайся з ним, бо так не повинно бути.

2261_4.jpg (21.33 Kb)


"Ти пам'ятаєш, ким до мене була?"
Яке чоловік має право дорікати в минулому і так сильно звеличувати себе?

Навіть якщо ти живеш в квартирі партнера, він повністю тебе забезпечує, так грубити — цілковите невігластво. Якби не зустріч з хлопцем і, можливо, спільне рішення будувати відносини саме таким чином, цілком ймовірно, ти б досягла куди більше нього.

"Колишня хоча б мізки не виносила"
Сам факт порівняння з екс - це найгірше, що може зробити будь-яка людина для нинішніх відносин. Що б не сталося, не потрібно говорити дівчині такі слова.

Це свідчить, що хлопець постійно пам'ятає і думає про колишню, а значить, не зовсім чесний у своїх почуттях. Можливо, їх і зовсім немає.

Ось і привід для розставання. Звичайно, чоловік може незабаром просити вибачення і виправдовуватися, що ляпнув про колишню зопалу або пожартував, але злі люди найчесніші.

"Так, мама була права-господиня з тебе так собі…"
Який дорослий чоловік буде приплітати в свої відносини сім'ю? Тим більше ще й тикати тебе в те, що мама в курсі всіх подій і нюансів. Так чинить або несформована особистість, або абьюзер.

В обох випадках з хорошого тільки те, що ти вчасно поставила діагноз і не встигла врости в сімейне життя з купою комплексів і підбитою нервовою системою.

"Тобі не здається, що ти занадто багато витрачаєш?"
Якщо в місяць на догляд за собою, одяг і відпочинок ти не віддаєш багато грошей, то чому хлопець до тебе чіпляється? А якщо віддаєш, але при цьому сама заробляєш і забезпечуєш свої потреби, поготів.

Буває так, що на початку відносин саме чоловік пропонує оплачувати всі витрати коханої, а потім обурюється, що вона дуже багато витрачає. В такому випадку хлопець в принципі не повинен звинувачувати тебе. Або ж спочатку йому варто об'єктивно пояснити, чому зараз потрібно урізати певні витрати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, психологія, мама, тато, чоловік, жінка, сварки, розлучення, зрада


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Говорити замість дітей! Все починається з тих радісних моментів, коли на запитання до малюка: «Ой, а хто це такий милий?» батьки поспішають відповісти

Чого не варто робити батькам?

Сімейні справи | 08:30, 22.07.2024

Говорити замість дітей! Все починається з тих радісних моментів, коли на запитання до малюка: «Ой, а хто це такий милий?» батьки поспішають відповісти: «Андрійко (будь-яке інше ім'я)».

Якщо в людини не відбулося відділення від батьків, і вона залишилася залежною від них, від їхньої думки, емоцій, вона наполегливо намагатиметься позбу

Наслідки надмірної залежності дитини від батьків

Сімейні справи | 07:40, 22.07.2024

Якщо в людини не відбулося відділення від батьків, і вона залишилася залежною від них, від їхньої думки, емоцій, вона наполегливо намагатиметься позбутися залежності вже у своїй новій сім'ї.

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає спос

Страшні наслідки сварок батьків при дитині

Сімейні справи | 06:20, 22.07.2024

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає способів, щоб з ними справлятися. Дитина показати, що страждає, лише за допомогою криків, примх, впертос

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Радуйте свою внутрішню дитину

Психологія | 08:30, 20.07.2024

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Насамперед прийміть емоцію, яку ви відчуваєте в даний момент, прийміть те, що вона присутня, гостра чи болісна. Ви можете сказати собі вголос: «Я серд

Як заспокоїтись батькам, коли вони на межі зриву?

Сімейні справи | 14:50, 19.07.2024

Насамперед прийміть емоцію, яку ви відчуваєте в даний момент, прийміть те, що вона присутня, гостра чи болісна. Ви можете сказати собі вголос: «Я серджуся, злюся, я в люті».

Вчені з університету Міннесоти з'ясували, що бути батьком приємнішим, ніж бути мамою через нерівномірно розподілені обов'язки між подружжям.

Бути батьком приємнішим, ніж бути мамою - науковці

Сімейні справи | 10:30, 19.07.2024

Вчені з університету Міннесоти з'ясували, що бути батьком приємнішим, ніж бути мамою через нерівномірно розподілені обов'язки між подружжям.

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль

Хто такі токсичні батьки?

Психологія | 11:20, 18.07.2024

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль, жорстку сімейну ієрархію, ігнорування, перевагу однієї дитини над іншою, постійну критику, маніпул

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: